Wspólnie z Fundacją Ergo Sum dbamy o zdrowie jej podopiecznych i pracowników

22 Cze 2020 8 min
uPacjenta.pl

19 czerwca specjaliści uPacjenta odwiedzili Fundację Ergo Sum, realizując pobrania krwi u jej podopiecznych, pracowników i osób prowadzących klubokawiarnię Życie Jest Piękne. Wszystko po to, by wykluczyć zarażenie koronawirusem i upewnić się, że fundacja może funkcjonować bez obaw o bezpieczeństwo.

 

Główną misją Fundacji Ergo Sum jest rozwiązywanie problemów ludzi związanych z wykluczeniem społecznym oraz niepełnosprawnością. Fundacja aktywnie wspiera również swoich podopiecznych w zakresie sztuki, a także dba o ich kondycję fizyczną i psychiczną. Wspólnie postanowiliśmy kompleksowo zatroszczyć się również o ich zdrowie, realizując pobranie krwi w prowadzonej przez Fundację klubokawiarni Życie Jest Piękne. Nasi specjaliści bardzo sprawnie wykonali pobrania, nawiązując również kontakt z podopiecznymi. 

 

Realizacja pobrań była możliwa dzięki rabatowi udzielonemu przez uPacjenta, za który bardzo dziękujemy. Bardzo się cieszymy, że na naszej drodze spotkaliśmy firmę, której na sercu leży dobro drugiego człowieka. My dbamy o osoby z autyzmem, a uPacjenta popularyzuje badania profilaktyczne, które są niezwykle istotne w dzisiejszych czasach – mówi Zbigniew Worony z Fundacji Ergo Sum

 

uPacjenta wykonało dla Fundacji Ergo Sum pobrania w kierunku diagnozy COVID-19 za pomocą testu firmy Roche z wykorzystaniem metody jakościowej. W przypadku osób z dodatnimi wynikami zostaną wykonane także dodatkowe testy, by potwierdzić stan zdrowia pacjentów.

 

Nawiązywanie relacji z takimi podmiotami jak Fundacja Ergo Sum zawsze bardzo mnie cieszy. Jako uPacjenta staramy się dbać o zdrowie ludzi, a realizując pobrania krwi dla Fundacji Ergo Sum, możemy wspólnie zrobić jeszcze więcej dobrego. Nasze działania w 2017 roku rozpoczynaliśmy właśnie z myślą o osobach, dla których udanie się do punktu pobrań czy ośrodka zdrowia jest niemałą wyprawą, a przecież każdy powinien regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia. Zależy nam na tym, aby wszyscy mieli na to szansę – mówi Kajetan Młynarczyk, Head of Growth uPacjenta.

Badania krwi w biurze

W ofercie uPacjenta oprócz domowych pobrań krwi, wizyt pielęgniarski, położniczych, a także domowego KTG, znajduje się również możliwość realizacji pobrań krwi w firmach. Jest to ciekawy benefit, który przynosi korzyści nie tylko pracownikom, ale również pracodawcy. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownik może profilaktycznie sprawdzić swój stan zdrowia, nie odwlekając wizyty w punkcie pobrań czy ośrodku zdrowia. Natomiast pracodawca zyskuje wówczas zadowolenie współpracowników i rzetelną informację o ich pełnej dyspozycyjności i gotowości do dalszej pracy.

 

Niedawno wprowadziliśmy do oferty również możliwość zamówienia badania pod kątem koronawirusa. W tej chwili posiadamy 7 rodzajów testów, które można zamówić do domu lub do biura pod adresem https://upacjenta.pl/covid19.

Zamów pobranie krwi do biura

Zamów
Rabat

Ta strona korzysta z ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie.