Opiekunowie Zdrowia uPacjenta to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej, dietetyki i psychodietetyki. Udzielą Ci fachowych porad zdrowotnych. Poza prowadzeniem konsultacji odpowiadają za merytoryczność treści na stronie uPacjenta.pl oraz współtworzą ofertę badań na platformie. Poznaj ich bliżej!


dietetyk kliniczny i psychodietetyk
Tytuł magistra zdobyła na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, z kolei studia podyplomowe z psychodietetyki ukończyła na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Głównym obszarem zainteresowań są nutripsychiatria, psychosomatyka oraz zaburzenia odżywiania. Na co dzień niesie pomoc w zakresie zmiany nawyków żywieniowych, błędnych przekonań na temat odżywiania i towarzyszących schematów poznawczych. Pomaga pacjentom w wyjściu z błędnego koła odchudzania, poprzez zrozumienie działań, które ów cykl napędzają.

dietetyk kliniczny, ratownik medyczny i absolwentka zdrowia publicznego
Specjalistka osiągająca świetne rezultaty w terapiach żywieniowych, silnie wspierająca walkę z niepłodnością oraz zaburzeniami psychosomatycznymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem indywidualnym i specjalizacji we wspomaganiu leczenia zaburzeń psychicznych. Propagatorka holistycznego traktowania pacjentów. W swojej pracy stosuje zasady, których nadrzędnym celem jest wsparcie indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Realizuje swoją misję poznając historie pacjentów, analizując ich słowa, mowę ciała, dobierając odpowiedni do potrzeb rodzaj terapii i osiągając wspólny sukces. Cały potencjał jako specjalisty uaktywnia się w dietetyce klinicznej. Jej zadaniem jest budowanie świadomości oddziaływania stylu odżywiania na samopoczucie fizyczne i psychiczne każdego z nas.

diagnosta laboratoryjny, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Swoje doświadczenie w pracy diagnosty zbierał w pracowni serologii transfuzjologicznej oraz pracowni cytogenetycznej. Tytuł magistra uzyskał na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Stara się poszerzać swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach oraz kursach. Diagnostyka laboratoryjna jest dziedziną medycyny, która dynamicznie się rozwija oraz jest istotnym elementem postępowania diagnostycznego, dlatego uważa, że systematyczne wykonywanie badań laboratoryjnych może wspomóc pacjentów we wczesnym wykrywaniu chorób oraz wspierać w utrzymaniu zdrowego stylu życia.

dietetyk kliniczny, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Na co dzień pracuje jako dietetyk z pacjentami z zaburzeniami masy ciała, o dużej aktywności fizycznej oraz z różnymi chorobami przewlekłymi. Autorka artykułów o tematyce żywieniowej i lifestylowej, uczestniczka licznych szkoleń i konferencji naukowych. Szczególnie interesuje się dietoterapią chorób tarczycy, w tym Hashimoto oraz insulinooporności. Do współpracy z pacjentami podchodzi z dużą empatią i pełnym profesjonalizmem. Dąży do wprowadzenia trwałych zmian żywieniowych u swoich pacjentów, a nie diety na chwilę.

biolog molekularny i diagnosta, konsultant ds. żywienia i stylu życia, szkoleniowiec
Absolwentka Studium Medycyny Molekularnej oraz członek Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka. Tytuł doktora nauk medycznych w zakresie biologii medycznej obroniła na I Wydziale Lekarskim WUM. Pasjonatka dietetyki i immunologii. Od wielu lat zajmuje się popularyzowaniem wiedzy naukowej i medycznej na temat profilaktyki chorób i mechanizmów ich powstawania oraz medycyny stylu życia. Wiedzą dzieli się ze specjalistami i pacjentami na konferencjach, szkoleniach, webinarach oraz na łamach czasopism branżowych i portali internetowych, a także na swoim koncie na Instagramie i Facebooku.