Rozwijamy medycynę poprzez technologię

Wspólnie rozwijamy innowacyjną platformę usług medycznych, która obsługuje już ponad 50 tysięcy użytkowników miesięcznie. Dołącz do naszego zespołu i buduj ją razem z nami!
ZOBACZ OFERTY

Dlaczego uPacjenta?

Z nami możesz tworzyć nowoczesny, dynamicznie rosnący start up z pogranicza technologii i medycyny, którego główną misją jest ułatwienie pacjentom dostępu do profilaktyki zdrowotnej. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!
Unikatowy produkt

Unikatowy produkt

Pracując w technologii State of Art rozwijamy innowacyjny produkt z dziedziny HealthTech, stale wprowadzając nowe funkcjonalności. Dołączając do naszego zespołu zyskujesz duże możliwości rozwoju i odkrywania nieszablonowych rozwiązań.

Rozwój i satysfakcja

Rozwój i satysfakcja

W uPacjenta możesz widzieć bezpośrednio wpływ swojej pracy na rozwój firmy, a dzięki mentoringowi, dofinansowaniu do szkoleń, hackathonom i pracy w topowych technologiach możesz rozwijać swoje umiejętności każdego dnia.

Przyjazne warunki pracy

Przyjazne warunki pracy

Zależy nam na Twojej efektywności, dlatego nie narzucamy z góry godzin pracy. Na starcie otrzymujesz najlepszej klasy sprzęt Apple, monitory, pakiet benefitów oraz stanowisko w industrialnym biurze na Zabłociu.

Myślimy zespołowo

Myślimy zespołowo

Traktujemy uPacjenta jako projekt zespołowy, dlatego jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wspólne kształtowanie produktu. Oferujemy możliwość pracy w miłej atmosferze, w otoczeniu ciekawych ludzi z pasją i poczuciem misji.

Map Background

Oferty pracy

.Net Developer UoP lub kontrakt, Kraków czytaj więcej

Frontend Developer UoP lub kontrakt, Kraków czytaj więcej

Product Designer UoP lub kontrakt, Kraków czytaj więcej

Project Manager UoP lub kontrakt, Kraków czytaj więcej

Manual Tester UoP lub kontrakt, Kraków czytaj więcej

PHP Developer UoP lub kontrakt, Kraków czytaj więcej

Nasze technologie

Aby w pełni wykorzystać możliwości płynące z nowoczesnych rozwiązań, ciągle rozwijamy narzędzia których używamy w naszej pracy oraz dostosowujemy nasze codzienne praktyki do aktualnych trendów w wytwarzaniu oprogramowania. Zachowanie najwyższej jakości naszej pracy możliwe jest dzięki procesowi który uwzględnia wykorzystanie:

• Pracy w metodologii Agile w środowisku JIRA
• Wykorzystaniu strategii GitFlow z dużym naciskiem na Code review
• Automatyzacji procesu przy pomocy Gitlab CI/CD
• Statycznej analizy kodu oraz testów automatycznych
Nasze technologie

O nas

uPacjenta to powstała w 2017 roku innowacyjna platforma za pośrednictwem której pacjenci mogą zamówić usługi medyczne na podany przez siebie adres. Naszą misją jest zdrowie - zachęcamy Polaków do regularnych badań profilaktycznych i staramy się realizować wspólne cele każdego dnia. Dbamy o klientów i jakość usług, uczymy się na błędach i jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Dzięki pracy zespołowej i dużemu zaangażowaniu w rozwój produktu dynamicznie się rozwijamy, stale poszerzając grono zadowolonych użytkowników. Dołącz do zespołu
O nas

Proces rekrutacyjny

1

Wyślij CV

Wyślij nam swoje CV przez formularz kontaktowy lub na adres praca@upacjenta.pl.

2

Rozmowa telefoniczna

Po weryfikacji CV, zadzwonimy do Ciebie, by przeprowadzić krótką rozmowę. Omówimy wtedy najważniejsze kwestie dotyczące współpracy.

3

Rozmowa rekrutacyjna

Jeśli obie strony są zadowolone z warunków, umawiamy się na rozmowę rekrutacyjną, sprawdzającą Twoje umiejętności. Spotykamy się w naszym biurze lub na Skype, jeśli mieszkasz poza Krakowem.

4

Zadanie rekrutacyjne (Pair programming)

W ostatnim etapie, ustalamy termin spotkania, podczas którego wspólnie z naszym zespołem rozwiązujesz zadanie rekrutacyjne.

5

Decyzja

Otrzymujesz od nas decyzję o wyniku rekrutacji. Jeśli rekrutacja zakończyła się pozytywnie, umawiamy się na podpisanie umowy, onboarding i wstępne szkolenie.

Już teraz aplikuj
i dołącz do zespołu uPacjenta!

Już teraz aplikuj
i dołącz do zespołu uPacjenta!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie.