Z nami możesz czuć się bezpiecznie

EPIDEMIA KORONAWIRUSA A BADANIA KRWI W DOMU Z nami możesz czuć się bezpiecznie

Zobacz więcej Zamknij
Dla Ciebie Dla Twojego bliskiego Dla Twojej rodziny

ZOBACZ NA CZYM TO POLEGA

01

Podaj adres, pod którym ma odbyć się wizyta

Na początku podaj adres, pod którym ma odbyć się wizyta. Nie marnuj czasu na stanie w korkach i na szukanie miejsca parkingowego. Nasz specjalista przyjedzie prosto do Twojego domu. Sama wizyta potrwa około godziny, a czas zaoszczędzony na dojeździe będzie mógł spożytkować tak, jak lubisz najbardziej.

CZYTAJ WIĘCEJ

02

Wybierz rodzaj zabiegu, który chcesz wykonać

Wybierz z listy interesujące Cię zabiegi lub pakiety wizyt. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki rodzaj terapii powinieneś wykonać, nasi specjaliści zdiagnozują problem podczas wizyty i zaproponują najlepszą terapię. 

SPRAWDŹ OFERTĘ ZABIEGÓW

SPRAWDŹ OFERTĘ ZABIEGÓW
03

Zarezerwuj idealny dla Ciebie termin wizyty

Wiemy, jak trudne jest utrzymanie bezstresowego planu dnia, dlatego sam wybierz termin, który jest najodpowiedniejszy dla Ciebie i Twoich najbliższych. Dzięki temu nie musisz już więcej tracić czasu na dojazd i stanie w korkach.

CZYTAJ WIĘCEJ

04

Wybierz specjalistę, który najbardziej Ci odpowiada

Wśród naszych specjalistów możesz wybrać tego, który najbardziej Ci odpowiada. Zdajemy sobie sprawę, że zabieg fizjoterapeutyczny, powinien być wykonana przez osobę, której całkowicie ufamy. Właśnie dlatego umożliwiamy Ci wybór specjalisty, który spełni Twoje wymagania.

CZYTAJ WIĘCEJ

05

Opłaty za wizytę dokonujesz całkowicie bezgotówkowo. Wszystko odbywa się przy pomocy karty lub przelewu. Nasza strona posiada certyfikat SSL, co oznacza, że Twoje pieniądze dotrą do nas całkowicie bezpiecznie, a Ty nie będziesz musiał stresować się szukaniem drobnych.

06

Dojazd do domu pacjenta

Nasz terapeuta przyjedzie w wyznaczone przez Ciebie miejsce wyposażony w niezbędny do zabiegu sprzęt. Jeśli będziesz miał dodatkowe życzenia lub uwagi, możesz poinformować nas o tym przed wizytą.
07

Zobacz historię Twoich zabiegów

Po zakończonej wizycie terapeuta przygotuje dla Ciebie listę zaleceń, których powinieneś przestrzegać między zabiegami. Możesz ją zobaczyć po zalogowaniu się do swojego konta na naszej platformie.

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 15% zniżki na pierwszą wizytę rehabilitacyjną!

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 15% zniżki na pierwszą wizytę rehabilitacyjną!Już teraz zamów fizjoterapeutę
dla siebie lub Twoich bliskich.


Już teraz zamów fizjoterapeutę
dla siebie lub Twoich bliskich.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie.