Zdrowy pracownik to efektywna i stabilna firma!

Akcja zdrowia dla pracowników

79,1% pracowników odczuwa dolegliwości związane z wykonywaną pracą, a 80,9% wykonuje swoje obowiązki pod wpływem stresu. Chcemy pomóc Twoim pracownikom czuć się lepiej i osiągać pełnię swoich możliwości. Zrealizujemy dla Ciebie szeroko zakrojoną akcję profilaktyczną, obejmującą badania, konsultacje ekspertów i działania edukacyjne!

Zaufało nam blisko 700 firm

Promocja zdrowia w miejscu pracy to wymierne korzyści!

Zobacz, jakie wyniki osiągają firmy, które inwestują w program promocji zdrowia w miejscu pracy!

Co zyskasz dzięki akcjom zdrowia w firmie?

To, że trafiłeś do nas dowodzi, że Twoja firma to dojrzała, świadoma organizacja, która dba o swój największy potencjał: ludzi. Akcja promocji zdrowia w miejscu pracy może przynieść Wam wiele korzyści, również tych wymiernych – sprawdź je!

Oferujemy również vouchery dla pracowników na badania krwi. 

Oceniasz inicjatywy po konkretnych korzyściach?

Dbając o zdrowie zespołu, ograniczysz koszty firmy

Co trzeci Polak ma problemy zdrowotne trwające dłużej niż 6️❗ miesięcy. Tymczasem absencja pracownika zarabiającego 2500 zł netto generuje 5000-6000 zł netto dodatkowych kosztów miesięcznie ze względu na nadgodziny dla pozostałej kadry lub konieczność zatrudnienia pracowników tymczasowych. Tych wydatków da się uniknąć, promując zdrowy styl życia i zapewniając kadrze benefity prozdrowotne.

Boisz się kosztów i braku efektów?

Zdrowie to spokój – Twój i pracowników

Wielu pracodawców chciałoby wprowadzić benefity prozdrowotne, ale obawia się niedoboru środków finansowych (53%), niedostatków kadrowych (42%) i braku korzyści (37%). Należysz do tego grona? Akcja profilaktyczna jest wydatkiem rzędu potencjalnie kilkudziesięciu złotych na pracownika. To inwestycja, która: ✔️ sprawi, że będziesz spokojny o rozwój i sprawne funkcjonowanie firmy ✔️ pomoże Twoim pracownikom poczuć się lepiej i bezpieczniej ✔️ przyczyni się do zbudowania stabilnej pozycji marki-pracodawcy.

Zmęczenie i brak motywacji w zespole?

Popraw nawyki pracowników i wyniki firmy

Zadowoleni pracownicy są o 43% bardziej produktywni 📈 o 86% bardziej kreatywni 💡 oraz generują od 26% do 61% mniejszą rotację 🤝 Na codzienną satysfakcję z pracy składają się różne czynniki: odporność na stres, poziom odżywienia organizmu, jakość snu. Wdrażając benefity związane ze zdrowiem, pomagasz pracownikom zmienić codzienne nawyki (aktywność, dieta, higiena pracy) na takie, które sprzyjają efektywności i poczuciu spełnienia.

Koronawirus a prawa i obowiązki pracodawcy

Chcesz rekrutować najlepszych?

Dobra pensja i ciekawe wyzwania nie wystarczą

Za 10 lat 80% kandydatów, wybierając pracodawcę, jako decydujący czynnik poda posiadanie przez niego strategii well-beingowej 🧐 Dekada to dla Ciebie odległa perspektywa? Obecnie 44% Polaków uważa, że pracodawca powinien wspierać ich w trosce o zdrowie i dawać alternatywę dla niewydolnego państwowego systemu opieki medycznej. Odpowiedz na te potrzeby już teraz!

Co zrobimy dla Ciebie w ramach akcji?

Zobacz, jak może wyglądać Akcja Zdrowia w Twojej firmie!

Obejrzyj video case study

O zdrowie pracowników zadbali z nami:

Współpraca z uPacjenta przebiegła wyjątkowo sprawnie. Na każdym etapie organizacji Akcji mogliśmy liczyć na wsparcie i zaangażowanie dedykowanego Opiekuna Klienta. Podkreślić należy zaangażowanie zespołu medycznego, który pobrał próbki do badań w sposób bezpieczny, ograniczający stres i niezaburzający codziennego funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa. Nasi pracownicy docenili, że mogą skorzystać z badań bez wychodzenia z biura, a zarówno wyniki, jak i konsultacje są dla nich dostępne online.
Magdalena Wyrzykowska-Glezner
Dyrektor Departamentu Zarządzania Kapitałem Ludzkim w PGE S.A.
Poza standardowymi benefitami, badania profilaktyczne powinny być przeprowadzane cyklicznie i od takich świadczeń powinien zaczynać każdy pracodawca myślący o swoich pracownikach. Akcja Zdrowia organizowana w Answear przez uPacjenta była wielkim sukcesem! Mnóstwo osób zgłosiło chęć udziału, a zespół specjalistów, który przyjechał na miejsce, był bardzo dobrze przygotowany i sprawnie przeprowadził badanie krwi całego zespołu. Taka współpraca to czysta przyjemność!
Krzysztof Bajołek
Founder & CEO w Answear
Profesjonalna obsługa od początku procesu aż po sam koniec – świetna komunikacja, szybkość działania i dopracowane rozwiązania logistyczne przy badaniu grupy 300 pracowników. Spersonalizowane pakiety badań spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem pracowników każdego szczebla. Strzał w dziesiątkę! Polecamy każdej firmie, która nadal się waha.


Aleksandra Mitura
Country HR Advisor w Cargotec Poland Sp. z o.o.
Dzięki współpracy z uPacjenta ugruntowaliśmy w pracownikach przekonanie, że troszczymy się o ich stan zdrowia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rzetelności, sprawności działania, uprzejmości, a także świetnej komunikacji. Od początku mieliśmy kontakt z dedykowanym opiekunem, dostaliśmy wytyczne jak przygotować pracowników do badań krwi oraz co zrobić, żeby zachować w firmie wysoki poziom bezpieczeństwa.


Aleksandra Jarecka-Piotrowska
Prokurent w Bridgestone Stargard Sp. z o.o.
Profilaktyczna akcja badania krwi w miejscu pracy to świetny sposób, aby zadbać wspólnie z pracownikami o ich zdrowie. Zainteresowanie było tak duże, że badania musieliśmy podzielić na dwa dni. Wygoda sprawiła, że z akcji skorzystały nawet osoby, które badania mają dostępne w abonamentach medycznych. Na pewno powtórzymy!
Karol Traczykowski
Head of New Ventures w Znany Lekarz
Kompleksowy zestaw badań, wygoda, oszczędność czasu oraz możliwość odebrania wyników online sprawiają, że pracownicy bardzo chętnie uczestniczą w akcji profilaktycznych badań w biurze. To zupełnie coś innego niż abonamentowa opieka medyczna. Wszystko bez skierowań, w biurze, tanio i przyjemnie.
Bartłomiej Zając
Manager ds. BHP i wizerunku marki w Stalco
Profilaktyczna akcja zdrowotna badania krwi naszych pracowników przeprowadzona ze specjalistami uPacjenta to kompleksowe wydarzenie. Świetnie sprofilowana oferta, obszerny zakres badań i duża wygoda dla pracowników mogących przyjść na badania do własnego biura, to zestaw, który gorąco polecam!
Agnieszka Fijałkowska
Specjalista ds. Zasobów Ludzkich w Allergan
Nie przypuszczałem, że badania mogą zostać zrealizowane również w siedzibie firmy. Muszę przyznać, że jest to niezwykle wygodne rozwiązanie. Realizacja odbyła się na najwyższym poziomie. Specjaliści uPacjenta stworzyli wszystkim bardzo komfortowe warunki, z każdym chwilę rozmawiali,a przy tym starannie i bardzo sprawnie wykonywali pobrania. Na pewno będziemy korzystać w przyszłości.


Gerhard Parzutka Lipiński
Prezes Zarządu w Nowa Scena Sp. z o.o.
Akcja profilaktyczna organizowana przez uPacjenta w naszym Teatrze była niezwykle kompleksowym przedsięwzięciem, na które czekało wielu pracowników. Ogromna praca, jaką wykonali specjaliści uPacjenta sprawiła, że pracownicy poczuli się komfortowo i bezpiecznie. Z całego serca polecam tę usługę i zachęcam innych pracodawców, by również zadbali o zdrowie swoich pracowników.Sylwia Szczypiorska
Kierownik Działu Administracyjno-Personalnego w Teatr Współczesny

Chętnie Ci doradzimy!

Napisz lub zadzwoń: +48 22 292 47 49. Podziel się z nami wątpliwościami lub pomysłami – odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy akcję zdrowia w firmie , która uwzględni potrzeby Twojej firmy.

W naszej ofercie znajdziesz również voucher na domowe badania krwi

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przyjęcia i obsługi zgłoszenia. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected]
Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newsletteru wysyłanego drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Twoje dane osobowe są zbierane w celu wysyłki informacji dotyczących akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia danych, a także prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych). Masz prawo do odwołania zgody w każdym czasie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania Twojej zgody. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, w którym są przetwarzane. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected]