Wesprzyj swoich pracowników w kwestiach zdrowotnych

Promuj akcję Różowy Październik i Movember w swojej firmie

W październiku i listopadzie warto pokazać chorobom, gdzie raki zimują. W ciągu tych dwóch miesięcy zadbajcie w firmie zarówno o ,,kobiece”, jak i ,,męskie” sprawy: profilaktykę nowotworów piersi, jajnika, jądra i prostaty.

Dlaczego profilaktyka chorób nowotworowych jest ważna?

Zobacz, co powoduje rak w kontekście socjoekonomicznym:

Co zrobimy dla Ciebie w ramach akcji?

Dbanie o zdrowie pracowników to dbanie o kondycję firmy

Akcja zdrowia sprzyja zaangażowaniu i kreatywności

Popraw samopoczucie pracowników i wyniki firmy

Najczęściej zauważane efekty promocji zdrowia to wzrost wydajności pracy 📈 i poprawa stanu zdrowia pracowników 💪

✅ 50% działających w Polsce przedsiębiorców po wdrożeniu działań prozdrowotnych dostrzegło zwiększenie wydajności pracy,
✅ 49% – poprawę stanu zdrowia pracowników,
✅ 42% – zmianę w stylu życia pracowników na zdrowszy

Koronawirus a prawa i obowiązki pracodawcy

Buduj lojalność pracowników

Twoi pracownicy oczekują działań prozdrowotnych

👉 Aż 44% pracowników uważa, że firma powinna dbać o zdrowie swojego personelu ze względu na niewystarczającą działalność polskiego systemu opieki zdrowotnej.
Wprowadzenie Akcji zdrowia przyczyni się do wzrostu zadowolenia Twoich pracowników, a to przyniesie następujące efekty:
✅ wzrost identyfikacji z firmą o 47%
✅ spadek rotacji nawet o 61%
✅ zmniejszenie chęci szukania nowej pracy o 81%
Ponadto 40% pracodawców decydujących się na akcje prozdrowotne w firmie zauważyło, że łatwiej im jest pozyskać nowych pracowników 💪

Liczby mówią wszystko

Akcja zdrowia w firmie to realne oszczędności

Co trzeci Polak ma problemy zdrowotne trwające dłużej niż 6️❗ miesięcy. Tymczasem absencja pracownika zarabiającego 2500 zł netto generuje 5000-6000 zł netto dodatkowych kosztów miesięcznie ze względu na nadgodziny dla pozostałej kadry lub konieczność zatrudnienia pracowników tymczasowych. Tych wydatków da się uniknąć, promując zdrowy styl życia i zapewniając kadrze benefity prozdrowotne. Badania mówią, że pracodawcy mogą liczyć na 2,5-krotny zwrot z inwestycji w przedsięwzięcia zdrowotne.

Boisz się kosztów i braku efektów?

Zdrowie to spokój – Twój i pracowników

Wielu pracodawców chciałoby wprowadzić benefity prozdrowotne, ale obawia się niedoboru środków finansowych (53%), niedostatków kadrowych (42%) i braku korzyści (37%). Należysz do tego grona? Akcja profilaktyczna jest wydatkiem rzędu potencjalnie kilkudziesięciu złotych na pracownika. To inwestycja, która:
✔️ sprawi, że będziesz spokojny o rozwój i sprawne funkcjonowanie firmy,
✔️ pomoże Twoim pracownikom poczuć się lepiej i bezpieczniej,
✔️ przyczyni się do zbudowania stabilnej pozycji marki-pracodawcy.

Zobacz, jak może wyglądać Akcja Zdrowia w Twojej firmie!

Obejrzyj video case study

Zaufali nam między innymi

Zdrowotna akcja profilaktyczna organizowana w Answear przez uPacjenta była wielkim sukcesem! Mnóstwo osób zgłosiło chęć udziału, a zespół specjalistów, który przyjechał na miejsce, był bardzo dobrze przygotowany i sprawnie przeprowadził badanie krwi całego zespołu. Taka współpraca to czysta przyjemność!
Krzysztof Bajołek
Founder & CEO w Answear
Profilaktyczna akcja badania krwi w miejscu pracy to świetny sposób, aby zadbać wspólnie z pracownikami o ich zdrowie. Zainteresowanie było tak duże, że badania musieliśmy podzielić na dwa dni. Wygoda sprawiła, że z akcji skorzystały nawet osoby, które badania mają dostępne w abonamentach medycznych.
Karol Traczykowski
Head of New Ventures w Znany Lekarz
Kompleksowy zestaw badań, wygoda, oszczędność czasu oraz możliwość odebrania wyników online sprawiają, że pracownicy bardzo chętnie uczestniczą w akcji profilaktycznych badań w biurze. To zupełnie coś innego niż abonamentowa opieka medyczna. Wszystko bez skierowań, w biurze, tanio i przyjemnie.
Bartłomiej Zając
Manager ds. BHP i wizerunku marki w Stalco
Profilaktyczna akcja zdrowotna badania krwi naszych pracowników przeprowadzona ze specjalistami uPacjenta to kompleksowe wydarzenie. Świetnie sprofilowana oferta, obszerny zakres badań i duża wygoda dla pracowników mogących przyjść na badania do własnego biura, to zestaw, który gorąco polecam!
Agnieszka Fijałkowska
Specjalista ds. Zasobów Ludzkich w Allergan

Skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą i pomoże w zorganizowaniu badań w ramach Różowego Października oraz Movember w Twojej firmie oraz odpowie na wszystkie pytania.

 

Zadzwoń pod dedykowany nr telefonu: +48 22 292 47 49

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przyjęcia i obsługi zgłoszenia. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected]
Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newsletteru wysyłanego drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Twoje dane osobowe są zbierane w celu wysyłki informacji dotyczących akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia danych, a także prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych). Masz prawo do odwołania zgody w każdym czasie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania Twojej zgody. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, w którym są przetwarzane. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected]