Pokaż, że dbasz. Oryginalny prezent dla pracowników

Voucher na domowe badania krwi

Ludzie są największą wartością każdej organizacji. Każda okazja jest dobra, by podziękować im za ciężką pracę i podarować prawdziwie wartościowy prezent – zdrowie. Zamów voucher prezentowy na domowe badania i usługi uPacjenta dla swoich pracowników.

Voucher dla pracowników na badania krwi – zdrowe upominki na każdą okazję

Twoi pracownicy będą mogli wybrać spośród ponad pół tysiąca badań i pakietów. Sami zdecydują, czy z prezentu skorzystają indywidualnie, czy z rodziną. Przykładowe usługi, do których upoważnia voucher dla pracowników na badania to:

Voucher dla pracowników na badania krwi — oryginalny i praktyczny prezent!

Korzyści dla pracowników:

praktyczny i oryginalny prezent na każdą okazję – święta, ale również, rocznice, urodziny i wiele innych!

realizacja badań w domu, w ulubionym fotelu

oszczędność czasu

ograniczenie stresu związanego z pobraniem

wykwalifikowany personel medyczny

oszczędność pieniędzy

komfort i bezpieczeństwo pobrania

poprawa stanu zdrowia

Korzyści dla pracodawcy:

budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy i korzyści employer brandingowe

wzrost identyfikacji pracowników z firmą

wzrost lojalności zespołu

narzędzie budowania strategii wellbeingowej w firmie

wzrost satysfakcji i wydajności pracowników

redukcja absencji i L4

oszczędność czasu i pieniędzy

wartościowy benefit pozapłacowy

Zamów voucher dla pracowników

Wypełnij formularz kontaktowy. Zdecyduj o wartości vouchera dla pracowników na domowe badania krwi i terminie jego ważności.  Określ, czy chcesz wprowadzić własną treść życzeń oraz logo swojej firmy na bon podarunkowy. Nasz dział sprzedaży wróci do Ciebie z wyceną.

Zadzwoń pod dedykowany nr telefonu: +48 22 292 47 49

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przyjęcia i obsługi zgłoszenia. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected].
Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newsletteru wysyłanego drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Twoje dane osobowe są zbierane w celu wysyłki informacji dotyczących akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia danych, a także prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych). Masz prawo do odwołania zgody w każdym czasie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania Twojej zgody. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, w którym są przetwarzane. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected].
uPacjenta mapa

Miasta, w których można pobrać krew w domu

Domowe pobrania krwi to wygoda i oszczędność. Gdzie skorzystasz z takiej usługi? uPacjenta aktualnie działa w:

 

Dojeżdżamy także na obrzeża tych miast.