Chcesz przebadać swoich pracowników?

Zamów testy na COVID-19 do firmy

Chcesz upewnić się, że żaden z Twoich pracowników nie jest zarażony koronawirusem? Wybierz jeden z dostępnych rodzajów badań w kierunku COVID-19, poinformuj nas o ilości osób i miejscu badania, a my przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę.
Testy na COVID-19

Testy na COVID-19

• Test antygenowy – szybki test przesiewowy dla osób z objawami koronawirusa, wynik w 15-30 minut.

• Badanie genetyczne (test RT-PCR) – wymaz z gardła lub nosogardzieli, wysoka wiarygodność, wynik do 2 dni roboczych.

• Badania serologiczne – wskazują stężenie przeciwciał w krwi pacjenta. Zalecane do sprawdzenia, czy przebyło się chorobę COVID-19 w przeszłości.

Masz jakiekolwiek pytania? Chętnie pomożemy!

Wyślij zapytanie

Dlaczego badania w firmie?

Dla pracodawcy

Redukcja ryzyka zachorowań

Testy na COVID pozwalają na wczesne wykrycie zakażenia koronawirusem u pracownika i wysłanie go na kwarantannę, zanim zarazi zespół.

Zwiększenie poczucia bezpieczeństwa

Przeprowadzenie testów na COVID-19 w firmie pozytywnie wpływa na poczucie bezpieczeństwa pracownika, a także na podniesienie jego satysfakcji i lojalności wobec pracodawcy.

Oferta dostosowana do potrzeb firmy

Każda oferta badań jest przygotowywana indywidualnie i ustalana z pracodawcą na podstawie jego potrzeb i aktualnych wymagań.

Dla pracowników

Ograniczenie stresu

Przebadani pracownicy będą się czuć bezpieczniej w swoim towarzystwie i mniej stresować się o swoje zdrowie.

Oszczędność czasu

Dzięki badaniom w firmie pracownik nie musi gospodarować dodatkowego czasu na wczesne wstawanie, dojazd do przychodni i oczekiwanie w kolejce do punktu pobrań, by zdążyć przed pracą.

Konsultacje wyników online

Pacjenci, których zaniepokoiły wyniki badań, mogą omówić je ze specjalistą online za pośrednictwem wygodnego czatu.

Zobacz, jak prosto możesz sprawdzić stan zdrowia Twoich pracowników!
Zaufali nam

Skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą i pomoże w zorganizowaniu badań w Twojej firmie oraz odpowie na wszystkie pytania.

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przyjęcia i obsługi zgłoszenia. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: iod@upacjenta.pl.
Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o wizytach i zasadach bezpieczeństwa?