A gdyby tak już zawsze pamiętać o badaniach?

Chcesz mieć swoje zdrowie pod kontrolą, ale nie zawsze pamiętasz, by badać się regularnie? Zmień to już dzisiaj! Nie musisz zaprzątać sobie głowy kalendarzem badań. Nasz Asystent Zdrowia przypomni Ci o badaniach!

Co to jest Asystent Zdrowia?

Asystent Zdrowia to mailowe przypomnienie, dzięki któremu już zawsze będziesz pamiętać o regularnych badaniach krwi. 
Pozwól się sobą zaopiekować!

Co zyskasz dzięki Asystentowi Zdrowia?
Kontrolę

Czy wiesz, że masz ogromny wpływ na własne zdrowie? Dieta, aktywność fizyczna, umiejętność zarządzania stresem i regularne badania krwi to fundament długowieczności. Dzięki przypomnieniu już nigdy nie zapomnisz o badaniach i będziesz mieć swoje zdrowie pod kontrolą.

Czas

O ilu rzeczach musisz pamiętać każdego dnia? Na pewno o zbyt wielu. Deadline’y w pracy, zebranie w szkole, urodziny cioci, zakupy…  Masz już wystarczająco dużo na głowie. Pozwól sobie pomóc! Dzięki Asystentowi Zdrowia nie musisz zaprzątać sobie głowy, co i kiedy powinieneś zbadać – on zrobi to za Ciebie.

Spokój

Znasz to uczucie, kiedy wiesz, że wszystko jest dobrze w Twoim świecie? Jest dokładnie tak, jak powinno? Dzięki regularnym badaniom krwi taki stan będzie towarzyszył Ci znacznie częściej. W zdrowym ciele zdrowy duch. Twój Asystent Zdrowia już zadba o to, żeby tak było.

Komfort

Przypomnienie o badaniu dostaniesz na maila. Gdziekolwiek będziesz – w domu, w pracy, na urlopie – masz do niego dostęp. Sprawdź na swoim telefonie lub laptopie, kiedy się badać.

Zapisz się na przypominajkę o badaniach
Daj się odciążyć, teraz my będziemy pamiętać za Ciebie!
Zapisz się do Asystenta Zdrowia
Daj się odciążyć, teraz my będziemy pamiętać za Ciebie!