Strona główna > Katalog badań

Karol Wyszomirski

Pakiet Kosmiczny Omnipotencjał Karola Wyszomirskiego (podstawowy)

Cena pakietu: 299,00 zł

Cena pojedynczych badań:

591,03 zł

Karol Wyszomirski

Na skróty

Dla kogo jest Pakiet Kosmiczny Omnipotencjał Karola Wyszomirskiego (podstawowy)?

Dla każdego, kto chce cieszyć się zdrowiem jak najdłużej. Pakiet nie ma ograniczeń społecznych czy demograficznych – mogą wykonać go zarówno dorośli, jak i młodzież.

Pobranie krwi w domu to wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla seniorów, kobiet w ciąży, rodziców z dziećmi oraz tych, którzy boją się igieł lub są zabiegani i chcą zaoszczędzić swój czas. Jesteś jedną z tych osób? Zamień korki i kolejki na swój ulubiony fotel!

Kiedy wykonać Pakiet Badań?

Badania możesz wykonać, nawet jeśli nie obserwujesz u siebie żadnych niepokojących symptomów. Jednak w szczególności powinieneś jeśli:

Materiał do badania: krew żylna  |  Pobieranie krwi w domu pacjenta Badania bez skierowania

Diagnostyka

Badania wykonywane są przy współpracy z siecią laboratoriów Diagnostyka.

Jak wykonać Pakiet Badań Profilaktycznych w domu?

Zaplanuj badania

Wybierz badania, datę i adres pobrania.

Zbadaj się u Siebie

Kiedy Ci wygodnie, wtedy gdy tego potrzebujesz.

Skonsultuj wyniki online

Porozmawiaj ze specjalistą medycznym uPacjenta.

Ciesz się lepszym zdrowiem

Zastosuj porady eksperta i obserwuj poprawę samopoczucia.

Dlaczego warto sprawdzić swój Omnipotencjał?

Pakiet badań, które pomogą Ci sprawdzić niedobory i poziom hormonów, a także kluczowe wskaźniki stanu zdrowia.

Jak przygotować się do badań w Pakiecie?

Umów badania rano, w godzinach 7-10.

Do badania przystąp na czczo. Ostatni posiłek zjedz 12 h przed pobraniem krwi.

Przed pobraniem unikaj nadmiernego wysiłku fizycznego

2-3 dni przed badaniem odstaw wszystkie suplementy diety.

W miarę możliwości na badaniu bądź wyspany i zrelaksowany.

Jeśli czujesz się gorzej, badania wykonaj, gdy poczujesz się lepiej.

30 minut przed badaniem wypij szklankę wody.

Pełna lista badań w Pakiecie

Najbardziej podstawowe badanie, opisujące parametry krwi: krwinki czerwone, białe oraz płytki krwi.

CRP

Wykładnik stanu zapalnego.

Pomiar cukru we krwi.

Badanie jest przydatne w diagnozowaniu oraz leczeniu dolegliwości związanych z nadmiarem lub niedoborem prolaktyny (zarówno u kobiet, jak i mężczyzn), takich jak: niepłodność; niskie libido;  u kobiet: PCOS (zespół policystycznych jajników), zaburzenia miesiączkowania;  u mężczyzn: zaburzenia erekcji, impotencja, ginekomastia; trądzik; nadwaga i otyłość.

TSH

Hormon standardowo oznaczany w celu kontroli pracy tarczycy.

Ocenia poziom trójglicerydów, cholesterolu całkowitego i poszczególnych jego frakcji. Profil lipidowy pozwala oszacować ryzyko miażdżycy, nadciśnienia i innych chorób układu krążenia.

Badanie pozwala kompleksowo ocenić pracę wątroby i zdiagnozować choroby narządu.

Niskie jak i wysokie stężenie witaminy D może być szkodliwe dla prawidłowego funkcjonowania organizmu i powodować m.in. przemęczenie organizmu, zaburzenia nastroju, braku motywacji do działania, skurcze mięśni, zwiększone ryzyko złamań czy powtarzających się infekcji.

U kobiet produkowany przez jajniki i korę nadnerczy, a jego wytwarzanie jest regulowane przez hormon luteinizujący. Podwyższony poziom testosteronu towarzyszy zespołowi policystycznych jajników oraz może wywoływać zaburzenia miesiączkowania, wzrost owłosienia w nietypowych dla kobiety miejscach, trądzik oraz sprzyjać gromadzeniu tkanki tłuszczowej. Testosteron u mężczyzn produkowany jest przez jądra i korę nadnerczy. Nawet 30% mężczyzn po 40. r.ż. może mieć jego niedobór. Niski poziom testosteronu zwiększa ryzyko otyłości, cukrzycy i nadciśnienia. Niedobór hormonu odpowiada też za problemy z płodnością i przyczynia się do rozwoju depresji.

Parametry oceniają pracę nerek i układu nerwowego.

Badanie poziomu magnezu we krwi. To pierwiastek, który bierze udział w szeregu procesów metabolicznych. Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, krążenia jak i mięśni. Niedobór magnezu może mieć wpływ na występowanie objawów takich jak zmęczenia lub skurcze mięśni.

Pierwiastek niezbędny do produkcji energii, prawidłowego wzrostu kości oraz funkcji mięśni i układu nerwowego. Stężenie fosforu jest wypadkową procesu wchłaniania w jelicie, obrotu kostnego i wydalania nerkowego. Jest badaniem, które uzupełnia się z oznaczeniem wapnia, magnezu i witaminy D.

 

Jeden z podstawowych składników mineralnych organizmu człowieka. Pierwiastek ten jest konieczny do prawidłowego funkcjonowania mięśni, nerwów, serca, a także jest niezbędnym składnikiem procesu krzepnięcia krwi i budowaniu kości.

Badanie poziomu żelaza we krwi. Żelazo to jeden z najważniejszych pierwiastków dla organizmu, który uczestniczy w transporcie tlenu do tkanek.

Diagnostyka

Badania wykonywane są przy współpracy z siecią laboratoriów Diagnostyka.

Interpretacja wyników

Badania w Pakiecie pozwolą na identyfikację niedoborów kluczowych witamin i składników mineralnych, zaburzenia hormonalne oraz pomagają ocenić wpływ stresu na zdrowie pacjenta.

Badania wykonaj w domu, a wyniki odbierz online. Wybierz Pakiet uPacjenta!