Potrzebujesz skontrolować zdrowie bez wychodzenia z domu?

Z nami możesz badać się bezpiecznie

W związku z epidemią uPacjenta zaostrzyło zasady bezpieczeństwa i higieny, wprowadzając odzież ochronną dla specjalistów a także system weryfikacji zdrowia pacjenta przed wizytą. Dzięki temu zamiast udawać się do punktu pobrań czy przychodni, możesz bez obaw zamówić wizytę specjalisty, który pobierze krew w bezpiecznych warunkach domowych.

Jak zabezpieczamy pacjentów przez zakażeniem?

Jako firma medyczna dbamy o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny w trakcie pobrania krwi. Staje się to tym bardziej istotne podczas szerzącej się epidemii koronawirusa, dlatego chcemy jak najlepiej poinformować pacjentów o przestrzeganych przez nas zasadach.
Sterylność pobrania w domu

Sterylność pobrania w domu

Przychodnie jako miejsce publiczne są siedliskiem bakterii i zarazków, które osadzają się na klamkach czy krzesłach. Zamawiając domowe pobranie krwi nie narażasz się na zakażenie i kontakt z innymi ludźmi.

Środki ostrożności przy pobraniu krwi

Środki ostrożności przy pobraniu krwi

Pielęgniarz wyposażony jest w maseczkę, specjalny fartuch, rękawiczki oraz przyłbicę ochronną. Korzysta również ze sterylnych narzędzi jednorazowego użytku, dezynfekuje dłonie oraz skórę przed każdym pobraniem. Rozkłada również specjalną matę na której odbywa się pobranie. Krew jest pobierana systemem próżniowym, który zmniejsza ryzyko zakażenia i kontaktu miejsca wkłucia i materiału ze środowiskiem.

Monitorowanie stanu zdrowia specjalistów

Monitorowanie stanu zdrowia specjalistów

Nasi specjaliści są poinstruowani o zasadach bezpieczeństwa w związku z szerzeniem się epidemii. Posiadają również całkowity zakaz wykonywania wizyt w przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów typu katar, kaszel czy gorączka.

Prewencyjna infolinia

Prewencyjna infolinia

W trakcie zamawiania wizyty pacjenci są pytani o występowanie jakichkolwiek objawów choroby. Jeśli pacjent potwierdzi ich występowanie, specjalna infolinia kontaktuje się z nimi i weryfikuje, czy specjalista może przyjść na wizytę domową. Dzięki temu unikamy bezpośredniego kontaktu z chorymi.

Map Background

Wywiad ze specjalistą

Co zrobić, by nie zarazić się koronawirusem? Czy badanie krwi w domu jest teraz bezpieczne? Zebraliśmy najczęstsze pytania, które słyszymy od naszych pacjentów i zadaliśmy je Tomaszowi Przybeckiemu, Kierownikowi Wizyt Domowych Regionu Zachodniopomorskiego w uPacjenta. Tomasz jest absolwentem i pracownikiem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz osobami dorosłymi. CZYTAJ WIĘCEJ
Wywiad ze specjalistą

Zauważyłeś u siebie niepokojące objawy?

1

Skontaktuj się z jednostką specjalną

Przede wszystkim zostań w domu i ogranicz kontakt fizyczny z innymi ludźmi. Zadzwoń do najbliższej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz do Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego w Twojej okolicy. Te jednostki poinstruują cię o kolejnych krokach.

2

Przekazanie informacji o objawach przed wizytą

Jeśli zauważysz u siebie niepokojące objawy i mimo to planujesz zamówić wizytę domową, koniecznie poinformuj o tym nasze biuro telefonicznie (22 120 18 80) lub w sekcji uwagi podczas składania zamówienia. Specjalista zweryfikuje, czy możemy przeprowadzić u Ciebie domowe badanie krwi. W przypadku, gdy nasz specjalista przyjedzie do pacjenta, u którego występują objawy, ale nie zostały one zgłoszone przed wizytą, specjalista ma prawo odmówić wykonania usługi i opuścić miejsce pobrania. W takim przypadku koszty za usługę i dojazd nie zostaną zwrócone.

3

Konsultacja online

Jeśli chciałbyś skonsultować swoje objawy ze specjalistą, możesz również skorzystać z usługi konsultacji online dostępnej w naszym serwisie. Ekspert przeprowadzi z Tobą wywiad, który umożliwi dobranie właściwych badań do wykonania.

Zamów domowe badanie krwi
i zadbaj o swoje zdrowie

Zamów domowe badanie krwi
i zadbaj o swoje zdrowie