Pakiet Zdrowy Mężczyzna

Spraw, by Twój zespół poczuł się zaopiekowany. Wybierz odpowiedni pakiet, a my zajmiemy się resztą!

Wybierz wariant pakietu

Zdrowy Mężczyzna mini

 1. Badania w pakiecie:

  -ALT;
  -GGTP;
  PSA całkowity;
  -Morfologia krwi (pełna);
  -CRP ilościowo;
  -OB (odczyn Biernackiego);
  -Elektrolity (Na, K);
  -Kreatynina;
  -PT (INR);
  -APTTF;
  -ibrynogen;
  -Glukoza;
  -Lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL, LDL, TG);
  -TSH;
  -Kwas moczowy;
  -Mocznik;
  -Testosteron.

 2. Raport po badaniach.

 3. Certyfikat “Zdrowa Firma”.

Zdrowy Mężczyzna maxi

 1. Badania w pakiecie:

  -ALT;
  -GGTP;
  PSA całkowity;
  -Morfologia krwi (pełna);
  -CRP ilościowo;
  -OB (odczyn Biernackiego);
  -Elektrolity (Na, K);
  -Kreatynina;
  -PT (INR);
  -APTTF;
  -ibrynogen;
  -Glukoza;
  -Lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL, LDL, TG);
  -TSH;
  -Kwas moczowy;
  -Mocznik;
  -Testosteron.

 2. Webinar: Badania profilaktyczne i zdrowy styl życia jako droga do długowieczności.

 3. Raport po badaniach.

 4. Certyfikat “Zdrowa Firma”.

Chętnie Ci doradzimy!

Napisz jaki pakiet Cię interesuje. Podziel się z nami wątpliwościami lub pomysłami – odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy akcję zdrowia w firmie , która uwzględni potrzeby Twojej firmy.

W naszej ofercie znajdziesz również voucher na domowe badania krwi

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przyjęcia i obsługi zgłoszenia. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected].
Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newsletteru wysyłanego drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Twoje dane osobowe są zbierane w celu wysyłki informacji dotyczących akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia danych, a także prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych). Masz prawo do odwołania zgody w każdym czasie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania Twojej zgody. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, w którym są przetwarzane. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected].