1 Wybierz pakiet badań Wybierz interesujący Cię pakiet badań dla swoich pracowników lub skontaktuj się z nami
2 Określ liczbę pracowników Określ liczbę pracowników Twojej firmych chcących zadbać o swoje zdrowie
3 Wybierz termin i miejsce Ustal z nami dogodny dzień i godzinę badania w siedzibie swojej firmy
4 Poinformuj pracowników o terminie ... i już. Specjalista zjawi się w wyznaczonym miejscu i czasie i pobierze materiał.
Jak to działa
Zadbaj o siebie i swoich pracowników bez wychodzenia z biura!
Zapewnij swoim pracownikom możliwość udziału w profilaktycznych akcjach zdrowotnych w miejscu pracy. To proste i efektywne rozwiązanie, które pozwala zatroszczyć się o ich zdrowie. Mogą w ten sposób wykonać badania profilaktyczne i skorzystać z konsultacji lekarzy specjalistów. To wszystko w prosty i wygodny sposób, bez stania w kolejkach i tracenia czasu.
Korzyści dla pracodawcy
Badania profilaktyczne w firmie to ważny element troski o pracowników, zapewnij atmosferę bezpieczeństwa i komfortu pracy. To korzystny wpływ troski o kondycję pracowników na ich produktywność, a także niski wskaźniki absencji oraz na wizerunek organizacji. Dla Twojej firmy to pozytywny wizerunek pracodawcy który dba o zdrowie pracowników.
Korzyści dla pracownika
Bezpłatne pobranie krwi w miejscu pracy, bez stania w kolejkach. Pakiety badań profilaktycznych, dopasowane do potrzeb prcowników, Możliwość wczesnego wykrycia chorób i podjęcia leczenia. Możliwość konsultacji wyników online z lekarzem lub diagnostą.