uPacjenta wspólnie z hubraum wspiera krakowską służbę zdrowia

2 Kwi 2020 10 min
uPacjenta.pl

Razem z hubraum postanowiliśmy wesprzeć Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego i Szpital Uniwersytecki w Krakowie, przekazując im 6000 maseczek chirurgicznych. Intensyfikujemy również własne działania w ramach domowych pobrań krwi, by osoby, które muszą wykonać badania, mogły je zrealizować bez wychodzenia z domu.

Na początku tygodnia podzieliliśmy się pulą maseczek chirurgicznych, które są częścią asortymentu wykorzystywanego przez pielęgniarki i pielęgniarzy uPacjenta w trakcie domowych pobrań krwi. Jeśli będzie to możliwe, postaramy się przeznaczyć kolejną transzę maseczek w najbliższych tygodniach.

uPacjenta wspiera służbę zdrowia

– Jako firma medyczna czujemy się szczególnie odpowiedzialni za to, żeby pomóc polskiej służbie zdrowia, dlatego postanowiliśmy podzielić się naszym asortymentem z krakowskimi szpitalami – mówi Dominik Swadźba, CEO uPacjenta.

 

Hubraum, inkubator technologii Deutsche Telekom, również bez wahania zdecydował się na wsparcie lokalnej służby zdrowia.

 

– Ostatnie tygodnie to dla nas wszystkich trudny czas, który wymaga wyjątkowej solidarności i współpracy. Dzięki naszej akcji z platformą uPacjenta możemy okazać naszą wdzięczność i pomóc lekarzom oraz personelowi medycznemu działającemu na pierwszej linii frontu. hubraum od lat jest mocno związany z Krakowem i dlatego angażujemy się w sprawy ważne dla społeczności, gdy tylko są ku temu możliwości – mówi Jakub Probola, dyrektor zarządzający hubraum.

upacjenta wspiera służbę zdrowia Pracownicy uPacjenta i Hubraum z paczkami przed Szpitalem Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie

uPacjenta - domowe badania krwi w dobie epidemii

Dla platformy medycznej, umożliwiającej badania w domu pacjenta, jest to również czas wytężonej pracy.

 

– W tym trudnym dla nas wszystkich okresie chcemy pomóc nie tylko służbie zdrowia, ale również osobom, które w ramach akcji #zostańwdomu przestrzegają próśb o pozostaniu w miejscach zamieszkania. Są to ludzie, którzy niezależnie od bieżących wydarzeń muszą robić regularne badania. Dlatego chcemy nagłośnić naszą usługę, tak by każdy, kto potrzebuje skontrolować swoje zdrowie, mógł z niej skorzystać. Jest to dla nas również wytężony okres pracy, ponieważ nasi specjaliści, przestrzegając wszystkich zasad higieny, starają się wykonać jak najwięcej pobrań. Dzięki temu, że pacjenci otrzymują wyniki w ciągu jednego dnia i mogą szybko skonsultować je online, nie muszą wychodzić z domu, co jest bardzo istotne w tym szczególnym czasie – dodaje Dominik Swadźba, CEO uPacjenta.

 

W trakcie epidemii wprowadziliśmy również dodatkowe środki bezpieczeństwa. Zmienił się sam proces zamawiania wizyty na domowe badanie krwi oraz jej przebieg. Co istotne specjaliści korzystają z narzędzi jednorazowego użytku, maseczek oraz ze specjalnych mat, na których odbywa się pobranie. Nasza firma uPacjenta wspiera krakowską służbę zdrowia, Ty też możesz pomóc – #zostańwdomu

upacjenta wspiera krakowską służbę zdrowia Pracownicy uPacjenta i Hubraum z paczkami pełnymi maseczek dla personelu szpitalnego
Rabat

Ta strona korzysta z ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie.