Zbadaj się na COVID-19

Zamów jedno z trzech dostępnych badań na koronawirusa do swojego domu lub biura.
Zobacz nasze usługi
Map Marker Map Background

Wybierz rodzaj badania

Masz niepokojące objawy? Podejrzewasz u siebie koronawirusa i chcesz wykonać test? Dzięki uPacjenta możesz zamówić badanie na COVID-19 do swojego domu lub biura. Wystarczy, że wybierzesz adres, odpowiadający Ci termin i specjalistę, a specjalnie zabezpieczony i przeszkolony specjalista pobierze materiał. Wybierz rodzaj badania, który Cię interesuje:
Domowe badania na COVID-19

Domowe badania na COVID-19

Wizyta wykwalifikowanego specjalisty w odzieży ochronnej, który pobierze niezbędne do badania próbki, zarówno od dorosłych jak i dzieci.

Zamów badanie do domu
Badania na COVID-19 dla firm

Badania na COVID-19 dla firm

Profesjonalny specjalista w odzieży ochronnej przyjedzie pod wskazany adres i przebada Twoich pracowników w kierunku COVID-19.

Zamów badanie dla firmy

Jakie badania na COVID-19 oferujemy?

Aktualnie posiadamy w ofercie następujące badania:
• Panel przesiewowy COVID (serologiczno-zapalny) z wykorzystaniem metody jakościowej (immunochromatograficzny test kasetkowy).
• Panel przesiewowy COVID (serologiczno–zapalny) z wykorzystaniem metody półilościowej (analizator automatyczny).
• Badanie wymazów z dróg oddechowych w kierunku SARS-CoV-2 (COVID-19) met. Real Time RT-PCR
Zobacz ofertę
Jakie badania na COVID-19 oferujemy?

Nasza misja

Team uPacjenta każdego dnia ułatwia Polakom dostęp do profilaktyki zdrowotnej oferując badania krwi i inne usługi medyczne. W szczególnym czasie pandemii koronawirusa zdecydował się również powołać osobny zespół do wykonywania badań na obecność COVID-19 w domach pacjentów.

Czytaj więcej
uPacjenta

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Nie jesteś pewien jak poprawnie zamówić nasze usługi? A może Twoja firma chce nawiązać współpracę z uPacjenta? Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Karolina
Specjalista ds. obsługi Pacjenta
Weronika
PR & Media Relations

Ta strona korzysta z ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie.