Chcesz sprawdzić stan zdrowia pracowników?
Chcesz sprawdzić stan zdrowia pracowników?

Zamów testy antygenowe z wynikiem w 15 minut!

Twoi pracownicy bezpośrednio współpracują ze sobą lub regularnie spotykają się z klientami? Testy antygenowe to szybki i wygodny sposób, aby sprawdzić, czy u któregoś z Twoich pracowników rozwija się zakażenie.

Test antygenowy

SARS-CoV-2 Antigen Test Kit (Colloidal Gold) to test immunochromatograficzny oparty na metodzie złota koloidalnego, służący do jakościowego, nieinwazyjnego wykrywania antygenu SARS-CoV-2 z wymazów zarówno z: nosa, gardła oraz nosogardła.
– Czułość testu: 95,03%
– Specyficzność: 99,02%
– Otrzymanie wyniku: w ciągu 15 minut

Test wspomaga wykrywanie wczesnego zakażenia i jest potwierdzeniem aktywnej postaci infekcji.

Podczas wykonywania testu kompleksy białka wirusa zatrzymywane są przez przeciwciała anty-SARS-CoV-2, a następnie ulegają zabarwieniu i są widoczne w postaci paska. Brak paska świadczy o negatywnym wyniku testu.

Test możesz zamówić do siedziby firmy lub do domu pracownika.

Chcesz poznać pełną ofertę testów na COVID-19 dla firm?

SPRAWDŹ OFERTĘ

Dlaczego badania na odporność w firmie?

Dla pracodawcy

Szybkie wykrycie zagrożenia

Krótki czas wykonania testu pozwala na szybkie wykrycie zakażenia i wysłanie pracownika na kwarantannę/pracę zdalną zanim zarazi on inne osoby.

Monitoring sytuacji w firmie

Częste kontakty z osobami spoza firmy zwiększają ryzyko zakażeń. Test antygenowy to świetne narzędzie do tego, by badać swoich pracowników regularnie i monitorować, czy ich stan zdrowia ulega zmianom.

Poczucie bezpieczeństwa

Dzięki regularnym testom zyskujesz je na kilku płaszczyznach. Po pierwsze, uspokajasz pracowników, a brak obaw przekłada się na efektywniejszą pracę. Po drugie, ograniczasz ryzyko absencji, zapewniając firmie płynne funkcjonowanie, a sobie – spokój ducha.

Dla pracowników

Badanie w firmie lub domu

W zależności od potrzeb Twojej firmy, możemy zorganizować badanie w siedzibie firmy lub w domu. Obie opcje są wygodne dla pracowników i nie wymagają od nich dojazdu na badanie czy oczekiwania w kolejce.

Oszczędność czasu

Wykonanie testu antygenowego trwa zaledwie kilkanaście minut, z czego 5-8 minut to czas oczekiwania na wynik. To oznacza, że badanie jest szybkie, a weryfikacja zakażenia – praktycznie natychmiastowa!

Wartościowy benefit

W dobie pandemii benefity prozdrowotne zyskują na znaczeniu. Twoi pracownicy docenią, że mogą skontrolować swój stan zdrowia, a tym samym zmniejszyć ryzyko zakażenia najbliższych.

Zaufali nam między innymi

Zdrowotna akcja profilaktyczna organizowana w Answear przez uPacjenta była wielkim sukcesem! Mnóstwo osób zgłosiło chęć udziału, a zespół specjalistów, który przyjechał na miejsce, był bardzo dobrze przygotowany i sprawnie przeprowadził badanie krwi całego zespołu. Taka współpraca to czysta przyjemność!
Krzysztof Bajołek
Founder & CEO w Answear
Profilaktyczna akcja badania krwi w miejscu pracy to świetny sposób, aby zadbać wspólnie z pracownikami o ich zdrowie. Zainteresowanie było tak duże, że badania musieliśmy podzielić na dwa dni. Wygoda sprawiła, że z akcji skorzystały nawet osoby, które badania mają dostępne w abonamentach medycznych.
Karol Traczykowski
Head of New Ventures w Znany Lekarz
Kompleksowy zestaw badań, wygoda, oszczędność czasu oraz możliwość odebrania wyników online sprawiają, że pracownicy bardzo chętnie uczestniczą w akcji profilaktycznych badań w biurze. To zupełnie coś innego niż abonamentowa opieka medyczna. Wszystko bez skierowań, w biurze, tanio i przyjemnie.
Bartłomiej Zając
Manager ds. BHP i wizerunku marki w Stalco
Profilaktyczna akcja zdrowotna badania krwi naszych pracowników przeprowadzona ze specjalistami uPacjenta to kompleksowe wydarzenie. Świetnie sprofilowana oferta, obszerny zakres badań i duża wygoda dla pracowników mogących przyjść na badania do własnego biura, to zestaw, który gorąco polecam!
Agnieszka Fijałkowska
Specjalista ds. Zasobów Ludzkich w Allergan

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem
i dowiedz się więcej

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i pomoże w zorganizowaniu badań w Twojej firmie oraz odpowie na wszystkie pytania.

 

Zadzwoń pod dedykowany nr telefonu: +48 22 292 47 49

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przyjęcia i obsługi zgłoszenia. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected].
Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newsletteru wysyłanego drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Twoje dane osobowe są zbierane w celu wysyłki informacji dotyczących akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia danych, a także prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych). Masz prawo do odwołania zgody w każdym czasie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania Twojej zgody. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, w którym są przetwarzane. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected].