Poszukujesz atrakcyjnego benefitu?

Zamów badania dla swoich pracowników

Zachęć swoich pracowników do kontroli zdrowia i pokaż, że o nich dbasz. Zamów testy na COVID-19 lub profilaktyczne badania krwi do siedziby swojej firmy.
Badania w siedzibie firmy

Badania w siedzibie firmy

Akcja badań laboratoryjnych w firmie to coś zupełnie innego niż standardowe benefity takie jak karta sportowa czy pakiet opieki medycznej.

Badania zorganizowane w biurze skłaniają pracownika bezpośrednio do zadbania o swoje zdrowie i nie wymagają od niego dużych nakładów czasowych (jedno badanie trwa maksymalnie 15 minut). Możliwość tańszych badań w biurze to dodatkowy i oryginalny sposób na zyskanie zaufania pracowników, który podkreśla Twoją atrakcyjność jako pracodawcy i znacznie urozmaica ofertę rekrutacyjną.

Dlaczego badania w firmie?

Dla pracodawcy

Redukcja zachorowań

Badania krwi umożliwiają wczesne wykrycie wielu chorób. Dzięki badaniom możesz zachęcić pracowników do dbania o swoje zdrowie i w konsekwencji zredukować ryzyko kosztowych zwolnień lekarskich. Testy na COVID pozwalają z kolei na wczesne wykrycie zakażenia koronawirusem u pracownika i wysłanie go na kwarantannę.

Zwiększenie satysfakcji pracowników

W dobie dużej konkurencji i rywalizacji o dobrego pracownika, zorganizowanie badań w firmie pozytywnie wpływa na podniesienie satysfakcji i lojalności zespołu.

Oferta dostosowana do potrzeb firmy

Każda oferta badań jest przygotowywana indywidualnie i ustalana z pracodawcą na podstawie jego potrzeb i aktualnych wymagań.

Dla pracowników

Kompleksowy przegląd zdrowia

Stworzone przez nas pakiety badań pozwalają na kompleksowy przegląd zdrowia. Co więcej, aby móc je wykonać nie potrzeba skierowania lekarskiego.

Oszczędność czasu

Dzięki badaniom w firmie pracownik nie musi gospodarować dodatkowego czasu na wczesne wstawanie, dojazd do przychodni i oczekiwanie w kolejce do punktu pobrań, by zdążyć przed pracą.

Konsultacje wyników online

Pacjenci, których zaniepokoiły wyniki badań, mogą omówić je ze specjalistą online za pośrednictwem wygodnego czatu.

Zaufali nam między innymi

Zdrowotna akcja profilaktyczna organizowana w Answear przez uPacjenta była wielkim sukcesem! Mnóstwo osób zgłosiło chęć udziału, a zespół specjalistów, który przyjechał na miejsce, był bardzo dobrze przygotowany i sprawnie przeprowadził badanie krwi całego zespołu. Taka współpraca to czysta przyjemność!
Krzysztof Bajołek
Founder & CEO w Answear
Profilaktyczna akcja badania krwi w miejscu pracy to świetny sposób, aby zadbać wspólnie z pracownikami o ich zdrowie. Zainteresowanie było tak duże, że badania musieliśmy podzielić na dwa dni. Wygoda sprawiła, że z akcji skorzystały nawet osoby, które badania mają dostępne w abonamentach medycznych.
Karol Traczykowski
Head of New Ventures w Znany Lekarz
Kompleksowy zestaw badań, wygoda, oszczędność czasu oraz możliwość odebrania wyników online sprawiają, że pracownicy bardzo chętnie uczestniczą w akcji profilaktycznych badań w biurze. To zupełnie coś innego niż abonamentowa opieka medyczna. Wszystko bez skierowań, w biurze, tanio i przyjemnie.
Bartłomiej Zając
Manager ds. BHP i wizerunku marki w Stalco
Profilaktyczna akcja zdrowotna badania krwi naszych pracowników przeprowadzona ze specjalistami uPacjenta to kompleksowe wydarzenie. Świetnie sprofilowana oferta, obszerny zakres badań i duża wygoda dla pracowników mogących przyjść na badania do własnego biura, to zestaw, który gorąco polecam!
Agnieszka Fijałkowska
Specjalista ds. Zasobów Ludzkich w Allergan

Skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą i pomoże w zorganizowaniu badań w Twojej firmie oraz odpowie na wszystkie pytania.

 

Zadzwoń pod dedykowany nr telefonu: +48 22 292 47 49

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przyjęcia i obsługi zgłoszenia. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: iod@upacjenta.pl.
Planujesz wyjazd? Potrzebujesz testu na COVID-19 z zaświadczeniem?