Stosujemy najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa pobrań

EPIDEMIA A BADANIA KRWI W DOMU Stosujemy najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa pobrań

Zobacz więcej Zamknij

Potrzebujesz wykonać badania laboratoryjne?

Zamów badanie krwi do swojego domu

Nie trać całego poranka na dojazd, korki i kolejki w zatłoczonej przychodni. Zamów badanie krwi w bezpiecznych warunkach domowych dla siebie lub Twoich bliskich.

Zamów badanie do domu
uPacjenta
01

Podaj adres, pod którym ma odbyć się badanie

Na początku podaj adres, pod którym ma odbyć się wizyta. Nie musisz przesuwać śniadania, stać w korkach, ani w kolejce do okienka w przychodni, a nawet szukać parkingu. Nasz specjalista spędzi u Ciebie tylko 15 minut, dzięki czemu będziesz mógł poświęcić więcej czasu swoim porannym przyzwyczajeniom.
02

Wybierz badania, które chcesz wykonać

Następnie wybierz z listy interesujące Cię badania lub pakiety badań. Jeśli nie jesteś pewien, jakie badania powinieneś wykonać, nie musisz się martwić, ponieważ każde z nich jest dokładnie opisane. Dzięki temu ich wybranie jest dużo szybsze i łatwiejsze. 
CZYTAJ WIĘCEJ
03

Zarezerwuj idealny dla Ciebie termin wizyty

Wiemy jak trudne jest utrzymanie bezstresowego planu dnia (a zwłaszcza poranka), dlatego sam wybierz termin, który jest najodpowiedniejszy dla Ciebie i Twoich najbliższych. Dzięki temu nie musisz już więcej tracić czasu na dojazd i kolejki w przychodni.
04

Wybierz specjalistę, który najbardziej Ci odpowiada

Z całej listy naszych specjalistów możesz wybrać tego, który najbardziej Ci odpowiada. Zdajemy sobie sprawę, że tak delikatna czynność, jaką jest pobranie krwi, powinno być wykonywane przez osobę, której całkowicie ufamy. Właśnie dlatego umożliwiamy Ci wybór specjalisty, który spełni Twoje wymagania.
Położna Sandra Banach
Ilość wizyt 1418 ilość wizyt
Ocena 4.97 ocena
Położna Daria Winiarska
Ilość wizyt 918 ilość wizyt
Ocena 4.96 ocena
Ratownik medyczny Konrad Smoliński
Ilość wizyt 1486 ilość wizyt
Ocena 4.96 ocena
Położna Klaudia Jesinowicz
Ilość wizyt 776 ilość wizyt
Ocena 4.99 ocena
Pielęgniarz Tomasz Przybecki
Ilość wizyt 257 ilość wizyt
Ocena 5 ocena
Położna Katarzyna Kurek
Ilość wizyt 442 ilość wizyt
Ocena 4.92 ocena
05

Opłatę za wizytę dokonujesz całkowicie bezgotówkowo. Wszystko odbywa się przy pomocy karty lub przelewu. Nasza strona posiada certyfikat SSL, co oznacza, że Twoje pieniądze dotrą do nas całkowicie bezpiecznie, a Ty nie będziesz musiał stresować się szukaniem drobnych. Jeśli jednak zechcesz dokupić dodatkowe badania, możesz zrobić to w trakcie wizyty i zapłacić u specjalisty, zarówno kartą, jak i gotówką.

06

Przygotuj się na wizytę specjalisty

Nasz specjalista zjawi się w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie i będzie wyposażony w profesjonalny sprzęt. Jeśli więc masz ochotę usiąść w ulubionym fotelu lub całkowicie położyć się podczas pobierania, nie musisz się niczym krępować. Nie musisz robić nic więcej, to on zajmie się wszystkim.
agata berry badanie krwi
07

Bezpieczna droga do laboratorium

Następnie specjalista dostarczy próbki do laboratorium firmy DIAGNOSTYKA. Przez całą drogę będą przechowywane w specjalnym pojemniku chłodzącym, który utrzymuje prawidłową temperaturę probówek. Dzięki temu masz pewność, że Twoja próbka jest bezpieczna i zostanie dostarczona do laboratorium w nienaruszonej formie. 
08

Odbierz i skonsultuj wyniki online

Wyniki możesz sprawdzić online już po 24 godzinach od pobrania próbki. Na stronie znajdziesz również plik PDF, w całości gotowy do wydruku, gdybyś chciał pokazać swoje wyniki lekarzowi. Wystarczy, zalogować się na https://wyniki.diag.pl/ 

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 15% zniżki na pierwszą wizytę domową!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 15% zniżki na pierwszą wizytę domową!


Już teraz zamów badanie krwi dla
siebie lub Twoich bliskich!

Już teraz zamów badanie krwi dla
siebie lub Twoich bliskich!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie.