Konsultacja medycyny stylu życia

Marzysz o zdrowszym, pełniejszym energii i satysfakcjonującym życiu? Zastanawiasz się, jak zacząć zdrowy tryb życia? Rozmowa ze specjalistą medycznym pomoże Ci przełożyć teoretyczne zasady zdrowego stylu życia na rzeczywiste działania. Na podstawie ankiety wykwalifikowany konsultant określi, które obszary Twojego życia wymagają modyfikacji i podpowie, jak w możliwie najprostszy sposób wprowadzić zmiany i żyć zdrowo.

Zobacz pełny opis

139,00 zł

Cena:89,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,00 zł

Jak wygląda konsultacja medycyny stylu życia?

1
Zamawiasz online

Wybierasz dogodny dla siebie termin i zamawiasz konsultację medycyny stylu życia.

Konsultacje domyślnie odbywają się online. Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, napisz to w komentarzu do zamówienia. Specjalista zadzwoni do Ciebie.

2
Wypełniasz ankietę

Przed konsultacją wypełniasz ankietę, którą otrzymasz w e-mailu potwierdzającym.

3
Dowiadujesz się, jak możesz wprowadzić zasady zdrowego stylu życia

W potwierdzeniu zamówienia otrzymasz link do spotkania Google Meets. Konsultacja trwa około 30 minut.

Sentence-neutral card icon
Przed konsultacją otrzymasz od nas ankietę – nie zapomnij jej wypełnić! Jest to wymagane aby konsultacja dietetyczna się odbyła.

Komu w szczególności polecamy konsultacje medycyny stylu życia?

Wszystkim, którzy pragną żyć zdrowo

Osobom z chorobami przewlekłymi (np.hashimoto, endometrioza, cukrzyca, AZS), które chcą podnieść jakość swojego życia

Osobom, które nie mogą znaleźć powodu swojego złego samopoczucia

Zmień swoje życie na lepsze z Konsultacjami Medycyny Stylu Życia! Co możesz otrzymać w ramach konsultacji?

Dietę dostosowaną do Twoich potrzeb i spersonalizowane porady dotyczące diety. Dowiesz się, jakie produkty wybierać, aby dostarczać organizmowi odpowiednią ilość składników odżywczych i unikać niezdrowych nawyków żywieniowych.

Plan ćwiczeń dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i realnych możliwości. Niezależnie od tego, czy prowadzisz siedzący tryb życia, czy jesteś doświadczonym sportowcem, pomożemy Ci osiągnąć swoje cele.

Wskazówki dotyczące poprawy jakości snu. Przywracamy jakość Twojego snu! Nasi eksperci pomogą Ci zrozumieć, jak poprawić jakość snu i wyeliminować problemy ze snem, które mogą wpływać na Twoje codzienne funkcjonowanie.

Plan profilaktyki zdrowotnej na cały rok. Razem będziemy pracować nad Twoją odpornością i utrzymaniem organizmu w optymalnym stanie zdrowia.

Co zyskasz dzięki konsultacjom?

Zdrowszy styl życia.

Utratę zbędnych kilogramów.

Mniej stresu i lepsze radzenie sobie z codziennymi wyzwaniami.

Zwiększoną energię i witalność.

Poprawę jakości snu.

Większą radość z życia i zwiększoną pewność siebie.

Sentence-neutral card icon
Regularne konsultacje pozwalają na monitoring postępów i sukcesywne poprawianie jakości życia!

Umów poradę dietetyczną online z jednym z naszych specjalistów medycznych

Magdalena Palińska
Dietetyczka kliniczna
Magdalena Palińska

Dietetyczka kliniczna, a dodatkowo absolwentka zdrowia publicznego i ratownictwa medycznego. Specjalistka osiągająca świetne rezultaty w terapiach żywieniowych, silnie wspierająca walkę z niepłodnością oraz zaburzeniami psychosomatycznymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem indywidualnym i specjalizacji we wspomaganiu leczenia... czytaj więcej

Pokaż więcej

Karolina Wojtkowska
Dietetyk kliniczny
Karolina Wojtkowska

Tytuł magistra zdobyła na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, z kolei studia podyplomowe z psychodietetyki ukończyła na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Głównym obszarem zainteresowań są nutripsychiatria, psychosomatyka oraz zaburzenia odżywiania. Na co dzień niesie pomoc w zakresie zmiany nawyków żywieniowych, błędnych przekona... czytaj więcej

Pokaż więcej

Agnieszka Łempicka
Dietetyczka kliniczna i psychodietetyczka
Agnieszka Łempicka

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Na co dzień pracuje jako dietetyk z pacjentami z zaburzeniami masy ciała, o dużej aktywności fizycznej oraz z różnymi chorobami przewlekłymi. Autorka artykułów o tematyce żywieniowej i lifestylowej, uczestniczka licznych szkoleń i konferencji naukowych. Szczególnie interesuje się dieto... czytaj więcej

Pokaż więcej

zamawiam poradę