Pakiety profilaktyczne dla firm

79,1% pracowników odczuwa ból bezpośrednio związany z wykonywaną pracą, a 74% osób pracujących w nadgodzinach ma problemy zdrowotne i emocjonalne wynikające z dodatkowego czasu pracy. Jak pomóc zespołowi w poprawie zdrowia i zachowaniu work-life balance? Odpowiedzią na to pytanie jest Akcja Zdrowia z uPacjenta i wykonywane podczas niej pakiety badań!

Zdrowy i zadowolony pracownik – to opłaca się firmie!

Najczęstsze problemy zdrowotne pracowników

Stres

Odczuwa go aż 85% aktywnych zawodowo Polaków

Deadline’y, spotkania z Klientami czy natłok zadań są dla Twoich pracowników źródłem napięcia psychicznego. To ważne, aby Twój zespół nauczył się radzić sobie ze stresem – tylko w ten sposób będzie mógł pracować i odpoczywać w efektywny sposób.

Niepożądany odczyn poszczepienny - COVID-19

Dolegliwości bólowe

Pracownicy odczuwają je w obszarze szyi (57,2%), kości krzyżowej (51,5%) i barków (31,3%)

Pakiet zawiera podstawowe badania obrazujące ogólny stan zdrowia (morfologia krwi, TSH) oraz umożliwiające ocenę wpływu stresu na organizm (kortyzol, serotonina). Pozwala zweryfikować poziom pierwiastków i hormonów, które odgrywają istotną rolę w mechanizmie stresu. Badania ukierunkowane są na te dolegliwości, które mogą wiązać się z podwyższonym poziomem napięcia (zaburzenia nastroju, zmęczenie, spadek libido i inne).

Chroniczne zmęczenie

Powoduje ono myśli o zmianie pracy u 26,5% pracowników

Polska na tle Europy to jeden z krajów, w którym poświęca się najmniej godzin dziennie na dbanie o siebie. Jeśli Twoi pracownicy mają problem z zachowaniem work-life balance, warto to zmienić – chroniczne zmęczenie może nie tylko powodować spadek produktywności, ale także być przyczyną długotrwałych schorzeń.

Jak poradzić sobie z przyczynami bezsenności?

Bezsenność

18,4% pracowników biurowych ma problemy z zasypianiem lub śni o pracy

Tymczasem efektywny sen jest warunkiem utrzymania wysokiej sprawności intelektualnej. Jego odpowiednia ilość i jakość ma znaczenie dla naszej kreatywności, pamięci, procesu przyswajania nowych informacji i podejmowania decyzji.

Badania krwi dla pracowników – zadbaj o samopoczucie pracowników z naszą Akcją Zdrowia!

Więcej o akcji

Sprawdź nasze pakiety badań profilaktycznych!

Zobacz, jak może wyglądać Akcja Zdrowia w Twojej firmie!

Obejrzyj video case study

O zdrowie pracowników zadbali z nami:

Współpraca z uPacjenta przebiegła wyjątkowo sprawnie. Na każdym etapie organizacji Akcji mogliśmy liczyć na wsparcie i zaangażowanie dedykowanego Opiekuna Klienta. Podkreślić należy zaangażowanie zespołu medycznego, który pobrał próbki do badań w sposób bezpieczny, ograniczający stres i niezaburzający codziennego funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa. Nasi pracownicy docenili, że mogą skorzystać z badań bez wychodzenia z biura, a zarówno wyniki, jak i konsultacje są dla nich dostępne online.
Magdalena Wyrzykowska-Glezner
Dyrektor Departamentu Zarządzania Kapitałem Ludzkim w PGE S.A.
Poza standardowymi benefitami, badania profilaktyczne powinny być przeprowadzane cyklicznie i od takich świadczeń powinien zaczynać każdy pracodawca myślący o swoich pracownikach. Akcja Zdrowia organizowana w Answear przez uPacjenta była wielkim sukcesem! Mnóstwo osób zgłosiło chęć udziału, a zespół specjalistów, który przyjechał na miejsce, był bardzo dobrze przygotowany i sprawnie przeprowadził badanie krwi całego zespołu. Taka współpraca to czysta przyjemność!
Krzysztof Bajołek
Founder & CEO w Answear
Profesjonalna obsługa od początku procesu aż po sam koniec – świetna komunikacja, szybkość działania i dopracowane rozwiązania logistyczne przy badaniu grupy 300 pracowników. Spersonalizowane pakiety badań spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem pracowników każdego szczebla. Strzał w dziesiątkę! Polecamy każdej firmie, która nadal się waha.


Aleksandra Mitura
Country HR Advisor w Cargotec Poland Sp. z o.o.
Dzięki współpracy z uPacjenta ugruntowaliśmy w pracownikach przekonanie, że troszczymy się o ich stan zdrowia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rzetelności, sprawności działania, uprzejmości, a także świetnej komunikacji. Od początku mieliśmy kontakt z dedykowanym opiekunem, dostaliśmy wytyczne jak przygotować pracowników do badań krwi oraz co zrobić, żeby zachować w firmie wysoki poziom bezpieczeństwa.


Aleksandra Jarecka-Piotrowska
Prokurent w Bridgestone Stargard Sp. z o.o.
Profilaktyczna akcja badania krwi w miejscu pracy to świetny sposób, aby zadbać wspólnie z pracownikami o ich zdrowie. Zainteresowanie było tak duże, że badania musieliśmy podzielić na dwa dni. Wygoda sprawiła, że z akcji skorzystały nawet osoby, które badania mają dostępne w abonamentach medycznych. Na pewno powtórzymy!
Karol Traczykowski
Head of New Ventures w Znany Lekarz
Kompleksowy zestaw badań, wygoda, oszczędność czasu oraz możliwość odebrania wyników online sprawiają, że pracownicy bardzo chętnie uczestniczą w akcji profilaktycznych badań w biurze. To zupełnie coś innego niż abonamentowa opieka medyczna. Wszystko bez skierowań, w biurze, tanio i przyjemnie.
Bartłomiej Zając
Manager ds. BHP i wizerunku marki w Stalco
Profilaktyczna akcja zdrowotna badania krwi naszych pracowników przeprowadzona ze specjalistami uPacjenta to kompleksowe wydarzenie. Świetnie sprofilowana oferta, obszerny zakres badań i duża wygoda dla pracowników mogących przyjść na badania do własnego biura, to zestaw, który gorąco polecam!
Agnieszka Fijałkowska
Specjalista ds. Zasobów Ludzkich w Allergan
Nie przypuszczałem, że badania mogą zostać zrealizowane również w siedzibie firmy. Muszę przyznać, że jest to niezwykle wygodne rozwiązanie. Realizacja odbyła się na najwyższym poziomie. Specjaliści uPacjenta stworzyli wszystkim bardzo komfortowe warunki, z każdym chwilę rozmawiali,a przy tym starannie i bardzo sprawnie wykonywali pobrania. Na pewno będziemy korzystać w przyszłości.


Gerhard Parzutka Lipiński
Prezes Zarządu w Nowa Scena Sp. z o.o.
Akcja profilaktyczna organizowana przez uPacjenta w naszym Teatrze była niezwykle kompleksowym przedsięwzięciem, na które czekało wielu pracowników. Ogromna praca, jaką wykonali specjaliści uPacjenta sprawiła, że pracownicy poczuli się komfortowo i bezpiecznie. Z całego serca polecam tę usługę i zachęcam innych pracodawców, by również zadbali o zdrowie swoich pracowników.Sylwia Szczypiorska
Kierownik Działu Administracyjno-Personalnego w Teatr Współczesny

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Dedykowane zestawy badań profilaktycznych pracowników? Organizacja akcji profilaktycznej? Jesteśmy otwarci na potrzeby Twojej firmy i zespołu. Skontaktuj się z nami, aby o nich porozmawiać!

 

Zadzwoń pod dedykowany nr telefonu: +48 22 292 47 49

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przyjęcia i obsługi zgłoszenia. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected].
Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newsletteru wysyłanego drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Twoje dane osobowe są zbierane w celu wysyłki informacji dotyczących akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia danych, a także prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych). Masz prawo do odwołania zgody w każdym czasie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania Twojej zgody. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, w którym są przetwarzane. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected].