Pobranie krwi w domu na kółkach – relacja Van_Pawel
Badania krwi

Pobranie krwi w domu na kółkach – relacja Van_Pawel

Między jednym wyjazdem a drugim – też tak żyjesz? Obojętne czy chodzi o podróże służbowe, czy prywatne – tak intensywny styl życia nie musi stać w opozycji do troski o własne zdrowie. Potwierdzają to Maja i Michał, którzy prowadzą podróżnicze życie w swoim vanie. Możesz podejrzeć ich na Instagramie @van_pawel. Po rocznej wyprawie po świecie zbadali zdrowie w swoim domu na kółkach z uPacjenta. Dowiedz się, jak to wyglądało!
van_pawel

Umówiliśmy pobranie krwi w naszym domu na kółkach – bo dbamy o zdrowie

Wybierając badania krwi w domu z uPacjenta możesz zdecydować się na konkretne badania lub wykupić gotowy Pakiet Badań z katalogu badań. Pakiety uPacjenta są tworzone według płci, doświadczanych objawów lub chorób. Dzięki nim łatwo dobrać badania, które będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Po długiej podróży warto, tak jak zrobili to Maja i Michał, wykonać np. Pakiet Badań Profilaktycznych lub Pakiet Kompleksowych Badań Stanu Zdrowia, a jeśli podróżujesz w egzotyczne rejony – Pakiet Badań po Podróży do Strefy Tropikalnej.

PAKIET BADAŃ PROFILAKTYCZNYCH
PAKIET BADAŃ PROFILAKTYCZNYCH

PAKIET BADAŃ PROFILAKTYCZNYCH

Jakie badania krwi warto zrobić każdego roku? Odpowiedzią na to pytanie jest Pakiet Podstawowych Badań Krwi. Najważniejsze parametry zebraliśmy w jednym miejscu, aby łatwo było Ci wybrać odpowiednie badania oraz abyś zaoszczędził pieniądze, czas i nerwy – bo w zestawie jest taniej, a domowe pobranie krwi to spokój, komfort oraz oszczędność czasu!

Jak wyglądało pobranie krwi w vanie?

Pobranie krwi w domu, domu na kółkach lub pracy w ramach Akcji Zdrowia umówisz w największych miastach w Polsce oraz ich obrzeżach. Sprawdź, gdzie działa uPacjenta.

Zbadaj się w przerwie między podróżami, a wyniki odbierz i skonsultuj online

Uda Ci się wykrzesać 15 minut na badanie, ale martwisz się, co dalej z wynikami? Na szczęście tutaj też nie musi ograniczać Cię aktualne miejsce pobytu! Wyniki odbierzesz online, a jeśli coś Cię zaniepokoi – możesz skonsultować je przez internet lub telefon ze specjalistą medycznym. Aby zyskać szczegółową wiedzę o swoim zdrowiu, musisz mieć tylko zasięg!

Image

Czy warto przenieść diagnostykę do domu i badać się w domu, podróży lub pracy?

Pobranie krwi w domu – czy to na kółkach, czy stacjonarnym – to duża wygoda i oszczędność czasu, a do tego pełna niezależność. Na badania nie potrzebujesz skierowania! Warto też wiedzieć, że pobranie krwi wymaga warunków higienicznych, a nie sterylnych, co czyni każde miejsce odpowiednim do badań. Wykwalifikowany personel uPacjenta posiada odpowiednie narzędzia zapewniające czystość zabiegu, czyli: jednorazowe rękawiczki, środek dezynfekujący miejsce wkłucia oraz coolboox, który gwarantuje bezpieczny transport próbek do laboratorium.

our-process-widget-default-icon
Badania krwi w Twoim domu
  • Zamów badania online

    Podaj datę, która Ci pasuje. O wyznaczonej porze przyjedzie do Ciebie specjalista, który pobierze krew.

  • Wykonaj badanie w ulubionym fotelu

    Zamiast stać w kolejce, oczekuj specjalisty medycznego w ulubionym fotelu! Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo pobrania.

  • Pobierz wyniki online

    Wyniki odbierasz online, w tramwaju, pracy lub domu. Jeżeli będziesz mieć problem z interpretacją wyników - pomożemy.