Potrzebujesz opieki położnej?

Zamów wizytę położniczą do swojego domu

Szukasz zaufanej położnej, która udzieli Ci konsultacji przed porodem? A może powitałaś już na świecie swojego maluszka i potrzebujesz porady laktacyjnej? Teraz nie musisz już nigdzie dojeżdżać ani czekać w kolejkach. Zamów wizytę położniczą w bezpiecznych warunkach domowych.
01

Podaj adres, pod którym ma się odbyć wizyta położnicza w domu

Omiń kolejkę w przychodni i oszczędź sobie stresu związanego z dojazdem. Zamów wizytę zaufanej położnej do swojego domu! Na początku podaj adres, pod którym ma odbyć się wizyta. Dzięki temu w kolejnym kroku będziesz mógł zobaczyć usługi dostępne w Twojej okolicy.
badania krwi 1
02

Wybierz rodzaj usługi

Na tym etapie z dostępnej listy usług możesz wybrać tą, która najbardziej Cię interesuje. Kobietom w ciąży proponujemy konsultację przed porodem lub domowe KTG aparatem Pregnabit (usługa dostępna jedynie na terenie Warszawy, Krakowa i Wrocławia). Nasze usługi położnicze obejmują również wsparcie kierowane do młodych mam, takie jak wizyta położnicza po porodzie czy konsultacja laktacyjna.
badania krwi 1
03

Zarezerwuj termin i wybierz położną

Dostosuj wizytę do swojego planu dnia. Wybierz termin, który jest najodpowiedniejszy dla Ciebie. Położna będzie mogła poświęcić Ci godzinę, w trakcie której możesz zadać pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.Przed wizytą umożliwiamy Ci wybór położnej, która spełni Twoje wymagania. Możesz zobaczyć jej zdjęcie, przeczytać informacje na jej temat oraz opinie innych pacjentów.Pod koniec zamówienia możesz skorzystać z możliwości “dodatkowe informacje” i napisać położnej swoje oczekiwania związane z wizytą.
Sandra
Ilość wizyt 1418
Ocena 4.97
Daria
Ilość wizyt 918
Ocena 4.96
Klaudia
Ilość wizyt 776
Ocena 4.99
04

Opłać zamówienie i przygotuj się na wizytę

Opłać wizytę położnej w domu przy pomocy karty lub przelewu. Nasza strona posiada certyfikat SSL, co oznacza, że Twoje pieniądze dotrą do nas całkowicie bezpiecznie, a Ty nie będziesz musiał stresować się szukaniem drobnych.W dzień wizyty zadbaj o to, by mieć komfortowe warunki do rozmowy z położną.
badania krwi 1
05

Położna pomoże Tobie i Twojemu maluszkowi

Jeżeli jesteś przed porodem, położna pomoże Ci w analizie podstawowych parametrów badań i doradzi jak przygotować się do narodzin maluszka. Młodym mamom położna udzieli porad w kwestii pielęgnacji noworodka, pierwszej kąpieli, połogu oraz karmienia piersią.

Zamów wizytę położniczą bez wychodzenia z domu

Zamów wizytę

Zobacz naszego bloga

Wizyta położnej w domu to ogromny komfort, bezpieczeństwo i duże ułatwienie.

Artykuły dotyczące ciąży

Zabezpieczenie krwi pępowinowej maluszka – dlaczego warto je rozważyć?
Dowiedz się, czym jest zabezpieczenie krwi pępowinowej i jakie daje możliwości.
Skaza białkowa — co to jest i jak ją leczyć?
Skaza białkowa charakteryzuje się czerwoną wysypką na ciele – m.in. dzięki niej możesz ją rozpoznać.
Czy jestem w ciąży? Pierwsze objawy i kiedy się ich spodziewać.
Przybliżamy charakterystyczne sygnały świadczące o tym wyjątkowym stanie.
Domowe badania dla kobiet w ciąży, czyli jak przyszła mama może się przebadać bez wychodzenia z domu
Przyszła Mamo, zbadaj się bez konieczności wychodzenia z domu.
Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o wizytach i zasadach bezpieczeństwa?