
Interpretacja wyników krwi online
Patrzysz na swoje wyniki krwi i czujesz niepokój? Nie wiesz, jak rozumieć poszczególne oznaczenia? Umów interpretację wyników krwi online. Diagnosta uPacjenta odpowie na wszystkie Twoje pytania i podpowie, co mogą oznaczać, jakie inne badania wykonać, by zyskać pewniejszą diagnozę i co robić, by poprawić wyniki.
79,00 zł
Cena:
59,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,00 zł
Jak wygląda konsultacja wyników krok po kroku?
1
Zamawiasz online
Wybierz dogodny dla siebie termin i zamów konsultację wyników.
Konsultacje domyślnie odbywają się telefonicznie. Jeśli wolisz kontakt online, napisz w komentarzu do zamówienia, że interpretację wyników krwi chcesz odbyć mailowo.
2
Przesyłasz wyniki
Po zakupie otrzymasz od nas mail z potwierdzeniem konsultacji oraz informacją na jaki adres e-mail wysłać wyniki, które chcesz przedyskutować.
3
Konsultacja wyników
Nasz Opiekun Zdrowia skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub mailowo w wybranym przedziale godzinowym. Konsultacja trwa około 15 minut.
Nie zapomnij wysłać wyników badań, które chcesz skonsultować. Interpretujemy tylko wyniki wysłane mailowo do godziny przed terminem konsultacji.
Kiedy warto zdecydować się na interpretację wyników krwi online?
- Nie wiesz, jak rozszyfrować skróty na wynikach
- Masz problem ze zrozumieniem swoich dolegliwości
- Próbujesz zrozumieć, co oznaczają odchylenia od norm
- Chcesz spojrzeć całościowo na swój stan zdrowia i poza wsparciem w interpretacji wyników chcesz zyskać analizę wellbeingową (uwzgędniającą jakość snu, stylu życia oraz doświadczane dolegliwości)

Diagnosta laboratoryjny
mgr Patryk Rosa
Swoje doświadczenie w pracy diagnosty zbierał w pracowni serologii transfuzjologicznej oraz pracowni cytogenetycznej. Tytuł magistra uzyskał na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Stara się poszerzać swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach oraz kursach. Diagnostyka laboratoryjna jest dziedziną medycyny, która dynamicznie się rozwija oraz jest istotnym elementem postępowania diagnostycznego, dlatego uważa, że systematyczne wykonywanie badań laboratoryjnych może wspomóc pacjentów we wczesnym wykrywaniu chorób oraz wspierać w utrzymaniu zdrowego stylu życia.

Dietetyczka kliniczna
mgr Magdalena Palińska
Specjalistka osiągająca świetne rezultaty w terapiach żywieniowych, silnie wspierająca walkę z niepłodnością oraz zaburzeniami psychosomatycznymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem indywidualnym i specjalizacji we wspomaganiu leczenia zaburzeń psychicznych. Propagatorka holistycznego traktowania pacjentów. W swojej pracy stosuje zasady, których nadrzędnym celem jest wsparcie indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Realizuje swoją misję poznając historie pacjentów, analizując ich słowa, mowę ciała, dobierając odpowiedni do potrzeb rodzaj terapii i osiągając wspólny sukces. Cały potencjał jako specjalisty uaktywnia się w dietetyce klinicznej. Jej zadaniem jest budowanie świadomości oddziaływania stylu odżywiania na samopoczucie fizyczne i psychiczne każdego z nas.

Dietetyk kliniczny
mgr Karolina Wojtkowska
Tytuł magistra zdobyła na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, z kolei studia podyplomowe z psychodietetyki ukończyła na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Głównym obszarem zainteresowań są nutripsychiatria, psychosomatyka oraz zaburzenia odżywiania. Na co dzień niesie pomoc w zakresie zmiany nawyków żywieniowych, błędnych przekonań na temat odżywiania i towarzyszących schematów poznawczych. Pomaga pacjentom w wyjściu z błędnego koła odchudzania, poprzez zrozumienie działań, które ów cykl napędzają.

Dietetyczka kliniczna i psychodietetyczka
mgr Agnieszka Łempicka
Dietetyk kliniczny, na co dzień prowadzi pacjentów z zaburzeniami masy ciała, chorobami przewlekłymi, ze zwiększoną aktywnością fizyczną. Autorka artykułów, webinarów, wykładów i szkoleń o tematyce żywieniowej i lifestylowej. Ukończyła studia magisterskie na kierunu Dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Swoją wiedzę pogłębia na szkoleniach i warsztatach (m.in. “Żywienie i suplementacja osób aktywnych fizycznie”, “Dieta w chorobach tarczycy, PCOS i insulinooporności wg Evidence Based of Nutrition, “Psychodietetyka, zrozumieć żywienie”). Do pracy z pacjentami podchodzi z wielką dozą empatii i pełnym zaangażowaniem, zadowolenie podopiecznych z pojawiających się pozytywnych efektów sprawia jej niezwykłą satysfakcję. W wolnym czasie stawia na aktywność fizyczną, odkrywanie nowych smaków w kuchni i czytanie książek.