Szkoła rodzenia dostosowana do potrzeb nowoczesnej mamy

9 Kwi 2019 12 min
uPacjenta.pl

Szkoły rodzenia mają coraz częściej świadomość tego, że ich oferta powinna być tak szeroka, jak to możliwe, by mogła spotkać się z oczekiwaniami swoich klientek. Wiele ze szkół oferuje nie tylko lekcje oddechowe czy relaksacyjne, ale również zajęcia jogi oraz kursy masażu. Obserwując te zależności, postanowiliśmy przygotować specjalną ofertę, która pozwoli szkołom rodzenia na jeszcze większe poszerzenie swojej oferty i zdobycia zaufania swoich klientek.

Świat wciąż pędzi naprzód, a obowiązujące trendy zmieniają się nawet co kilka tygodni. Na zmiany szczególnie podatne są kobiety, które co rusz ustalają sobie nowe ideały, do których powinny dążyć. Nie inaczej sprawy mają się wśród młodych mam. W dobie mediów społecznościowych wiele z nich odczuwa ciągłą presję dotyczącą już nie tylko wyglądu, ale również zdrowia.

Niesie to za sobą oczywiście wiele pozytywnych skutków. Kobiety są bardziej świadome możliwości, które oferuje im rynek oraz lepiej zdają sobie sprawę z potrzeby badań profilaktycznych. Niestety, część z nich wciąż narażona jest na tzw. choroby cywilizacyjne, ze względu na stresującą pracę i napięty plan dnia.

Co możemy zaoferować?

Serwis uPacjenta opiera się na usługach domowego pobierania krwi. Naszym celem jest edukowanie społeczeństwa w zakresie badań profilaktycznych, które często już we wczesnej fazie pozwalają wykryć groźne choroby i infekcje. Przy współpracy ze szkołami rodzenia pragniemy oferować nasze usługi taniej i sprawić, by były bardziej dostępne również dla przyszłych matek.

Wizyta w punkcie pobrań często wiąże się z dodatkowym stresem, zarówno wśród rodziców, jak i ich dzieci. Pobranie próbki w domu, czyli w przyjaznym i znanym środowisku nie tylko poprawia jakość samych wyników, ale jest również dużo wygodniejsza. Unikamy problemów, które łączą się ze zmianami w grafiku całej rodziny, a także nie narażamy się na ewentualne bakterie, które towarzyszą nam stojąc w kolejce do przychodniowego okienka.

Z myślą o tym, oferujemy Państwu pięć pakietów, opracowanych specjalnie według indywidualnych potrzeb młodych rodziców:

e-PAKIET DLA PLANUJĄCYCH CIĄŻĘ – 349 zł

Badania informujące o ogólnej kondycji organizmu kobiety. Pakiet obejmuje wskaźniki podstawowe oraz te, istotne dla pań planujących zajście w ciążę. W przypadku istnienia patologii wyniki wskazują zaatakowany organ lub układ i identyfikują nasilenie procesu chorobowego. Zestaw opiniuje także o odporności na choroby zagrażające rozwijającemu się płodowi, przebiegowi ciąży i dziecku w trakcie porodu i podczas okresu niemowlęcego.

W skład pakietu wchodzą następujące badania: ALT, Chlamydia trachomatis IgG, Cholesterol całkowity, CMV (Cytomegalovirus) IgG, CRP, ilościowo, Glukoza, HBs przeciwciała, HCV przeciwciała, Kiła (Treponema pallidum), przeciwciała IgG/IgM, Wapń całkowity, Kreatynina, Magnez, Morfologia krwi (pełna), OB (Odczyn Biernackiego), P/c. p. kardiolipinie w kl. IgG i IgM (łącznie) met. ELISA, Prolaktyna, Różyczka (Rubella virus) IgG, Toksoplazmoza IgG, TSH.

e-PAKIET DLA KOBIET W CIĄŻY (PODSTAWOWY) – 149 zł

Najbardziej podstawowy z pakietów, zalecamy każdej przyszłej mamie. Zawarte w nim odczyty pomogą ocenić ogólny stan zdrowia pacjentki, a także w razie ewentualnych problemów, wskazać wymagający uwagi organ lub układ. Przy doborze testów zwrócono szczególną uwagę na badanie parametrów istotnych dla prawidłowego przebiegu ciąży i rozwoju dziecka.

W skład pakietu wchodzą następujące badania: CRP, ilościowo, Elektrolity (Na, K), Ferrytyna, Glukoza, Kreatynina, Kwas foliowy, Magnez, Morfologia krwi (pełna), Próby wątrobowe (ALT, AST, ALP, BIL, GGTP), TSH, Wapń całkowity.

e-PAKIET DLA KOBIET W CIĄŻY (INFEKCYJNY) – 249 zł

Zestaw badań obowiązkowy dla kobiet ciężarnych, zawierający wszelkie podstawowe wskaźniki infekcyjne. Jego wynik jest szczególnie istotny nie tylko dla dziecka i przyszłej mamy, ale i lekarza odbierającego poród. Pakiet obejmuje takie wirusy i patogeny jak różyczka, cytomegalia, parwowiroza, HIV, kiła czy chlamydia. Ich rozpoznanie u ciężarnej w połączeniu z odpowiednią terapią zmniejsza zagrożenie przeniesienia choroby na płód.

W skład pakietu wchodzą następujące badania: CMV (Cytomegalovirus) IgG, Toksoplazmoza IgG, HCV przeciwciała, Chlamydia trachomatis IgG, Kiła (Treponema pallidum), przeciwciała IgG/IgM, HIV Ag/Ab (Combo), Różyczka (Rubella virus) IgG, Parvowirus B19 IgG met. ELISA.

e-PAKIET RYZYKO PORONIEŃ – badanie genetyczne – 390 zł

Zestaw badań oferowanych w pakiecie obejmuje analizę mutacji mogących mieć negatywny wpływ na przebieg ciąży i zwiększać ryzyko poronień samoistnych. Pakiet obejmuje badania pomagające ustalić genetyczne predyspozycje do nadkrzepliwości krwi oraz ryzyka zwiększonych stężeń homocysteiny.

W skład pakietu wchodzą następujące badania: Nadkrzepliwość wrodzona (Czynnik V Leiden+Mutacja 20210 G-A genu protrombiny), Termolabilny wariant MTHFR.

e-PAKIET DLA MALUCHÓW – 199 zł

Wczesne rozpoznanie chorób wieku dziecięcego pozwala na szybkie wprowadzenie skutecznego leczenia i ewentualną profilaktykę. W pakiecie dla maluchów znajdą Państwo testy podstawowe, takie jak morfologia czy poziom glukozy we krwi, ale również badania istotne dla przesiewu i diagnostyki chorób dziecięcych i ich ewentualnych powikłań.

W skład pakietu wchodzą następujące badania: ASO, ilościowo, Bilirubina całkowita, CRP, ilościowo, Glukoza, IgE całkowite, Morfologia krwi (pełna), P/c. p .transglutaminazie tkankowej (anty-tGT) w kl. IgA met. ELISA, TSH, Witamina D metabolit 25(OH).

Domowe badanie KTG

Dla mam w końcowej fazie ciąży pomocna okaże się także opcja wypożyczenia telemedycznego urządzenia do wykonywania domowego KTG. System Pregnabit wykorzystywany przez nasze położne podczas wizyt domowych to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na bezpieczne i wiarygodne badanie akcji serca płodu, tętna mamy oraz zapis czynności skurczowej mięśnia macicy. Umożliwia rejestrowanie zapisów KTG w dowolnym miejscu oraz o dowolnym czasie, zwłaszcza w warunkach domowych. Na system składa się mobilne urządzenie KTG oraz usługa Medycznego Centrum Telemonitoringu (MCT) czynnego 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, w którym wykwalifikowany personel medyczny na bieżąco analizuje napływające zapisy KTG. informację zwrotną na temat wyników przeprowadzonego badania mama otrzyma za pośrednictwem SMS.

Jak wyobrażamy sobie współpracę?

Każdej ze szkół rodzenia oferujemy jedną z dwóch możliwości:

Program prowizyjny – za każdą usługę zamówioną za pośrednictwem Państwa szkoły otrzymują Państwo 10% prowizji. Usługi mogą być zamawiane telefonicznie przez Państwa pracowników lub za pośrednictwem linka afiliacyjnego, który dystrybuują Państwo wśród swoich klientek.

Program zniżkowy – w tej opcji każda z Państwa podopiecznych ma możliwość zamówienia dowolnej usługi uPacjenta ze zniżką w wysokości 10%. By to zrobić, musi jedynie wpisać kod promocyjny, który znajdzie na ulotkach dostarczonych przez nas do Państwa szkoły.

Serdecznie zachęcamy do współpracy.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

Rabat

Ta strona korzysta z ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie.