Potrzebujesz profesjonalnej rehabilitacji?

Zamów domową wizytę fizjoterapeuty

Oszczędzaj czas i skorzystaj z bezpiecznego zabiegu w domu. Fizjoterapeuta przyjedzie do Ciebie pod wskazany adres z niezbędnym sprzętem, wyposażony w maseczkę ochronną i środki dezynfekujące.

USŁUGA TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNA

ZOBACZ NA CZYM TO POLEGA

01

Podaj adres, pod którym ma odbyć się wizyta

Zdajemy sobie sprawę, jak problematyczny może być dojazd do gabinetu fizjoterapeuty. Utrudnienia te dotyczą zwłaszcza osób po operacjach, zabiegach lub z problemami ruchowymi.

Teraz nie musisz już martwić się dojazdem, korkami i szukaniem miejsca parkingowego. Podaj swój adres, a fizjoterapeuta przyjedzie do Ciebie i wykona zamówiony zabieg.
02

Wybierz rodzaj zabiegu, który chcesz wykonać

Wybierz z listy interesujące Cię zabiegi lub pakiety wizyt. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki rodzaj terapii powinieneś wykonać, nasi specjaliści zdiagnozują problem podczas wizyty i zaproponują najlepszą terapię. 

SPRAWDŹ OFERTĘ ZABIEGÓW

SPRAWDŹ OFERTĘ ZABIEGÓW
03

Zarezerwuj idealny dla Ciebie termin wizyty

Nie musisz już czekać w kolejkach do gabinetu i stresować się czasem zmarnowanym na dojazd. Zamawiając domową fizjoterapię w uPacjenta sam decydujesz, kiedy odbędzie się wizyta. Wybierz termin, który jest najodpowiedniejszy dla Ciebie i dostosowany do Twojego planu dnia.
04

Wybierz specjalistę, który najbardziej Ci odpowiada

Zabieg fizjoterapeutyczny w domu powinien być wykonany przez osobę, której całkowicie ufamy. Właśnie dlatego umożliwiamy Ci wybór specjalisty, który spełni Twoje wymagania.

Podczas składania zamówienia masz wgląd w zdjęcie fizjoterapeuty, informacje o nim oraz opinie innych pacjentów, u których przeprowadzał zabiegi.
05

Opłaty za wizytę dokonujesz całkowicie bezgotówkowo. Wszystko odbywa się przy pomocy karty lub przelewu. Nasza strona posiada certyfikat SSL, co oznacza, że Twoje pieniądze dotrą do nas całkowicie bezpiecznie, a Ty nie będziesz musiał stresować się szukaniem drobnych.

06

Dojazd do domu pacjenta

Nasz fizjoterapeuta przyjedzie w wyznaczone przez Ciebie miejsce wyposażony w niezbędny do zabiegu sprzęt. Jeśli będziesz miał dodatkowe życzenia lub uwagi, możesz poinformować nas o tym przed wizytą.
07

Zobacz historię Twoich zabiegów

Po zakończonej wizycie fizjoterapeuta przygotuje dla Ciebie listę zaleceń, których powinieneś przestrzegać między zabiegami. Możesz ją zobaczyć po zalogowaniu się do swojego konta na naszej platformie.

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 15% zniżki na pierwszą wizytę rehabilitacyjną!

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 15% zniżki na pierwszą wizytę rehabilitacyjną!Już teraz zamów fizjoterapeutę
dla siebie lub Twoich bliskich.


Już teraz zamów fizjoterapeutę
dla siebie lub Twoich bliskich.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie.