Interpretacja wyników krwi online

Patrzysz na swoje wyniki krwi i czujesz niepokój? Nie wiesz, jak rozumieć poszczególne oznaczenia? Umów interpretację wyników krwi online. Diagnosta uPacjenta odpowie na wszystkie Twoje pytania i podpowie, co mogą oznaczać, jakie inne badania wykonać, by zyskać pewniejszą diagnozę i co robić, by poprawić wyniki.

Zobacz pełny opis

79,00 zł

Cena:59,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,00 zł

Jak wygląda konsultacja wyników krok po kroku?

1
Zamawiasz online

Wybierz dogodny dla siebie termin i zamów konsultację wyników.

Konsultacje domyślnie odbywają się telefonicznie. Jeśli wolisz kontakt online, napisz w komentarzu do zamówienia, że interpretację wyników krwi chcesz odbyć mailowo.

2
Przesyłasz wyniki

Po zakupie otrzymasz od nas mail z potwierdzeniem konsultacji oraz informacją na jaki adres e-mail wysłać wyniki, które chcesz przedyskutować.

3
Konsultacja wyników

Nasz Opiekun Zdrowia skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub mailowo w wybranym przedziale godzinowym. Konsultacja trwa około 15 minut.

Sentence-neutral card icon
Nie zapomnij wysłać wyników badań, które chcesz skonsultować. Interpretujemy tylko wyniki wysłane mailowo do godziny przed terminem konsultacji.

Kiedy warto zdecydować się na interpretację wyników krwi online?

Nie wiesz, jak rozszyfrować skróty na wynikach

Masz problem ze zrozumieniem swoich dolegliwości

Próbujesz zrozumieć, co oznaczają odchylenia od norm

Chcesz spojrzeć całościowo na swój stan zdrowia i poza wsparciem w interpretacji wyników chcesz zyskać analizę wellbeingową (uwzgędniającą jakość snu, stylu życia oraz doświadczane dolegliwości)

Kto konsultuje?

Patryk Rosa
Diagnosta laboratoryjny
Patryk Rosa

Swoje doświadczenie w pracy diagnosty zbierał w pracowni serologii transfuzjologicznej oraz pracowni cytogenetycznej. Tytuł magistra uzyskał na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Stara się poszerzać swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach oraz kursach.  Diagnostyka laboratoryjna jest dziedziną medycyny, która dynamicznie się rozwija oraz jest istotnym ele... czytaj więcej

Pokaż więcej

Bio photo
Dietetyczka kliniczna
Magdalena Palińska

Dietetyczka kliniczna, a dodatkowo absolwentka zdrowia publicznego i ratownictwa medycznego. Specjalistka osiągająca świetne rezultaty w terapiach żywieniowych, silnie wspierająca walkę z niepłodnością oraz zaburzeniami psychosomatycznymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem indywidualnym i specjalizacji we wspomaganiu leczenia... czytaj więcej

Pokaż więcej

Karolina Wojtkowska
Dietetyk kliniczny
Karolina Wojtkowska

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Na co dzień pracuje jako dietetyk z pacjentami z zaburzeniami masy ciała, o dużej aktywności fizycznej oraz z różnymi chorobami przewlekłymi. Autorka artykułów o tematyce żywieniowej i lifestylowej, uczestniczka licznych szkoleń i konferencji naukowych. Szczególnie interesuje się dieto... czytaj więcej

Pokaż więcej

agnieszka łempicka
Dietetyczka kliniczna i psychodietetyczka
Agnieszka Łempicka

Tytuł magistra zdobyła na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, z kolei studia podyplomowe z psychodietetyki ukończyła na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Głównym obszarem zainteresowań są nutripsychiatria, psychosomatyka oraz zaburzenia odżywiania. Na co dzień niesie pomoc w zakresie zmiany nawyków żywieniowych, błędnych przekona... czytaj więcej

Pokaż więcej

zamawiam interpretację wyników krwi