„Droga do zdrowia” – każda droga wymaga pierwszego kroku

27 Mar 2019 5 min

Czy wiedziałeś, że choroby cywilizacyjne są przyczyną aż 80% zgonów? Nie pozwól, by ta przerażająca statystyka dotknęła również Ciebie! Badania profilaktyczne, przeprowadzane raz do roku nie tylko pozwolą Ci zapoznać się z ogólnym stanem zdrowia swojego organizmu, ale i powziąć decyzje, które zadecydują o zmianie codziennego stylu życia.

Wspólnie z siecią laboratoriów diagnostycznych Diagnostyka Sp. Z o. o. Mamy przyjemność organizować akcję „Droga do zdrowia”, której celem jest przeciwdziałanie chorobom XXI wieku. W ramach akcji promujemy materiały edukacyjne pozwalające na zwiększenie świadomości pacjentów w zakresie niezdrowego trybu życia. Dodatkowo oferujemy specjalny pakiet 15 badań przesiewowych, których wyniki pomogą oceniać natężenie patologicznych procesów metabolicznych toczących się w organizmie, w specjalnej, obniżonej cenie. Do każdego badania pacjent otrzymuje ogólną interpretację lekarską jego wyników, a w razie jakichkolwiek niejasności, także indywidualną konsultację ze specjalistą online.

Jak skorzystać z oferty?

Wystarczy wypełnić formularz na stronie https://www.drogadozdrowia.diag.pl/ i pobrać bon. Cena bonu to jedyne 119 zł, co oznacza, że otrzymujemy aż 50% zniżki w porównaniu z ceną standardową.

Następnie z bonem udajemy się do punktu Diagnostyki i wykonujemy przewidziane w nim badania. Wyniki możemy sprawdzić online na stronie https://wyniki.diag.pl/, często już tego samego dnia. Na stronie znajdziemy także plik, z ogólną interpretacją naszych wyników i ich opisem.

Jeśli któryś z wyników będzie odbiegał od normy lub będzie niejasny, mamy możliwość skonsultowania się ze specjalistą online. By to zrobić, wystarczy wejść na stronę https://upacjenta.pl/konsultacje i wybrać odpowiedni, przysługujący właścicielom bonów pakiet darmowych konsultacji. Po zarejestrowaniu się możemy przesłać specjaliście nasze wyniki i wypytać go o wszystkie interesujące nas szczegóły, w tym te, dotyczące diety i aktywności fizycznej.

Jakie badania są objęte akcja „Droga do zdrowia”?

„Droga do zdrowia” łączy w sobie 15 badań, które pozwolą zorientować się pacjentowi w jakiej kondycji jest jego organizm. W ich skład wchodzą: morfologia krwi, lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL, LDL, TG), hemoglobina glikowana,  wskaźnik insulinooporności (glukoza, insulina, HOMA-IR) oraz próby wątrobowe (ALT, AST, ALP, BIL, GGTP).

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://www.drogadozdrowia.diag.pl/ oraz do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.