Potrzebujesz opieki pielęgniarskiej?

Zamów wizytę pielęgniarki pod wybrany adres

Poszukujesz wykwalifikowanej pielęgniarki, która zaopiekuje się osobą starszą lub schorowaną, a transport do placówki to dla Ciebie problem? Zamów wizytę pielęgniarską pod wybrany adres i zatroszcz się o siebie lub swoich najbliższych.
01

Podaj adres, pod którym ma się odbyć wizyta pielęgniarki w domu

Wiemy, że dla osób starszych i schorowanych dotarcie do przychodni jest problematyczne. Dzięki domowej wizycie pielęgniarskiej pacjent zyskuje komfort i unika stresu związanego z wyjściem z domu. Aby zamówić wizytę wystarczy podać adres, pod który ma przyjechać pielęgniarka. Dzięki temu w kolejnym kroku będziesz mógł zobaczyć usługi pielęgniarskie dostępne w Twojej okolicy.
badania krwi 1
02

Wybierz rodzaj usługi, którą chcesz zamówić

Wybierz z listy usług tą, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. W naszej ofercie znajdziesz m.in. opiekę nad chorym, zmianę opatrunku, wykonanie zastrzyku czy kroplówki.
badania krwi 1
03

Zarezerwuj termin wizyty i wybierz specjalistę

Wybierz dzień i godzinę wizyty, która odpowiada harmonogramowi dnia pacjenta. Pielęgniarka poświęci godzinę na zaopiekowanie się nim i wykonanie usługi. W tym czasie może również udzielić porady jak opiekować się chorym i na co warto zwrócić uwagę. Nasze pielęgniarki i pielęgniarze to kwalifikowani specjaliści do pracy z osobami starszymi i schorowanymi. Możesz ich zweryfikować, czytając ich biografię, oceny i opinie pacjentów przed zamówieniem wizyty.
Konrad
Ilość wizyt 1486
Ocena 4.96
Tomasz
Pielęgniarz
Czytaj więcej
Ilość wizyt 257
Ocena 5
Klaudia
Ilość wizyt 776
Ocena 4.99
04

Opłać zamówienie i przygotuj się na wizytę

Opłać wizytę pielęgniarki w domu przy pomocy karty lub przelewu. Nasza strona posiada certyfikat SSL, co oznacza, że Twoje pieniądze dotrą do nas całkowicie bezpiecznie, a Ty nie będziesz musiał stresować się szukaniem drobnych. W dzień wizyty zadbaj o to, by mieć komfortowe warunki do przyjęcia pielęgniarki i przygotuj listę ewentualnych pytań.
badania krwi 1
05

Pielęgniarka pomoże Tobie lub Twojemu bliskiemu w komfortowych warunkach

W dzień wizyty pielęgniarka przyjedzie pod wskazany adres z niezbędnym sprzętem i zatroszczy się o pacjenta. Postara się też o to, aby wizyta przebiegła sprawnie, komfortowo i w miłej atmosferze.

Zapewnij najlepszą opiekę swojemu bliskiemu – zamów domową wizytę kwalifikowanej pielęgniarki

Zamów wizytę pielęgniarską
Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o wizytach i zasadach bezpieczeństwa?