Cennik

Cennik

Wykonywane usługi

Ceny usług podane są w formie przedziału. Dlaczego? Specjaliści – niezależnie od nas – ustalają cenę wykonywanej przez siebie usługi. Jeden z nich może realizować pobranie krwi za 50 zł, drugi za 65, a trzeci za 80 zł. Cennik pokazuje możliwe najniższą i najwyższą cenę. Bez obaw, w trakcie składania zamówienia będziesz mógł wybrać Specjalistę, który zrealizuje usługę za cenę, która Ci odpowiada.

USŁUGA*
CENA
Pobranie krwi lub innego materiału u osoby dorosłej
30 - 60 zł
Usługa zawiera pobranie materiału (krew, wymaz, mocz, kał) na wybrane badania analityczne w domu Pacjenta i dostarczenie go do punktu diagnostycznego.
Pobranie krwi lub innego materiału u dzieci między 1-12 rokiem życia
30 - 70 zł
Usługa zawiera pobranie materiału (krew, wymaz, mocz, kał) na wybrane badania analityczne w domu Pacjenta i dostarczenie go do punktu diagnostycznego.
Pobranie krwi lub innego materiału u niemowląt do 1 roku życia
30 - 69 zł
Usługa zawiera pobranie materiału (krew, wymaz, mocz, kał) na wybrane badania analityczne w domu Pacjenta i dostarczenie go do punktu diagnostycznego.
Badanie KTG
99 zł
Jednorazowe badanie KTG w domu Pacjentki. System Pregnabit, czyli telemedyczne KTG do badania dobrostanu płodu, umożliwia rejestrowanie zapisów KTG również w warunkach domowych. www.pregnabit.com
Wypożyczenie sprzętu do badania KTG (1 tydzień) + szkolenie
399 zł
Domowe szkolenie z obsługi sprzętu do badania KTG oraz wypożyczenie go Pacjentce na 7 dni. System Pregnabit, czyli telemedyczne KTG do badania dobrostanu płodu, umożliwia rejestrowanie zapisów KTG również w warunkach domowych. www.pregnabit.com
Wypożyczenie sprzętu do badania KTG (1 miesiąc) + szkolenie
999 zł
Domowe szkolenie z obsługi sprzętu do badania KTG oraz wypożyczenie go Pacjentce na 30 dni. System Pregnabit, czyli telemedyczne KTG do badania dobrostanu płodu, umożliwia rejestrowanie zapisów KTG również w warunkach domowych. www.pregnabit.com
Konsultacja laktacyjna dla Mam
99 - 150 zł
Konsultacja trwa jedną godzinę (1h). Porady w zakresie karmienia piersią dla Mam przez profesjonalną położną. Pod koniec zamówienia skorzystaj z możliwości "dodatkowe informacje" i napisz położnej swoje oczekiwania związane z wizytą.
Konsultacja położnicza | po porodzie
99 zł
Konsultacja trwa jedną godzinę (1h). Doradztwo w pielęgnacji noworodka, pierwsza kąpiel, dla Mam oraz pomoc kobietom w połogu. Konsultacje prowadzi profesjonalna położna. Pod koniec zamówienia skorzystaj z możliwości "dodatkowe informacje" i napisz położnej swoje oczekiwania związane z wizytą.
Cewnikowanie kobiet (na materiale powierzonym przez Pacjenta)
99 - 100 zł
Usługa wykonywana jest w ciągu jednej godziny na materiale przygotowanym przez Pacjenta. Możesz wybrać i zakupić jednorazowy zestaw do cewnikowania w większości aptek.
Cewnikowanie (na materiale powierzonym przez Pacjenta)
100 zł
Usługa wykonywana jest w ciągu jednej godziny na materiale przygotowanym przez Pacjenta. Możesz wybrać i zakupić jednorazowy zestaw do cewnikowania w większości aptek.
Kroplówka po nadużyciu alkoholu
249 - 300 zł
Usługa zawiera podpięcie kroplówki z mieszanki elektrolitowej oraz nadzór specjalisty podczas zabiegu.
Kroplówka | *wymagane zlecenie lekarskie
149 - 150 zł
Do tej usługi wymagane jest zlecenie lekarskie na podpięcie kroplówki oraz Pacjent powinien mieć już wykupiony lek na czas wizyty.
Lewatywa
69 zł
Zabieg wykonywany jest ma materiale powierzonym przez Pacjenta. Możesz wybrać i zakupić jednorazowy zestaw do lewatywy (końcówka do lewatywy, wężyk i worek na płyn) w większości aptek.
Pielęgnacja odleżyn
79 zł
Po zamówieniu usługi skontaktuj się z wybranym przez siebie specjalistą.
Toaleta osoby leżącej
69 zł
Po zamówieniu usługi skontaktuj się z wybranym przez siebie specjalistą w celu określenia rodzaju pielęgnacji Pacjenta.
Zakładanie lub wymiana sondy do żołądka
90 zł
Po zamówieniu usługi skontaktuj się z wybranym przez siebie specjalistą.
Zmiana opatrunku
49 - 50 zł
Usługa realizowana jest na materiale powierzonym przez Pacjenta.
Usuwanie szwów
49 - 60 zł
Po zamówieniu usługi skontaktuj się z wybranym przez siebie specjalistą.
Zastrzyk
49 - 59 zł
Do tej usługi wymagane jest zlecenie lekarskie na podanie danego leku w warunkach domowych.
Opieka nad pacjentem (1h)
39 - 59 zł
Nadzór specjalisty nad Pacjentem przez jedną godzinę. Pod koniec zamówienia skorzystaj z możliwości "dodatkowe informacje" i napisz specjaliście swoje oczekiwania związane z wizytą.
Masaż Leczniczy
100 - 120 zł
Masaż leczniczy – ogół czynności manualnych uporządkowany w konkretnej kolejności technik mający na celu rozluźnienie mięśni, a także poprawę ukrwienia i odżywienia. Stosowana najczęściej przy bólu przeciążeniowym, siedzącym trybie życia, długotrwałym stresem, wadami postawy.
Konsultacja położnicza - przed porodem
99 zł
Konsultacja trwa jedną godzinę (1h). Doradztwo w planowaniu ciąży dla Pań dążących do świadomego macierzyństwa. Wsparcie ciężarnej mamy przed porodem, analiza podstawowych parametrów przed porodem. Pod koniec zamówienia skorzystaj z możliwości "dodatkowe informacje" i napisz położnej swoje oczekiwania związane z wizytą.
Porada z chustonoszenia
150 zł
Porada prowadzona jest przez wykwalifikowaną położną, posiadającą certyfikat ukończenia kursu chustonoszenia. Cena obejmuję jedną godzinę (60 min) domowej porady.
Rehabilitacja Neurologiczna Rehabilitacja Neurologiczna
100 - 120 zł
Rehabilitacja neurologiczna – stosowana po takich urazach jak udar mózgu, mózgowe porażenie dziecięce, urazy czaszkowo-mózgowe, stwardnienie rozsiane itd. Ma na celu w miarę możliwości przywrócenie sprawności pacjentów lub jako wsparcie i jak najdłuższe utrzymanie aktualnej sprawności przy chorobach neurodegeneracyjnych.
Rehabilitacja Ortopedyczna
100 - 120 zł
Rehabilitacja ortopedyczna – stosowana w przewlekłych przeciążeniach aparatu ruchu np. bóle barku czy odcinka lędźwiowego, ostrych urazach np. skręcenia, złamania lub jako przygotowanie przed i pooperacyjne np. w przypadku endoprotez. Dotyczy działań całości aparatu ruchu (mięśnie, stawy, powięzi) i jest dedykowana dla pacjentów w każdym wieku.
Rehabilitacja Osób Starszych
100 - 120 zł
Rehabilitacja osób starszych – stosowana by zagwarantować jak największą mobilność a co za tym idzie lepszą jakość życia osób starszych. Mowa tu zarówno o zabiegach manualnych jak i ćwiczeniach poprawiających codzienną aktywność i zwiększających partycypacje w życiu codziennym.
Rehabilitacja Pediatryczna
120 zł
Rehabilitacja pediatryczna - stosowana w dysfunkcjach aparatu ruchu u dzieci w różnym wieku, zarówno o podłożu ortopedycznym jak i neurologicznym. Odpowiednio dostosowana do możliwości motorycznych charakterystycznych dla danego wieku dziecka i nastawiona, w miarę możliwości, do jak najszybszego powrotu do aktywności.
Rehabilitacja Sportowa
100 - 120 zł
Rehabilitacja sportowa – stosowana przy urazach i przeciążeniach u osób, które uprawiają sport zarówno amatorsko, półprofesjonalnie jak i profesjonalnie. Ma na celu przeanalizowanie nieprawidłowych wzorców ruchowych, poprawienie go (poprzez mobilizacje stawowe, rozluźnianie mięśniowe, taping itd.) i przywrócenie do jak najszybszej sprawności.
Usuwanie wenflonu
39 - 49 zł
Usługa obejmuje usunięcie wenflonu i zabezpieczenie wkłucia oraz utylizację odpadów medycznych. Usługa dostępna wyłącznie dla osób dorosłych.
Założenie wenflonu
59 zł
Usługa obejmuje założenie i zabezpieczenie wenflonu (wkłucia dożylnego) oraz informację na temat pielęgnacji miejsca wkłucia. Usługa nie obejmuje podłączenia kroplówki oraz nadzoru nad Pacjentem w trakcie jej trwania. Usługa dostępna wyłącznie dla osób dorosłych.
*Jeżeli podczas procesu zamawiania wizyty domowej nie wyświetli Ci się jedna z wymienionych usług oznacza to, że żaden specjalista nie świadczy tego typu usługi na wskazanym przez Ciebie obszarze.
Cennik

Badania laboratoryjne

Koszt badań laboratoryjnych ustalany jest według cennika firmy Diagnostyka Laboratoria Medyczne, która wykonuje badania na materiale pobranym podczas wizyty domowej. Cennik ten różni się ze względu na region działania laboratorium firmy. Ceny badań zakupione za pośrednictwem serwisu uPacjenta mają naliczony rabat 5% od regularnej ceny sprzedaży w Punkcie Pobrań Diagnostyka.

Discount