Bez stresu, bez kolejek, bez ryzyka

Zamów domowe badania krwi

Korki w drodze do punktu pobrań, kolejka przed gabinetem, obawa przed złapaniem infekcji… Dzień, w którym wykonujesz badania krwi, może wyglądać zupełnie inaczej. Pomożemy Ci zamienić miejsce w kolejce na ulubiony fotel. Zamiast czekać w punkcie pobrań, spędzisz wolny czas tak, jak lubisz. A wyniki badań sprawdzisz online i omówisz je telefonicznie lub na czacie z naszym specjalistą.
01

Podaj miejscowość, w której odbędzie się pobranie krwi

Tutaj sprawdzisz, na terenie jakich miast działamy – realizujemy usługi również w ich okolicach. Możesz zamówić domowe badanie krwi do miejscowości, w której mieszkasz lub innej, w której wraz z bliskimi osobami chcielibyście wykonać badania.
02

Wybierz usługę i badania, które chcesz wykonać

Możesz zamówić pojedyncze badania lub pakiety – w pakietach badania są tańsze. Masz problem z wyborem? Pomogą Ci opisy, które możesz swobodnie czytać podczas przeglądania listy. Potrzebujesz porady? Skonsultuj się online z lekarzem lub diagnostą.
03

Podaj adres, zarezerwuj termin i specjalistę

Na początku wpisz dokładny adres, pod którym ma odbyć się wizyta. Następnie wybierz odpowiadający Ci termin i… specjalistę! Zdjęcia, informacje i opinie innych Pacjentów pomogą Ci znaleźć osobę, która spełni Twoje oczekiwania.
Sandra
Ilość wizyt 1418
Ocena 4.97
Daria
Ilość wizyt 918
Ocena 4.96
Konrad
Ilość wizyt 1486
Ocena 4.96
Tomasz
Pielęgniarz
Czytaj więcej
Ilość wizyt 257
Ocena 5
Klaudia
Ilość wizyt 776
Ocena 4.99
04

Opłać zamówienie i przygotuj się na wizytę

Nasza strona posiada certyfikat SSL, co oznacza, że Twoje pieniądze dotrą do nas całkowicie bezpiecznie. Po opłaceniu wizyty przygotuj się do niej. 12 godzin przed pobraniem unikaj palenia papierosów, picia alkoholu oraz nadmiernego wysiłku. Pij wodę i wyśpij się przed wizytą.
05

Domowe pobieranie krwi
w komfortowych warunkach

Nasz specjalista zjawi się punktualnie, wyposażony w profesjonalny sprzęt i wymagane środki bezpieczeństwa. Odpręż się. Pobranie odbędzie się na Twoich warunkach. Możesz wybrać ulubione pomieszczenie, mebel, nawet pozycję, w której specjalista pobierze krew.
06

Odbierz wyniki online i skonsultuj się ze specjalistą

Wyniki możesz sprawdzić online zazwyczaj po 1-2 dniach od pobrania próbki, logując się na Wyniki Diag. Masz pytania? Skorzystaj z wygodnej konsultacji online i porozmawiaj ze specjalistą na czacie.

Zamów bezpieczne badanie krwi
i skontroluj zdrowie bez wychodzenia
z domu

Zamów badanie

Relacje naszych klientów

agata berry badanie krwi

Pobieranie krwi wcale nie musi być męczącym obowiązkiem, który odkładamy z dnia na dzień. Można to zadanie łatwo zaplanować i zrealizować… na kanapie we własnym domu👍

@agataberry

Rozwiązanie idealne dla tych, którzy nie mają czasu albo boją się pobrania krwi. Jeśli nie macie energii na wypad do swojej kliniki, przychodni, laboratorium, to skorzystajcie z usług uPacjenta.

@kazadi_official

Badania robione w domu? Czemu nie! W przypadku dziecka opcja doskonała. Wykorzystałam sytuację, że wszyscy jesteśmy w domu i daliśmy się zbadać wszyscy. 👨‍👩‍👧🙌🏼💫

@annadec_

Zobacz naszego bloga

Sprawdź, jak prawidłowo przygotować się do badania krwi!

Artykuły dotyczące badań krwi

Zabezpieczenie krwi pępowinowej maluszka – dlaczego warto je rozważyć?
Rodzic i dziecko

Zabezpieczenie krwi pępowinowej maluszka – dlaczego warto je rozważyć?

Dowiedz się, czym jest zabezpieczenie krwi pępowinowej i jakie daje możliwości.
Przygotowania do wiosny – jakie badania krwi wykonać?
Jakie badania krwi trzeba wykonywać na czczo?
Diagnostyka

Jakie badania krwi trzeba wykonywać na czczo?

Zanim zamówisz domowe badanie krwi, upewnij się, czy powinieneś być na czczo!
Biurowe pobieranie krwi – usługa dla firm XXI wieku
Nasze usługi

Biurowe pobieranie krwi – usługa dla firm XXI wieku

Zrealizuj firmowe pobranie krwi w ramach akcji profilaktycznej z uPacjenta,