Zostań częścią naszego zespołu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, dlatego często rekrutujemy nowych pracowników do swojego biura. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.
ZOBACZ OFERTY

Dlaczego uPacjenta?

Naszą misją jest ułatwienia dostępu do profilaktyki zdrowotnej. Będąc częścią zespołu uPacjenta, możesz pomagać nam w realizowaniu tego zadania każdego dnia.
Dowolna forma zatrudnienia

Dowolna forma zatrudnienia

Nie narzucamy formy zatrudnienia z góry. Możesz wybrać między umową o pracę, umową zlecenie lub B2B.

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Zależy nam na Twojej efektywności, dlatego nie narzucamy z góry godzin pracy. Na starcie otrzymujesz najlepszej klasy sprzęt Apple, pakiet benefitów oraz stanowisko w industrialnym biurze na Zabłociu.

Zniżki na badania

Zniżki na badania

Nasi pracownicy otrzymują pakiet zniżek na badania diagnostyczne dla całej rodziny. Dzięki temu mogą badać się regularnie nie ponosząc wysokich kosztów.

Myślimy zespołowo

Myślimy zespołowo

Traktujemy uPacjenta jako projekt zespołowy, dlatego jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wspólne kształtowanie produktu. Oferujemy możliwość pracy w miłej atmosferze, w otoczeniu ciekawych ludzi z pasją i poczuciem misji.

Map Background

Oferty pracy

Specjalista ds. HR UoP lub kontrakt, Kraków czytaj więcej

Content Marketing Specialist UoP lub B2B, Kraków czytaj więcej

Sales Specialist UoP lub Kontrakt, Warszawa czytaj więcej

O nas

uPacjenta zostało założone w 2017 roku w Krakowie. Od samego początku naszym celem była popularyzacja diagnostycznych badań profilaktycznych wśród Polek i Polaków. Wiemy, jak wielka moc drzemie w profilaktyce i głęboko wierzymy w to, że znacznie lepiej jest zapobiegać chorobie, niż później ją leczyć.

W krótkim czasie udało nam się wkroczyć z uPacjenta do kilkunastu największych polskich miast, a do listy wciąż dołączają kolejne. Mamy na koncie kilka tysięcy udanych badań krwi, wiele akcji specjalnych w biurach i spore grono zadowolonych pracowników. Dołączając do naszego zespołu, nie tylko zyskujesz pewne i stabilne zatrudnienie, ale i możliwość realizowania naszej wyjątkowej misji.
O nas

Proces rekrutacyjny

1

Wyślij CV

Wyślij nam swoje CV na adres praca@upacjenta.pl lub przez formularz kontaktowy.

2

Rozmowa telefoniczna

Po weryfikacji CV, zadzwonimy do Ciebie, by przeprowadzić krótką rozmowę. Omówimy wtedy najważniejsze kwestie dotyczące współpracy.

3

Rozmowa rekrutacyjna

Jeśli obie strony są zadowolone z warunków, umawiamy się na rozmowę rekrutacyjną. Spotykamy się na rozmowie rekrutacyjnej w naszym biurze lub na Skype, jeśli mieszkasz poza Krakowem.

4

Odpowiedź

Otrzymujesz od nas decyzję o wyniku rekrutacji. Jeśli rekrutacja zakończyła się pozytywnie, umawiamy się na podpisanie umowy, onboarding i wstępne szkolenie.

Już teraz aplikuj
i dołącz do zespołu uPacjenta!

Już teraz aplikuj
i dołącz do zespołu uPacjenta!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie.