Chcesz się przebadać pod kątem koronawirusa?

Zamów badanie na COVID-19 do swojego domu

Masz niepokojące objawy, wskazujące na zakażenie koronawirusem lub chcesz sprawdzić, czy nie przebyłeś tej choroby w sposób bezobjawowy lub skąpoobjawowy? Zamów badanie w bezpiecznych warunkach domowych, a specjalista przyjedzie do Ciebie, aby pobrać materiał.

Zamów badanie do domu
uPacjenta
01

Podaj adres, pod którym ma odbyć się badanie


Na początku podaj adres, pod którym ma odbyć się wizyta. Nasz specjalista zabezpieczony w odpowiedni sposób wraz z niezbędnym sprzętem przyjedzie do wskazanego miejsca i wykona pobranie krwi lub wymazu.
02

Wybierz badania, które chcesz wykonać


Zdecyduj, które z oferowanych przez nas badań chciałbyś zrealizować. W zależności od tego, czy masz objawy czy nie, możesz wybrać jeden 7 testów na COVID-19 dostępnych w naszej ofercie.

ZOBACZ RODZAJE BADAŃ

ZOBACZ RODZAJE BADAŃ
03

Zarezerwuj idealny dla Ciebie termin wizyty


Przeanalizuj swój plan dnia i kalendarz, a następnie wybierz termin, który jest najodpowiedniejszy dla Ciebie i Twoich bliskich.
04

Opłaty za wizytę dokonujesz całkowicie bezgotówkowo. Wszystko odbywa się przy pomocy karty lub przelewu. Nasza strona posiada certyfikat SSL, co oznacza, że Twoje pieniądze dotrą do nas całkowicie bezpiecznie, a Ty nie będziesz musiał stresować się szukaniem drobnych.

05
Przygotuj się na wizytę specjalisty
Przed przyjściem naszego specjalisty, przewietrz pokój, w którym ma odbyć się pobranie i otwórz wszystkie drzwi prowadzące przez mieszkanie do miejsca pobrania. Jeśli posiadasz jednorazową maseczkę, załóż ją i pamiętaj, że w miejscu pobrania powinien znajdować się tylko specjalista i pacjent.
06

Bezpieczna droga do laboratorium

Następnie specjalista dostarczy próbki do laboratorium firmy DIAGNOSTYKA. Przez całą drogę będą przechowywane w specjalnym pojemniku chłodzącym, który utrzymuje prawidłową temperaturę probówek. Dzięki temu masz pewność, że Twoja próbka jest bezpieczna i zostanie dostarczona do laboratorium w nienaruszonej formie. 
07

Odbierz i skonsultuj wyniki online

Wyniki możesz sprawdzić online już po 24 godzinach od pobrania próbki. Na stronie znajdziesz również plik PDF, w całości gotowy do wydruku, gdybyś chciał pokazać swoje wyniki lekarzowi. Wystarczy zalogować się na stronie https://wyniki.diag.pl/.

Już teraz zamów badanie na COVID-19

Już teraz zamów badanie na COVID-19

Ta strona korzysta z ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie.