Poszukujesz atrakcyjnego benefitu?

Zamów badania krwi dla swoich pracowników

Zachęć swoich pracowników do profilaktycznej kontroli zdrowia i pokaż, że o nich dbasz. Zorganizuj akcję profilaktycznych badań krwi w Twojej firmie.

Poznaj ofertę

Zaufali nam między innymi

Dlaczego akcja profilaktyczna?

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców i pracowników organizujemy jednorazowe akcje profilaktycznych badań krwi w miejscu pracy. Oferujemy pakiety badań w atrakcyjnych cenach, które mogą być opłacone przez pracowników lub finansowane przez pracodawcę.

Jakie korzyści czerpie pracodawca?

Wydatki pracodawców na urlopy chorobowe pracowników z roku na rok rosną. Dzięki badaniom możesz zachęcić pracowników do dbania o swoje zdrowie i w konsekwencji zredukować ryzyko kosztowych zwolnień lekarskich.

By zdobyć dobrego pracownika, nie wystarczy już publikacja ogłoszenia. Udogodnienia w postaci karty sportowej czy prywatnej opieki zdrowotnej stają się standardem. Możliwość tańszych badań w biurze to dodatkowy i oryginalny sposób na zyskanie zaufania pracowników, który podkreśla Twoją atrakcyjność jako pracodawcy i znacznie urozmaica ofertę rekrutacyjną.

Szanujemy indywidualne potrzeby Twoich pracowników, dlatego stworzyliśmy pakiety badań idealnie dopasowane do ich wymogów. Doradzimy przy wyborze odpowiedniego pakietu dostosowanego do wieku, płci i specyfiki wykonywanej przez pracownika pracy. Wszystkie pakiety są tworzone przy współpracy z ekspertami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w analizie i diagnostyce laboratoryjnej.

W uPacjenta wiemy, że zależy Ci na stworzeniu przyjaznego, motywującego środowiska pracy. W dobie dużej konkurencji i rywalizacji o dobrego pracownika, wszelkie sposoby na podniesienie satysfakcji zespołu są wyjątkowo dobrze widziane. Naszym celem jest ułatwienie Ci tego zadania.

Jakie korzyści czerpie pracownik?

Stworzone przez nas pakiety badań pozwalają na kompleksowy przegląd organizmu. Co więcej, aby móc je wykonać nie potrzebujesz skierowania lekarskiego.

W dzisiejszym zabieganym świecie, ciężko jest wygospodarować dodatkowy czas na wczesne wstawanie, dojazd do przychodni i oczekiwanie w kolejce do punktu pobrań. A to wszystko jeszcze przed rozpoczęciem dnia pracy! Dzięki usłudze uPacjenta specjalista przyjedzie do Twojego biura o dowolnie wybranej porze i przeprowadzi pobranie krwi wśród wszystkich chętnych pracowników. Bez kolejek, wcześniejszej pobudki i niepotrzebnych nerwów. Dodatkowo dla firm oferujemy zniżki nawet do 50%.

W uPacjenta zależy nam, by wszystkie części procesu uzyskiwana diagnozy przebiegały tak sprawnie, jak to tylko możliwe. Z myślą o tym, stworzyliśmy nowoczesny system do konsultacji online, przy pomocy którego pacjenci, których zaniepokoiły wyniki ich testów, mogą omówić je ze specjalistą online.

Wielu ludzi boi się igieł i zarazków, dlatego wizyta w punkcie pobrań często jest dla nich prawdziwą udręką. Pobranie krwi w znanym, biurowym otoczeniu, przeprowadzane bez pośpiechu przez wykwalifikowanego specjalistę, pozwoli im zadbać o swoje zdrowie nie narażając się na niepotrzebny stres.

Map Background

Badania na koronawirusa dla firm

Chcesz upewnić się, że żaden z Twoich pracowników nie jest zarażony koronawirusem? Oprócz zwykłych badań krwi posiadamy również w ofercie możliwość zamówienia do siedziby firmy testów na COVID-19.
Wybierz jeden z dostępnych rodzajów badań, poinformuj nas o ilości osób i miejscu, a my przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Badania na koronawirusa dla firm

Proces zamówienia

1

Wybór pakietu

Wybierz gotowy pakiet badań, który chciałbyś przeprowadzić w swojej firmie w ramach profilaktycznej akcji badania krwi lub skomponuj wspólnie z nami indywidualny zestaw badań.

2

Zamówienie

Określ liczbę pracowników Twojej firmy chcących wziąć udział w akcji profilaktycznej, a następnie ustal z nami dogodny dzień i godzinę badania w siedzibie swojej firmy.

3

Wizyta

Nasz specjalista przyjeżdża do Twojej firmy i pobiera krew chętnych do badania pracowników. Następnie wręcza każdemu z nich specjalny numer zlecenia, który umożliwia im sprawdzenie swoich wyników online.

4

Konsultacja online

Jeśli po otrzymaniu wyników, któryś z nich będzie niepokojący, każdy pracownik ma możliwość skonsultowania go ze specjalistą online, za pośrednictwem strony www.upacjenta.pl/konsultacje

Opinie o nas

Nasi specjaliści

Zatrudnieni przez nas specjaliści to osoby z bogatym doświadczeniem i pasją do wykonywanego zawodu - świadczą o tym wysokie oceny i opinie naszych pacjentów. Dbają również o to, by podczas spotkań z nimi pacjenci czuli, że są pod dobrą opieką.

Każdy z naszych specjalistów posiada doświadczenie nie tylko w wizytach domowych, ale również w akcjach profilaktycznego badania krwi w miejscach pracy.
17305

przeprowadzonych wizyt domowych

9281

przeprowadzonych konsultacji

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą i pomoże w zorganizowaniu profilaktycznych badań krwi w Twojej firmie.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie.