i odbierz 15% rabatu na pierwszą wizytę

Potrzebujesz opieki położnej?

Zamów wizytę położniczą do swojego domu

Szukasz zaufanej położnej, która udzieli Ci konsultacji przed porodem? A może powitałaś już na świecie swojego maluszka i potrzebujesz porady laktacyjnej? Teraz nie musisz już nigdzie dojeżdżać ani czekać w kolejkach. Zamów wizytę położniczą w bezpiecznych warunkach domowych.

Zamów wizytę położnej
01

Podaj adres, pod którym ma się odbyć wizyta

Omiń kolejkę w przychodni i oszczędź sobie stresu związanego z dojazdem. Zamów wizytę zaufanej położnej do swojego domu! Na początku podaj adres, pod którym ma odbyć się wizyta. Dzięki temu w kolejnym kroku będziesz mógł zobaczyć usługi dostępne w Twojej okolicy.

badania krwi 1
02

Wybierz rodzaj usługi

Na tym etapie z dostępnej listy usług możesz wybrać tą, która najbardziej Cię interesuje. Kobietom w ciąży proponujemy konsultację przed porodem lub domowe KTG aparatem Pregnabit (usługa dostępna jedynie na terenie Warszawy, Krakowa i Wrocławia). Nasze usługi położnicze obejmują również wsparcie kierowane do młodych mam, takie jak wizyta położnicza po porodzie czy konsultacja laktacyjna.

badania krwi 1
03

Zarezerwuj termin i wybierz położną

Dostosuj wizytę do swojego planu dnia. Wybierz termin, który jest najodpowiedniejszy dla Ciebie. Położna będzie mogła poświęcić Ci godzinę, w trakcie której możesz zadać pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Przed wizytą umożliwiamy Ci wybór położnej, która spełni Twoje wymagania. Możesz zobaczyć jej zdjęcie, przeczytać informacje na jej temat oraz opinie innych pacjentów. Pod koniec zamówienia możesz skorzystać z możliwości “dodatkowe informacje” i napisać położnej swoje oczekiwania związane z wizytą.

Sandra
Ilość wizyt 1418
Ocena 4.97
Daria
Ilość wizyt 918
Ocena 4.96
Klaudia
Ilość wizyt 776
Ocena 4.99
04

Opłać zamówienie i przygotuj się na wizytę

Opłać wizytę przy pomocy karty lub przelewu. Nasza strona posiada certyfikat SSL, co oznacza, że Twoje pieniądze dotrą do nas całkowicie bezpiecznie, a Ty nie będziesz musiał stresować się szukaniem drobnych. W dzień wizyty zadbaj o to, by mieć komfortowe warunki do rozmowy z położną.

badania krwi 1
05

Położna pomoże Tobie i Twojemu maluszkowi

Jeżeli jesteś przed porodem, położna pomoże Ci w analizie podstawowych parametrów badań i doradzi jak przygotować się do narodzin maluszka. Młodym mamom położna udzieli porad w kwestii w pielęgnacji noworodka, pierwszej kąpieli, połogu oraz karmienia piersią.

badania foto 1

Zamów wizytę położniczą bez wychodzenia z domu

Zamów wizytę
Zobacz naszego bloga
blog
Jak wygląda wizyta położnej w domu?

Położnictwo to nie tylko praca, ale i pasja. O tym jak je łączy, a także o usługach, które świadczy dla swoich pacjentek, opowiada w wywiadzie Klaudia Jesinowicz, Kierownika Wizyt Domowych uPacjenta w Poznaniu.

Artykuły dotyczące ciąży