Chcesz przebadać swoich pracowników?

Zamów testy na COVID-19 do swojej firmy

Chcesz upewnić się, że żaden z Twoich pracowników nie jest zarażony koronawirusem? Wybierz jeden z dostępnych rodzajów badań w kierunku COVID-19, poinformuj nas o ilości osób i miejscu badania, a my przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę.

Skontaktuj się z nami

Bezpieczeństwo badania

Jako firma medyczna dbamy o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny w trakcie pobrania krwi. Z uwagi na epidemię koronawirusa zaostrzyliśmy jeszcze bardziej zasady obowiązujące zarówno specjalistów jak i pacjentów.
Środki ostrożności przy pobraniu krwi
Środki ostrożności przy pobraniu krwi

Specjalista korzysta ze sterylnych narzędzi jednorazowego użytku, dezynfekuje dłonie oraz skórę przed każdym pobraniem. W trakcie pobrania jest ubrany w kombinezon ochronny biologiczny, maseczkę FFP3 i przyłbicę. Posiada również jednorazowe rękawiczki oraz płyny dezynfekcyjne.

Monitorowanie stanu zdrowia specjalistów
Monitorowanie stanu zdrowia specjalistów

Nasi specjaliści są poinstruowani o zasadach bezpieczeństwa w związku z szerzeniem się epidemii. Posiadają również całkowity zakaz wykonywania badań krwi w przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów typu katar, kaszel czy gorączka.

Bezpieczne badanie w miejscu pracy
Bezpieczne badanie w miejscu pracy

Przychodnie jako miejsce publiczne są siedliskiem bakterii i zarazków, które osadzają się na klamkach czy krzesłach. Zamawiając badanie krwi do siedziby firmy nie narażasz swoich pracowników na zakażenie, a dodatkowo możesz przebadać ich wszystkich w krótkim czasie.

Indywidualne podejście
Indywidualne podejście

W trakcie badań dbamy o zachowanie bezpiecznego odstępu pomiędzy pracownikami. Pobrania wykonywane są pojedynczo, a każdy pracownik otrzymuje osobny kod zlecenia, dzięki któremu będzie mógł sprawdzić wynik online.

Map Background

Jakie badania oferujemy?

Odpowiadając na potrzeby firm, gdzie przebadanych jednorazowo powinno być co najmniej kilkanaście osób, przygotowaliśmy ofertę wykonania badań w kierunku COVID-19 w siedzibie firmy. 

Aktualnie posiadamy w ofercie następujące badania:
• SARS-CoV-2 badania serologiczne
• SARS-CoV-2 testy przesiewowe metodą Roche
• SARS-CoV-2 badania genetyczne (test RT-PCR)
Ich ceny są ustalane indywidualnie w zależności od lokalizacji oraz liczby osób do pobrania. Zobacz pełną ofertę badań
Jakie badania oferujemy?

Proces zamówienia

1

Wybór badania dla pracowników

Wybierz rodzaj badania, które chciałbyś przeprowadzić u swoich pracowników. Masz wątpliwości które z nich wybrać? Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci odpowiedni pakiet.

2

Zamówienie

Określ liczbę pracowników Twojej firmy których chciałbyś przebadać, a następnie ustal z nami dogodny dzień i godzinę badania.

3

Wizyta

Nasz specjalista przyjeżdża do Twojej firmy i przeprowadza badanie wśród pracowników. W przypadku testu z pobraniem krwi z palca wynik dostępny jest od razu, zaś w przypadku badań krwi lub wymazu z gardła specjalista wręcza każdemu z pracowników specjalny numer zlecenia, który umożliwia im sprawdzenie swoich wyników online. Każdy wynik pozytywny zgłaszany jest od razu do sanepidu.

4

Weryfikacja wyników

Jeśli po otrzymaniu wyników któryś z nich będzie niepokojący, pracodawca zostaje poinformowany jak najszybciej, żeby móc poddać pracownika kwarantannie.

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś porozmawiać o naszej ofercie? Wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i pomożemy w zorganizowaniu testów na COVID-19 w Twojej firmie.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie.