Pokaż, że dbasz. Oryginalny prezent na święta dla pracowników

Voucher na domowe badania krwi

Ludzie są największą wartością każdej organizacji. Okres Bożego Narodzenia to doskonała okazja, by podziękować im za cały rok pracy i podarować prawdziwie wartościowy prezent – zdrowie. Zamów voucher świąteczny na domowe badania i usługi uPacjenta dla swoich pracowników.

Voucher dla pracowników na badania krwi – zdrowe upominki świąteczne

Twoi pracownicy będą mogli wybrać spośród ponad pół tysiąca badań i pakietów. Sami zdecydują, czy z prezentu świątecznego skorzystają indywidualnie, czy z rodziną. Przykładowe usługi, do których upoważnia voucher dla pracowników na badania to:

Voucher dla pracowników na badania krwi — oryginalny i praktyczny prezent na święta

Korzyści dla pracowników:

praktyczny i oryginalny prezent świąteczny

realizacja badań w domu, w ulubionym fotelu

oszczędność czasu

ograniczenie stresu związanego z pobraniem

wykwalifikowany personel medyczny

oszczędność pieniędzy

komfort i bezpieczeństwo pobrania

poprawa stanu zdrowia

Korzyści dla pracodawcy:

budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy i korzyści employer brandingowe

wzrost identyfikacji pracowników z firmą

wzrost lojalności zespołu

narzędzie budowania strategii wellbeingowej w firmie

wzrost satysfakcji i wydajności pracowników

redukcja absencji i L4

oszczędność czasu i pieniędzy

wartościowy benefit pozapłacowy

Upominek dla pracowników motywujący do dobrych zmian

Kalendarz Zdrowia na nowy rok

Voucher dla pracowników na badania krwi to nie wszystko. Prezent świąteczny dla współpracowników świetnie uzupełni kalendarz w twardej oprawie. Każdego miesiąca będzie przypominać o dobrych praktykach i badaniach profilaktycznych. Dołączamy do niego e-book opisujący badania profilaktyczne dla każdego wieku.

Zamów voucher dla pracowników

Wypełnij formularz kontaktowy. Zdecyduj o wartości vouchera dla pracowników na domowe badania krwi i terminie jego ważności.  Określ, czy chcesz wprowadzić własną treść życzeń oraz logo swojej firmy na bon podarunkowy, a także, czy do vouchera chcesz dodać Kalendarz Zdrowia. Nasz dział sprzedaży wróci do Ciebie z wyceną.

Zadzwoń pod dedykowany nr telefonu: +48 22 292 47 49

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przyjęcia i obsługi zgłoszenia. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: iod@upacjenta.pl.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newsletteru wysyłanego drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Twoje dane osobowe są zbierane w celu wysyłki informacji dotyczących akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia danych, a także prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych). Masz prawo do odwołania zgody w każdym czasie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania Twojej zgody. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, w którym są przetwarzane. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: iod@upacjenta.pl.