PAKIET BADAŃ NA WAHANIA NASTROJU

Otoczenie drażni Cię do granic możliwości, a najmniejszy bodziec może sprawić, że albo wybuchniesz śmiechem, albo płaczem? Warto sprawdzić poziom najważniejszych składników mineralnych i witamin w organizmie oraz przeprowadzić podstawowe badania hormonalne. Zebraliśmy je dla Ciebie w jednym Pakiecie, dzięki któremu zbadasz się w komfortowych warunkach swojego domu.

Zobacz pełny opis

Cena pakietu:379,00 zł
Suma pojedynczych badań:618,85 zł

Dla kogo jest Pakiet Badań na Wahania nastroju?

Dla każdego, u kogo utrzymuje się ciągły spadek nastroju, energii oraz braku motywacji do działania, przeplatanymi z zastrzykami energii lub radości. W szczególności z Pakietu mogą skorzystać osoby mierzące się aktualnie z problemami prywatnymi lub zawodowymi, źle znoszące zmiany, straumatyzowane. Pakiet nie ma ograniczeń społecznych czy demograficznych – mogą wykonać go zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Sentence-positive card icon
Pobranie krwi w domu to rozwiązanie, które ogranicza nerwy związane z tradycyjnym pobraniem krwi. Omijasz stanie w korkach i martwienie się, czy wszędzie zdążysz, a także kolejki, które często potęgują stres. Niech emocje nie powstrzymują Cię przed dbaniem o własne zdrowie. Umów pobranie w domu już teraz!
Szacowany czas oczekiwania na wyniki:1 - 2 dni robocze
Pobranie krwi w domu pacjenta.
Badanie bez skierowania

Badania krwi w pakiecie się opłacają!

Nazwa badania
Cena indywidualna badania
Cena w pakiecie

Żelazo

23,93 zł

39%

taniej

379,00 zł

Morfologia krwi (pełna)

19,95 zł

Elektrolity (Na, K)

25,97 zł

Magnez

21,15 zł

TSH

40,28 zł

Miedź w surowicy, ilościowo

84,27 zł

Cynk w surowicy, ilościowo

78,28 zł

FT4

39,98 zł

Wapń całkowity

20,87 zł

Ferrytyna

62,97 zł

Witamina B12

53,10 zł

Kwas foliowy

66,79 zł

Witamina D metabolit 25(OH)

81,31 zł

Suma
618,85 zł
379,00 zł
Nazwa badania
Cena

Żelazo

23,93 zł

Morfologia krwi (pełna)

19,95 zł

Elektrolity (Na, K)

25,97 zł

Magnez

21,15 zł

TSH

40,28 zł

Miedź w surowicy, ilościowo

84,27 zł

Cynk w surowicy, ilościowo

78,28 zł

FT4

39,98 zł

Wapń całkowity

20,87 zł

Ferrytyna

62,97 zł

Witamina B12

53,10 zł

Kwas foliowy

66,79 zł

Witamina D metabolit 25(OH)

81,31 zł

Suma
od 618,85 zł
Cena pakietu
39%
taniej
379,00 zł
* indywidualna cena badań przedstawiona na przykładzie cen z woj. mazowieckiego

Diagnostyka

Badania wykonywane są przy współpracy z siecią laboratoriów Diagnostyka.

Jak wykonać badania na wahania nastroju w domu?

1
Zamawiasz online

Kliknij „Zamów “ i wybierz dogodny termin.

2
My pobieramy Ci krew w domu

Zamiast stać w kolejce, oczekuj specjalisty medycznego w ulubionym fotelu! Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo pobrania.

Pobrane próbki zabezpieczane są w specjalnym coolboxie. Dzięki temu transport materiałów do laboratorium jest bezpieczny.

3
Wyniki odbierasz online

Wyniki odbierasz online, w tramwaju, pracy lub domu. Jeżeli będziesz mieć problem z interpretacją wyników - pomożemy.

Dlaczego warto wykonywać Pakiet Badań na Wahania Nastroju?

W ciągu dnia na przemian czujesz niechęć, złość, smutek i euforię – do tego stopnia, że jest Ci trudno wytrzymać ze sobą? Utrudnia Ci to podejmowanie decyzji, zmniejsza apetyt lub zwyczajnie zaczyna niepokoić? Może to być sygnał, że warto wykonać badania krwi.

Badania zawarte w Pakiecie obrazują ogólny stan zdrowia (morfologia krwi) oraz umożliwiają wstępną diagnostykę chorób odpowiedzialnych za złe samopoczucie. W ramach pakietu oznaczany jest poziom witamin i związków chemicznych, kluczowych dla prawidłowego działania układu nerwowego, jak również testy w kierunku niedokrwistości oraz chorób tarczycy, które mogą dawać objawy psychiczne. Badania pozwalają też sprawdzić stężenie witamin i minerałów, które niwelują uczucie niepokoju i umożliwiają redukcję stanów depresyjnych (magnez, witamina D, cynk).

Zyskaj szersze spojrzenie na zdrowie

Package preview image
Stres
359,00 zł
PAKIET BADAŃ NA STRES
Estradiol FSH

Kiedy stres towarzyszy Ci przez długi czas, najczęściej polecane sposoby na stres, takie jak odpowiednia dawka snu, dieta i aktywność fizyczna, mogą być niewystarczające. Poza pogorszonym samopoczuciem, objawiającym się np. bólami głowy lub mięśni, w Twoim organizmie może zacząć rozwijać się stan zapalny, prowadzący do wielu chorób, m.in. układu sercowo-naczyniowego. Badania krwi w Pakiecie umożliwią też rozróżnienie, czy za odczuwanym napięciem nie stoją zaburzenia hormonalne. Czasami bowiem nieprawidłowe stężenia hormonów mogą potęgować lęki i wahania nastrojów podobne do tych, które następują w wyniku ciężaru emocjonalnego spowodowanego stresem. Badania zawarte w Pakiecie ułatwią lekarzowi ocenę wpływu stresu na Twój organizm i pomogą wskazać dalszą drogę postępowania.

Package preview image
COVID-19
369,00 zł
PAKIET BADAŃ NA ZMĘCZENIE
Albumina

W pewnym stopniu zmęczenie jest nieodłącznym elementem codzienności. Jednak kiedy uczucie to jest przytłaczające i wszechobecne, przez co utrudnia codzienne czynności, warto przyjrzeć się swojemu zdrowiu. Za chroniczne zmęczenie może bowiem odpowiadać niedobór witamin i składników mineralnych, zaburzenia hormonalne lub nieprawidłowości w obrębie pracy niektórych narządów, np. wątroby lub nerek. Badania w Pakiecie umożliwiają diagnostykę wymienionych stanów zdrowotnych, przez co są też wskazówką dla specjalisty do zalecenia farmakoterapii, suplementacji lub zmian w diecie. Tak szerokie spojrzenie zyskasz, zamawiając zaledwie 1 pakiet badań, który wykonasz w swoim domu. Wyniki odbierzesz również w wygodny sposób: online.

Package preview image
Lepszy nastrój
429,00 zł
PAKIET BADAŃ NA BEZSENNOŚĆ
CRP, ilościowo

Zastanawiasz się, dlaczego nie możesz zasnąć lub obserwujesz u siebie inne problemy ze snem? Wykonaj Pakiet Badań krwi na Bezsenność, który pomoże Ci zidentyfikować przyczyny bezsenności. Oszczędzaj siły i zbadaj się bez wychodzenia z domu. Już dziś zamów wizytę mobilnego specjalisty.

Jak przygotować się do badań krwi?

 • Bullet image

  Umów badanie rano w godzinach 7-10.

 • Bullet image

  Do badania przystąp na czczo — ostatni posiłek spożyj nie później niż 12 godzin przed pobraniem.

 • Bullet image

  Na badaniu powinieneś być wypoczęty i zrelaksowany. Zrezygnuj z intensywnych treningów i zredukuj ilość stresorów.

 • Bullet image

  Powstrzymaj się od picia alkoholu na 2-3 dni przed badaniami.

 • Bullet image

  Jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki lub suplementy diety, skonsultuj z lekarzem, czy ich zażycie nie zaburzy wyników badań.

 • Bullet image

  Przed pobraniem unikaj stresujących sytuacji oraz nadmiernego wysiłku fizycznego.

 • Bullet image

  Przed wykonaniem badań z pakietu nie zmieniaj swoich nawyków żywieniowych. Nie przejadaj się ani nie stosuj głodówek. Dzięki temu uzyskasz wiarygodne wyniki.

 • Bullet image

  30 min przed badaniem warto wypić szklankę wody – ułatwi to pobranie krwi.

Sentence-positive card icon
Do dzieła! Umów badanie, usiądź w swoim ulubionym fotelu i oczekuj przyjazdu mobilnego specjalisty medycznego.

Pełna lista badań w pakiecie:

 • Morfologia krwi (pełna)

  Badanie służące ogólnej ocenie stanu zdrowia. Obniżony nastrój, spadek energii, ogólne osłabienie może być wynikiem anemii.

 • Żelazo

  Główny składnik hemoglobiny, odpowiadający za transport tlenu do tkanek.

 • Ferrytyna

  Określa zapasy żelaza w organizmie. Jest to także najlepszy parametr do oceny niedoborów żelaza.

 • Kwas foliowy

  Odpowiada za prawidłowe tworzenie się krwinek czerwonych. Bierze również udział w wytwarzaniu neurotransmiterów oraz białek. Niedobór kwasu foliowego również może nasilać objawy depresji.

 • Witamina B12

  Jeden z najważniejszych składników odżywczych, bez którego układ nerwowy, sercowo-naczyniowy oraz pokarmowy nie będzie funkcjonował poprawnie. Wpływa na działanie układu nerwowego, dlatego pierwszymi sygnałami niedoboru tej witaminy jest obniżony nastrój oraz stany lękowe.

 • Magnez

  Odpowiedni poziom stężenia tego pierwiastka zmniejsza poziom stresu i niweluje uczucie niepokoju. Magnez bierze udział w syntezie serotoniny oraz hamuje wytwarzanie katecholamin (adrenaliny, noradrenaliny) tzw. hormonów stresu.

 • Wapń całkowity

  Jest jednym z głównych składników mineralnych, który wpływa na stan psychiczny. JJego niedobór może powodować zwiększoną wrażliwość na bodźce, drażliwość i wahania nastroju.

 • Witamina D metabolit 25(OH)

  Bierze udział w regulacji procesów autoimmunologicznych i metabolicznych. Jej niedobór może być przyczyną obniżonego nastroju i zmniejszonej odporności stres.

 • TSH

  Hormon tyreotropowy, wytwarzany przez przysadkę mózgową. Pozwala na ocenę funkcjonowania tarczycy. Uczucie zmęczenia, niepokoju, zaburzenia nastroju czy bezsenność często towarzyszą niedoczynności tarczycy, dlatego wykonanie tych badań ma na celu wykluczenie bądź potwierdzenie jego przyczyny.

 • FT4

  Hormon produkowany przez tarczycę. Badanie pozwala na ocenę pracy tarczycy.

Diagnostyka

Badania wykonywane są przy współpracy z siecią laboratoriów Diagnostyka.

Czynniki mogące mieć wpływ na wynik

 • Prowadzona dieta.
 • Aktywność fizyczna podjęta przed badaniem.
 • Alkohol, papierosy i inne używki.
 • Stosowane suplementy, np. biotyna.

Interpretacja wyników badań krwi

Badania w Pakiecie pozwalają sprawdzić stężenie witamin i minerałów, których niedobór może wpływać na uczucie niepokoju i umożliwiają redukcję stanów depresyjnych (magnez, witamina D, cynk). Ocena poziomu hormonu tyreotropowego (TSH) jak i wolnej tyroksyny (FT4) pozwala z kolei zidentyfikować dolegliwości, które mogą być wynikiem chorób tarczycy.

Pamiętaj, że niezależnie od wyników badań, warto porozmawiać o swoich problemach z psychologiem.

Sentence-neutral card icon
Zamów domowe pobranie krwi a wyniki odbierz online. Ciesz się zdrowiem bez wychodzenia z domu.
Image