i odbierz 15% rabatu na pierwszą wizytę

Chcesz się przebadać pod kątem koronawirusa?

Zamów badanie na COVID-19 do swojego domu

Masz niepokojące objawy, wskazujące na zakażenie koronawirusem lub chcesz sprawdzić, czy nie przebyłeś tej choroby w sposób bezobjawowy lub skąpoobjawowy? Zamów badanie w bezpiecznych warunkach domowych, a specjalista przyjedzie do Ciebie, aby pobrać materiał.

Zamów badanie na COVID-19
01

Podaj adres, pod którym ma się odbyć wizyta

Na początku podaj adres, pod którym ma odbyć się wizyta. Nasz specjalista przyjedzie pod wskazany adres i wykona pobranie krwi lub wymazu, wyposażony w maseczkę, specjalny fartuch, rękawiczki oraz przyłbicę ochronną. Jeżeli pobranie jest u osoby chorej, specjalista przyjedzie w specjalnym kombinezonie ochrony biologicznej.

badania krwi 1
02

Wybierz badania, które chcesz wykonać

Zdecyduj, które z oferowanych przez nas badań chciałbyś zrealizować. W zależności od tego, czy masz objawy czy nie, możesz wybrać jeden 7 testów na COVID-19 dostępnych w naszej ofercie.

badania krwi 1
03

Zarezerwuj termin i wybierz specjalistę

Przeanalizuj swój plan dnia i kalendarz, a następnie wybierz termin, który jest najodpowiedniejszy dla Ciebie i Twoich bliskich. Możesz również zweryfikować specjalistę przed pobraniem i zobaczyć jego profil.

Konrad
Ilość wizyt 1486
Ocena 4.96
Tomasz
Pielęgniarz
Czytaj więcej
Ilość wizyt 257
Ocena 5
Daria
Ilość wizyt 918
Ocena 4.96
04

Opłać zamówienie i przygotuj się na wizytę

Opłać wizytę za pomocą karty lub przelewu. Przed przyjściem naszego specjalisty, przewietrz pokój, w którym ma odbyć się pobranie i otwórz wszystkie drzwi prowadzące przez mieszkanie do miejsca pobrania. Jeśli posiadasz jednorazową maseczkę, załóż ją i pamiętaj, że w miejscu pobrania powinien znajdować się tylko specjalista i pacjent.

badania krwi 1
05

Badanie na COVID-19 w komfortowych warunkach

Nasz specjalista zjawi się w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie i będzie wyposażony w profesjonalny sprzęt. Jeśli więc masz ochotę usiąść w ulubionym fotelu lub całkowicie położyć się podczas pobierania, nie musisz się niczym krępować. Postaramy się, aby pobranie przebiegło bezstresowo.

badania foto 1

Chcesz sprawdzić, czy jesteś zarażony koronawirusem? Zamów badania do domu

Zamów badania na COVID-19
Zobacz naszego bloga
blog
Testy na przeciwciała koronawirusa – czym się od siebie różnią i które warto wykonać?

Przeciwciała anty-SARS-CoV-2 są wytwarzane przez układ immunologiczny człowieka zakażonego wirusem SARS-CoV-2. W celu określenia stanu zdrowia pacjenta należy je zbadać, wykonując odpowiednie testy serologiczne.

Artykuły dotyczące koronawirusa