Rozwijamy medycynę poprzez technologię

Wspólnie rozwijamy innowacyjną platformę usług medycznych, która obsługuje już ponad 50 tysięcy użytkowników miesięcznie. Dołącz do naszego zespołu i buduj ją razem z nami!
ZOBACZ OFERTY

Dlaczego uPacjenta?

Z nami możesz tworzyć nowoczesny, dynamicznie rosnący start up z pogranicza technologii i medycyny, którego główną misją jest ułatwienie pacjentom dostępu do profilaktyki zdrowotnej. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!
Unikatowy produkt

Unikatowy produkt

Pracując w technologii State of Art rozwijamy innowacyjny produkt z dziedziny HealthTech, stale wprowadzając nowe funkcjonalności. Dołączając do naszego zespołu zyskujesz duże możliwości rozwoju i odkrywania nieszablonowych rozwiązań.

Rozwój i satysfakcja

Rozwój i satysfakcja

W uPacjenta możesz widzieć bezpośrednio wpływ swojej pracy na rozwój firmy, a dzięki mentoringowi, dofinansowaniu do szkoleń, hackathonom i pracy w topowych technologiach możesz rozwijać swoje umiejętności każdego dnia.

Przyjazne warunki pracy

Przyjazne warunki pracy

Zależy nam na Twojej efektywności, dlatego nie narzucamy z góry godzin pracy. Na starcie otrzymujesz najlepszej klasy sprzęt Apple, monitory, pakiet benefitów oraz stanowisko w industrialnym biurze na Zabłociu.

Myślimy zespołowo

Myślimy zespołowo

Traktujemy uPacjenta jako projekt zespołowy, dlatego jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wspólne kształtowanie produktu. Oferujemy możliwość pracy w miłej atmosferze, w otoczeniu ciekawych ludzi z pasją i poczuciem misji.

Map Background

Oferty pracy

React Developer 9,000 - 15,000 zł netto B2B czytaj więcej

.Net Developer 8,000 - 14,000 zł netto B2B czytaj więcej

Ruby On Rails Developer 9,000 - 14,000 zł netto B2B czytaj więcej

React Developer 9,000 - 15,000 zł netto B2B czytaj więcej

Nasze technologie

Aby w pełni wykorzystać możliwości płynące z nowoczesnych rozwiązań, ciągle rozwijamy narzędzia których używamy w naszej pracy oraz dostosowujemy nasze codzienne praktyki do aktualnych trendów w wytwarzaniu oprogramowania. Zachowanie najwyższej jakości naszej pracy możliwe jest dzięki procesowi który uwzględnia wykorzystanie:

• Pracy w metodologii Agile w środowisku JIRA
• Wykorzystaniu strategii GitFlow z dużym naciskiem na Code review
• Automatyzacji procesu przy pomocy Gitlab CI/CD
• Statycznej analizy kodu oraz testów automatycznych
Nasze technologie

O nas

uPacjenta to powstała w 2017 roku innowacyjna platforma za pośrednictwem której pacjenci mogą zamówić usługi medyczne na podany przez siebie adres. Naszą misją jest zdrowie - zachęcamy Polaków do regularnych badań profilaktycznych i staramy się realizować wspólne cele każdego dnia. Dbamy o klientów i jakość usług, uczymy się na błędach i jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Dzięki pracy zespołowej i dużemu zaangażowaniu w rozwój produktu dynamicznie się rozwijamy, stale poszerzając grono zadowolonych użytkowników. Dołącz do zespołu
O nas

Proces rekrutacyjny

1

Wyślij CV

Wyślij nam swoje CV przez formularz kontaktowy lub na adres praca@upacjenta.pl.

2

Rozmowa telefoniczna

Po weryfikacji CV, zadzwonimy do Ciebie, by przeprowadzić krótką rozmowę. Omówimy wtedy najważniejsze kwestie dotyczące współpracy.

3

Rozmowa rekrutacyjna

Jeśli obie strony są zadowolone z warunków, umawiamy się na rozmowę rekrutacyjną, sprawdzającą Twoje umiejętności. Spotykamy się w naszym biurze lub na Skype, jeśli mieszkasz poza Krakowem.

4

Zadanie rekrutacyjne (Pair programming)

W ostatnim etapie, ustalamy termin spotkania, podczas którego wspólnie z naszym zespołem rozwiązujesz zadanie rekrutacyjne.

5

Decyzja

Otrzymujesz od nas decyzję o wyniku rekrutacji. Jeśli rekrutacja zakończyła się pozytywnie, umawiamy się na podpisanie umowy, onboarding i wstępne szkolenie.

Już teraz aplikuj
i dołącz do zespołu uPacjenta!

Już teraz aplikuj
i dołącz do zespołu uPacjenta!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie.