Akcja profilaktyczna uPacjenta w siedzibie Answear

13 Lut 2020 4 min
uPacjenta.pl

Kilka dni temu zespół specjalistów uPacjenta odwiedził krakowską siedzibę firmy Answear. Mieliśmy przyjemność przeprowadzać wśród ich pracowników zdrowotną akcję profilaktyczną, która obejmowała obszerne badanie krwi.

Pakiet MAXIMUM, na który się zdecydowali, obejmował badania umożliwiające wykrycie stanu zapalnego w organizmie, zaburzeń krzepnięcia krwi, przemiany materii, równowagi elektrolitowej oraz wiele innych wskaźników.

Badania krwi w biurze - wygoda i komfort pracowników

Na badania zgłosiło się prawie sto osób! Ze względy na ogromne zainteresowanie musieliśmy rozbić serie badań na cztery tury. Przyjazna atmosfera rozładowywała napięcie wśród osób, które bały się pobrania krwi, dzięki czemu całość akcji przebiegła wyjątkowo spokojnie. 

Badania krwi w biurze Badania krwi w biurze

Wśród zalet badania krwi w biurze pracownicy wymieniali przede wszystkim wygodę, ponieważ żaden z nich nie musiał stawiać się o poranku w punkcie pobrań. Zamiast tego mogli przebadać się w znanym otoczeniu, bez konieczności wcześniejszego wstawania i zwalniania się z pracy. Wszystkie wyniki były dostępne online już tego samego dnia.

Badania krwi w biurze Badania krwi w biurze

Co o akcji mówi właściciel firmy? 

Zdrowotna akcja profilaktyczna organizowana w naszym biurze wśród pracowników Answear i Medicine przez uPacjenta była wielkim sukcesem! Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania, a zespół specjalistów, który przyjechał na miejsce sprawnie przeprowadził badanie krwi całego zespołu, dzięki czemu mamy zadowolonych, i co najważniejsze, zdrowych pracowników. Taka współpraca to czysta przyjemność!

- podkreśla Krzysztof Bajołek, CEO w Answear i Medicine.
Przeprowadź akcję u siebie w firmie

Jeśli chcesz przeprowadzić podobną akcję profilaktyczną w swojej firmie, skontaktuj się z nami pod adresem dlafirm@upacjenta.pl. Dla pobrań firmowych oferujemy specjalnie personalizowane pakiety badań, a także wyjątkowo atrakcyjny cennik. 

 

Więcej informacji znajdziesz także pod adresem www.upacjenta.pl/dla-firm

Rabat

Ta strona korzysta z ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie.