Zamień korki i kolejki na ulubiony fotel

Badanie krwi w domu pacjenta – Gdynia

Z czym kojarzą Ci się badania krwi? Z porannymi korkami, kolejkami w punktach pobrań, płaczem dziecka i pośpiechem? Dzień, w którym starasz się zadbać o zdrowie, powinien i może wyglądać zupełnie inaczej. Dzięki domowemu pobraniu krwi badania wykonasz w 15 minut w komfortowej, domowej atmosferze. A zamówienie i odbiór wyników? Wszystko załatwisz online!

Umów domowe pobranie krwi w Gdyni lub okolicach. Zaplanuj przyjazd specjalisty medycznego i zbadaj się w wygodny sposób, w dowolny dzień – także w sobotę.

Co zyskasz, badając się w domu?

Kawalerka w bloku czy przestronny domek na przedmieściach – nie ma to dla nas znaczenia. Skupiamy się na Twoim komforcie i bezpieczeństwie. Sprawdź, co cenią sobie nasi dotychczasowi Pacjenci.

Pełen komfort

W domowych warunkach zbadasz całą rodzinę

Kanapa, a może łóżko? Bliski trzymający za rękę? Zainspirowani bajką o złotej rybce chcemy spełniać życzenia o idealnym badaniu – i to nie tylko trzy. Zadbamy o Twój komfort na wielu płaszczyznach.

  • Mamy czas dla Pacjentów. Rozwiejemy Twoje obawy i wątpliwości.
  • Boisz się pobierania krwi? Hemofobia to powszechna przypadłość. Wiemy, jak zadbać o Twój spokój.
  • W ramach jednej wizyty możemy zbadać do 3 osób. Dzięki temu możesz szybko przebadać nie tylko siebie, ale i swoich bliskich.
  • Badanie krwi możesz umówić także na sobotę, a nawet niedzielę! Wybierz dogodny termin – dostosujemy się do Twojego kalendarza.

Więcej czasu

Wizyta trwa 15 minut

Domowe badanie krwi zajmie Ci zaledwie kwadrans. W tym czasie specjalista:

  • zapuka do drzwi i powita Cię uśmiechem,
  • zdezynfekuje ręce we wskazanym miejscu,
  • przygotuje sprzęt, 
  • pobierze krew lub inny materiał do badań,
  • przekaże informacje na temat odbioru wyników,
  • odpowie na Twoje pytania i wątpliwości.

 

A po wizycie? Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na śniadanie nieśpiesznie zjedzone z rodziną lub inne przyjemności. Nasi Pacjenci dzięki domowym wizytom oszczędzają średnio aż 2 godziny! 

Higiena jak w przychodni

Dom to więcej niż bezpieczne miejsce!

Patrzysz na rozrzucone zabawki, niepozmywane naczynia i zastanawiasz się, czy dom to bezpieczne miejsce na pobranie krwi? Uspokajamy. Nasi specjaliści posiadają środki do dezynfekcji, stosują m.in. maseczki, rękawiczki i podkładki, a w uPacjentowej walizce noszą wszystko, co potrzebne do pobrania krwi.

Po pobraniu próbek nasz specjalista zabezpiecza je w specjalnym coolboxie. Dzięki temu transport materiałów do laboratorium jest bezpieczny.

Podejście do dzieci

W zespole mamy doświadczone położne

Twoje dziecko na widok igły krzyczy i płacze? W naszym zespole pracują doświadczone położne, które potrafią odwrócić uwagę malucha od nieprzyjemnej sytuacji. Ale to nie wszystko!

Dla dzielnych małych Pacjentów mamy naklejki ze zwierzakami i barwny katalog, w którym można je kolekcjonować. Każda kolejne pobranie krwi to dla Twojego dziecka okazja, aby poznać kolejnego zwierzęcego bohatera. Sprawdziliśmy taką formę nagrody u wielu dzieci – zapewniamy, że działa!

Wygoda dla osób starszych

Możesz zamówić badania dla bliskich!

Masz pod opieką starszą lub chorą osobę? A może babcia, dziadek czy rodzic coraz częściej miewa problemy z poruszaniem? Nie musisz zamawiać badań w domu dla siebie – możesz to zrobić w imieniu osoby, której taka usługa jest szczególnie potrzebna.

Nie musisz obawiać się o kompetencje naszych specjalistów – potrafią oni pobrać krew od osoby, która ma ,,trudne”, słabo widoczne żyły.

Domowe badanie krwi – jak to działa?

W Gdyni wykonasz takie badania krwi jak:

morfologia, TSH, kreatynina, witamina D, d-dimery, OB, lipidogram, próby wątrobowe, ferrytyna, witamina B12, glukoza, insulina, CRP, prolaktyna, cholesterol, beta hcg, i wiele więcej!

Mieszkasz pod Gdynią? Działamy także na obrzeżach miasta!

Umów badanie krwi

Poznaj opinie klientów

To ludzie tacy jak Ty: osoby zapracowane, rodzice i ci, którzy często boją się igieł. Jakie są ich wrażenia?

Polecam serdecznie! Profesjonalne podejście, świetna Pani pielęgniarka, która cudownie pobrała krew o roczniaka i 4-latka. Dzieci nie mają traumy a wyniki w tym samym dniu, a te bardziej złożone w ciągu kilku dni. Korzystałam już drugi raz i na pewno nie ostatni .

Dominika T
Ocena

Nie wierzę jeszcze, że taka usługa istnieje i działa tak dobrze. Umawianie przez stronę super, umówiliśmy termin w Łodzi dzień przed wizytą. Ceny też nie są dużo wyższe niż w innych prywatnych punktach pobrań. Dla noworodków super, nie trzeba ryzykować ze sie zaraża czymś w poczekalni. Wszystko sprawnie. Naprawdę wciąż jestem w szoku – pozytywnym 🙂 Jestem chyba bardziej pod wrażeniem niż jak pierwszy raz zamawiałem pizze przez internet 15 lat temu.

Piotr K
Ocena

punktualna pielegniarka, z podejsciem i cierpliwością do dzieci. Krew pobierana była mamy oraz dwóch corek. Z młodszą corką poszło gładko, druga niestety histeria. Pani zjedla rekawiczki i zazela z córką ukladac lego. Przy wsparciu rodziców, tony słodyczy … udało się 🙂

Joanne J
Ocena

Położna pobierająca krew u noworodka sympatyczna, kompetentna i pełna empatii. Wszystko zajęło dosłownie kilka minut bez większego stresu dla niemowlaka.

Jacek J
Ocena

Skorzystałem z usługi w Lublinie. Polecam. Pobranie krwi mniej stresuje i boli w domu. 🙂

Mateusz A
Ocena

Bardzo polecam ten sposób pobrania krwi. Bardzo miła, profesjonalna kadra z cudownym podejściem do małego pacjenta. Pobranie krwi odczarowane! Dziekuje

Alicja T
Ocena