Chcesz przebadać swoich pracowników?

Zamów testy na COVID-19 do firmy

Chcesz upewnić się, że żaden z Twoich pracowników nie jest zarażony koronawirusem? Wybierz jeden z dostępnych rodzajów badań w kierunku COVID-19, poinformuj nas o ilości osób i miejscu badania, a my przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę.
Testy na COVID-19

Testy na COVID-19

• Badanie genetyczne (test RT-PCR) – wymaz z gardła lub nosogardzieli, wysoka wiarygodność, wynik do 4 dni roboczych.

• Badania serologiczne – wskazują stężenie przeciwciał w krwi pacjenta. Zalecane do sprawdzenia, czy przebyło się chorobę COVID-19 w przeszłości.

• Test antygenowy – szybki test przesiewowy dla osób z objawami koronawirusa, wynik w 15-30 minut.

Dlaczego badania w firmie?

Dla pracodawcy

Redukcja ryzyka zachorowań

Testy na COVID pozwalają na wczesne wykrycie zakażenia koronawirusem u pracownika i wysłanie go na kwarantannę, zanim zarazi zespół.

Zwiększenie poczucia bezpieczeństwa

Przeprowadzenie testów na COVID-19 w firmie pozytywnie wpływa na poczucie bezpieczeństwa pracownika, a także na podniesienie jego satysfakcji i lojalności wobec pracodawcy.

Oferta dostosowana do potrzeb firmy

Każda oferta badań jest przygotowywana indywidualnie i ustalana z pracodawcą na podstawie jego potrzeb i aktualnych wymagań.

Dla pracowników

Ograniczenie stresu

Przebadani pracownicy będą się czuć bezpieczniej w swoim towarzystwie i mniej stresować się o swoje zdrowie.

Oszczędność czasu

Dzięki badaniom w firmie pracownik nie musi gospodarować dodatkowego czasu na wczesne wstawanie, dojazd do przychodni i oczekiwanie w kolejce do punktu pobrań, by zdążyć przed pracą.

Konsultacje wyników online

Pacjenci, których zaniepokoiły wyniki badań, mogą omówić je ze specjalistą online za pośrednictwem wygodnego czatu.

Zaufali nam

Skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą i pomoże w zorganizowaniu badań w Twojej firmie oraz odpowie na wszystkie pytania.

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przyjęcia i obsługi zgłoszenia. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: iod@upacjenta.pl.
Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o wizytach i zasadach bezpieczeństwa?