Chcesz podnieść poziom bezpieczeństwa w firmie?

Zaszczep swoich pracowników!

Zgłoś swoją firmę do akcji szczepień! Wspólnie z uPacjenta zorganizuj szczepienia w sposób bezpieczny i w pełni profesjonalny. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie akcji: od podpisania umowy, przez realizację szczepień, po utylizację odpadów i przygotowanie dokumentacji.

Szczepienia w zakładach pracy z uPacjenta

Chcesz dowiedzieć się więcej o organizacji szczepień z uPacjenta?

Wyślij zapytanie

Jak wygląda procedura szczepień?

Wytyczne dla firm

Spełnienie wymogów

Istotnym warunkiem wzięcia udziału w akcji jest zgromadzenie przynajmniej 300 osób chętnych do udziału w szczepieniu. W tym gronie mogą znaleźć się: pracownicy i współpracownicy firmy (bez względu na formę zatrudnienia), członkowie samorządów i stowarzyszeń branżowych, studenci (osoby z tej grupy zgłasza uczelnia) oraz członkowie rodzin wyżej wymienionych grup.

Ustalenie liczby pracowników

Pracodawca powinien zorientować się w liczbie pracowników chcących przyjąć szczepienie i zgłosić ją poprzez formularz opublikowany na stronie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Informacja dotycząca ilości osób będzie potrzebna również nam, aby zamówić odpowiednią liczbę szczepionek.

Wyznaczenie miejsca

Twoim obowiązkiem jest wyznaczenie miejsca, w którym będą realizowane szczepienia. Zastanawiasz się, które z pomieszczeń w firmie będzie odpowiednie? Nasi specjaliści służą doradztwem w tym zakresie!

Ustalenie terminów

Pamiętaj, że w przypadku szczepionek dwudawkowych wyznaczone zostaną dwa terminy przyjazdu!

Działania uPacjenta

Formalności

Przygotujemy dokumentację zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi procesu szczepień. Na każdym etapie współpracy będziemy czuwać nad poprawnością przeprowadzanych procedur.

Dostarczenie szczepionek

Zamówimy i dostarczymy do Twojej firmy szczepionki. Zadbamy przy tym, by były transportowane w odpowiednich warunkach.

Personel i sprzęt

Gwarantujemy ilość personelu, która pozwoli sprawnie, bez opóźnień w harmonogramie zrealizować szczepienia. Po naszej stronie jest także zapewnienie sprzętu medycznego oraz utylizacja odpadów medycznych i niewykorzystanych szczepionek.

Dedykowany opiekun

Nasz specjalista będzie z Tobą w stałym kontakcie. Odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże rozwiać wątpliwości dotyczące zarówno prawnych, jak i medycznych aspektów akcji. Chcemy, żebyś wiedział, że nasi pracownicy trzymają rękę na pulsie – będą informować Cię o zmianach wprowadzanych przez rząd i dopasowywać przebieg akcji do potrzeb Twojej firmy.

Dotychczas zaufali nam

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą. Pomożemy w zorganizowaniu szczepień w firmie oraz odpowiemy na pytania dotyczące procedur i logistyki akcji.

 

Zadzwoń pod dedykowany nr telefonu: +48 22 292 47 49

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przyjęcia i obsługi zgłoszenia. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected].
Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newsletteru wysyłanego drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Twoje dane osobowe są zbierane w celu wysyłki informacji dotyczących akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia danych, a także prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych). Masz prawo do odwołania zgody w każdym czasie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania Twojej zgody. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, w którym są przetwarzane. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected].