Biurowe pobieranie krwi – usługa dla firm XXI wieku

5 Kwi 2019 7 min
uPacjenta.pl

Świeże owoce, karty sportowe, lekcje językowe, opieka medyczna… firmy co rusz przebijają się wzajemnie pod względem benefitów, jakie mogą zaoferować pracownikom. Serwis uPacjenta z zaciekawieniem obserwuje ten trend, dlatego by odpowiedzieć na potrzeby wymagającego rynku, przygotowaliśmy specjalną propozycję skierowaną do managerów i działów HR polskich firm.

Sytuacja na rynku

Analizując rynek, skupiliśmy się głównie na pracodawcach dbających o zdrowie swoich pracowników, zapewniając im bezpłatne pakiety medyczne. Zauważyliśmy, że wiele z nich nie tylko zapewnia opiekę zdrowotną po pracy, ale również organizuje dodatkowe aktywności (jak zajęcia jogi, czy masaże) w godzinach pracy. Osoby pracujące w tego typu instytucjach cieszą się lepszym samopoczuciem, a także są bardziej przywiązane do firmy, ponieważ czują, że firma dba o ich dobrobyt.

Podczas rozmów z przedstawicielami działów human resources otrzymaliśmy sygnały świadczące o tym, że firmom zwyczajnie opłaca się dbanie o pracowników, ponieważ skutkuje to mniejszą rotacją, a także rzadszymi urlopami zdrowotnymi. Wniosek jest prosty: im lepiej firma dba o zdrowie pracowników, tym mniej ma problemów z szukaniem ich zastępstwa.

Wielu dolegliwości nie da się jednak wykryć na pierwszy rzut oka, a często jedynie regularne, profilaktyczne badania krwi i innych materiałów są w stanie pomóc w szybkiej diagnozie dopiero rozpoczynających się infekcji organizmu. Choroby XXI wieku są niestety trudne do uniknięcia, a ich głównymi ofiarami są właśnie osoby pracujące w dużych firmach i korporacjach.

By wyjść naprzeciw przyszłym niedogodnościom, przygotowaliśmy wyjątkowy zestaw pakietów, z którego może skorzystać przedsiębiorstwo każdej wielkości.

Na czym polega oferta?

Serwis uPacjenta opiera się na usługach domowego lub w tym przypadku biurowego, pobierania krwi. W akcji może wziąć udział każdy zainteresowany pracownik, a my dostarczymy ze swojej strony wykwalifikowany personel, najwyższej klasy sprzęt, transport próbek oraz badanie diagnostyczne, którego wyniki często będą dostępne online już tego samego dnia.

Nasze pakiety

Proponujemy trzy gotowe programy profilaktyczne, które dotyczą najczęściej występujących problemów zdrowotnych pracowników:

e-PAKIET DLA KAŻDEGO (MINIMUM) - 69 zł/os

Pakiet obejmuje podstawowe badania krwi, umożliwiające dokonanie ogólnej oceny stanu zdrowia. Pozwala na wykrycie ewentualnego stanu zapalnego oraz wskazanie narządów wymagających dalszej diagnostyki: wątroby, nerek i tarczycy. Badany jest również poziom stężenia glukozy – kryterium przy rozpoznawaniu cukrzycy oraz stężenie cholesterolu, które wstępnie określa gospodarkę tłuszczami i pozwala na ogólną ocenę zagrożenia chorobami serca.

Zestaw zawiera następujące badania: morfologia krwi, OB, CRP, glukoza, cholesterol całkowity, ALT, kreatynina, TSH.

e-PAKIET DLA KAŻDEGO (MEDIUM) - 129 zł/os

Pakiet w porównaniu z opcją MINIMUM umożliwia rozszerzoną diagnostykę w kierunku zaburzeń lipidowych, zaburzeń funkcji nerek i wątroby oraz równowagi wodno-elektrolitowej organizmu. Dodatkowo sprawdzany jest poziom żelaza, przydatny w diagnostyce niedokrwistości.

Takie zestawienie badań kierowane jest do pacjentów chcących przeprowadzić dokładniejszy przegląd zdrowia. Zestaw zawiera następujące badania: morfologia krwi, OB, CRP, glukoza, lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL, LDL, TG), ALT, GGTP,  kreatynina, mocznik, TSH, elektrolity (Na, K), żelazo.

e-PAKIET DLA KAŻDEGO (MAKSIMUM) - 189 zł/os

Pakiet pozwala na uzyskanie „panoramicznego” obrazu stanu zdrowia. Dzięki tym badaniom możemy wykrywać różne schorzenia, we wczesnych stadiach choroby, nawet przed wystąpieniem objawów. Badania wchodzące w skład pakietu umożliwiają ocenę poprawności funkcjonowania układu krwiotwórczego, wykrycie ewentualnych zaburzeń krzepnięcia krwi, gospodarki wapniowej, równowagi elektrolitowej i gospodarki żelazem, ocenę stanu gospodarki lipidowej i węglowodanowej, a także ocenę stanu narządów: wątroby, tarczycy, trzustki oraz układów: pokarmowego i kostnego,

Wszystko razem pozwala nam na obszerną i dokładną ocenę funkcjonowania organizmu. Zestaw zawiera następujące badania: morfologia krwi, OB, CRP, glukoza, PT(INR), APTT, fibrynogen, lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL, LDL,TG), próby wątrobowe (ALT, AST, ALP, BIL, GGTP), amylaza, mocznik, kreatynina, kwas moczowy, żelazo, wapń całkowity, elektrolity (Na,K), magnez, TSH.

Dodatkowo do każdego pakietu dostępna jest opcja dokupienia konsultacji wyników badań online z doświadczonym ekspertem laboratoryjnym w cenie 49 zł niezależnie od pakietu podstawowego.

Jeśli jednak uznają Państwo, że żaden z nich nie jest wystarczający lub chcieliby Państwo nieco je zmodyfikować, jesteśmy gotowi przygotować osobną ofertę idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod adresem email: r.gawlas@upacjenta.pl

Rabat

Ta strona korzysta z ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie.