PAKIET BADAŃ HORMONALNYCH DLA MĘŻCZYZN

W ostatnim czasie zauważyłeś zmiany w swoim wyglądzie takie jak nadmierny rozrost tkanki tłuszczowej, trądzik lub zmniejszenie owłosienia? A może obserwujesz spadek libido i pogorszenie nastroju? Za te i wiele innych dolegliwości mogą odpowiadać zaburzenia hormonalne. Bez względu na to, ile masz lat, zbadaj swoje hormony i odzyskaj nad nimi kontrolę! Nie masz czasu na badania w przychodni? Teraz możesz zbadać się bez wychodzenia z domu!

Zobacz pełny opis

Cena pakietu:249,00 zł
Suma pojedynczych badań:428,75 zł

Dla kogo jest Pakiet Badań Hormonalnych dla Mężczyzn?

Pakiet Badań Hormonalnych jest polecany wszystkim mężczyznom, którzy chcą przekrojowo zbadać swoje zdrowie. Badania szczególnie sprawdzą się u panów, którzy doświadczają problemów z płodnością, zaburzeń erekcji, trądziku i przewlekłego zmęczenia.

Kiedy wykonać badania hormonalne?

O zaburzeniach hormonalnych mogą świadczyć takie objawy jak:

problemy z erekcją;

trądzik;

wahania nastroju;

zaburzenia snu;

ogólne osłabienie organizmu;

spadek libido;

wzrost tkanki tłuszczowej;

niepłodność;

zmniejszenie owłosienia ciała;

zmęczenie;

stany depresyjne;

problemy ze zrzuceniem zbędnych kilogramów (pomimo stosowanej diety i ćwiczeń);

zmniejszenie masy mięśniowej i kostnej;

ginekomastia: powiększone gruczoły piersiowe, wydzielina z piersi, zaburzenia erekcji, brak owłosienia na twarzy i ciele.

Sentence-neutral card icon
Pobranie krwi w domu to wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla zabieganych mężczyzn, którzy chcą zaoszczędzić swój czas. Zamień korki i kolejki na swój ulubiony fotel!
Orientacyjny czas oczekiwania na wyniki:do 4 dni roboczych
Szacowany okres ważności wyników:1 miesiąc
Pobranie krwi w domu pacjenta.
Badanie bez skierowania

Badania krwi w pakiecie się opłacają!

Nazwa badania
Cena indywidualna badania
Cena w pakiecie

DHEA-SO4

71,54 zł

42%

taniej

249,00 zł

Estradiol

48,36 zł

FSH

50,35 zł

LH

48,36 zł

Prolaktyna

50,35 zł

SHBG

73,15 zł

Testosteron

46,36 zł

TSH

40,28 zł

Suma
428,75 zł
249,00 zł
Nazwa badania
Cena

DHEA-SO4

71,54 zł

Estradiol

48,36 zł

FSH

50,35 zł

LH

48,36 zł

Prolaktyna

50,35 zł

SHBG

73,15 zł

Testosteron

46,36 zł

TSH

40,28 zł

Suma
od 428,75 zł
Cena pakietu
42%
taniej
249,00 zł
* indywidualna cena badań przedstawiona na przykładzie cen z woj. mazowieckiego

Diagnostyka

Badania wykonywane są przy współpracy z siecią laboratoriów Diagnostyka.

Jak wykonać badania hormonalne w domu?

1
Zamawiasz online

Kliknij „Zamów “ i wybierz dogodny termin.

2
My pobieramy Ci krew w domu

Zamiast stać w kolejce, oczekuj specjalisty medycznego w ulubionym fotelu! Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo pobrania.

Pobrane próbki zabezpieczane są w specjalnym coolboxie. Dzięki temu transport materiałów do laboratorium jest bezpieczny.

3
Wyniki odbierasz online

Wyniki odbierasz online, w tramwaju, pracy lub domu. Jeżeli będziesz mieć problem z interpretacją wyników - pomożemy.

Dlaczego warto wykonać Pakiet Badań Hormonalnych dla Mężczyzn?

Zdrowo się odżywiasz i regularnie trenujesz, a mimo to ciężko Ci rozbudować masę mięśniową? A może bezskutecznie staracie się z partnerką o dziecko? Przyczyną tego mogą być zaburzenia hormonalne. Mogą one także odpowiadać za trądzik, bezsenność, spadek libido, problemy z erekcją i tycie. Odzyskaj kontrolę nad swoimi hormonami i wykonaj badania hormonalne. Dowiedz się, czy to one rzeczywiście odpowiadają za Twoje problemy. Odpowiednia terapia, a niekiedy sama zmiana stylu życia ma szansę przywrócić Twoje hormony na właściwe tory.

Wczesne wykrycie nieprawidłowości jest bardzo ważne! Dzięki temu możesz uniknąć kosztownego i długotrwałego leczenia w przyszłości. Na przykład nieprawidłowy poziom testosteronu przyczynia się do rozwoju otyłości, cukrzycy, nadciśnienia, a nawet depresji. Myślisz, że to rzadkie zjawisko? Według szacunków niski poziom testosteronu dotyczy nawet 30% mężczyzn po 40. r.ż.! 

Badania zawarte w pakiecie pomogą lekarzowi zidentyfikować przyczynę niepłodności, problemów z erekcją, spadku libido, trądziku czy spadku masy mięśniowej. Są też niezbędne w diagnostyce ginekomastii, chorób tarczycy oraz nadnerczy. Wykonaj badanie testosteronu i innych ważnych męskich hormonów bez wychodzenia z domu!

Zyskaj szerokie spojrzenie na zdrowie

Package preview image
Zaburzenia hormonalne
699,00 zł
PAKIET BADAŃ NA PŁODNOŚĆ DLA MĘŻCZYZN
Próby wątrobowe (ALT, AST, ALP, BIL, GGTP)

Problemy z płodnością u mężczyzn nie znają kryterium wieku czy kondycji fizycznej. Specjaliści zaznaczają, że nawet młodzi, wysportowani i ogólnie zdrowi mężczyźni mogą doświadczyć problemów z płodnością. Identyfikację tych problemów umożliwiają nie tylko badania nasienia, ale również badania krwi. Teraz możesz wykonać je w domu, dzięki czemu z łatwością dopasujesz wykonanie testów na płodność do swojego kalendarza. Wykonanie tych badań płodności u mężczyzn może dostarczyć ważnych informacji na temat Twojej płodności i potencjalnych przyczyn problemów. Warto skonsultować się z lekarzem specjalistą ds. płodności, który na podstawie wyników tych badań będzie w stanie zaproponować odpowiednie leczenie lub interwencje mające na celu poprawę Twojej płodności.

Package preview image
Zdrowie ogólne
349,00 zł
PAKIET BADAŃ DLA MĘŻCZYZN Z KONSULTACJĄ
ALT APTT

Regularne badania krwi pozwalają wykryć wiele chorób na ich wczesnym etapie rozwoju. Dzięki wczesnej diagnostyce możesz uniknąć kosztownego i długotrwałego leczenia. Badania zawarte w pakiecie pozwalają na zdiagnozowanie m.in. cukrzycy, miażdżycy, chorób tarczycy, nerek i wątroby, a także stanów zapalnych, zaburzeń elektrolitowych i nieprawidłowości sercowo-naczyniowych. Nawet wykrycie niewielkich odchyleń badanych parametrów pozwoli na podjęcie stosownych działań i uchroni Cię przed poważnymi schorzeniami w przyszłości! Wykonaj badania krwi, a wyniki skonsultuj ze specjalistą medycznym.

Jak przygotować się do badań?

 • Bullet image

  Badania wykonaj w godzinach porannych.

 • Bullet image

  Do badania przystąp na czczo, zachowując 12-godziny odstęp między ostatnim posiłkiem a pobraniem.

 • Bullet image

  Postaraj się przystąpić do wykonania pakietu wypoczęty i zrelaksowany.

 • Bullet image

  Unikaj nadmiernego wysiłku bezpośrednio przed badaniem.

 • Bullet image

  2-3 dni przed wykonaniem pakietu zrezygnuj z alkoholu.

 • Bullet image

  Pół godziny przed pobraniem wypij szklankę wody.

Sentence-neutral card icon
Do dzieła! Wybierz datę i oczekuj przyjazdu mobilnego specjalisty medycznego do Twojego domu.

Pełna lista badań w pakiecie:

 • TSH

  Jest hormonem wytwarzanym przez przysadkę mózgową i warunkujący pracę tarczycy. Nieprawidłowe wartości tego parametru mogą świadczyć o niedoczynności lub nadczynności tarczycy.

 • Estradiol

  Estradiol u mężczyzn odpowiada m.in. za płodność (wpływa na ruchliwość plemników) oraz kondycję skóry i kości. Nieprawidłowe stężenie hormonu może występować u mężczyzn z ginekomastią.

 • FSH

  Hormon folikulotropowy wytwarzany przez przysadkę mózgową. FSH u mężczyzn stymuluje produkcję testosteronu i androgenów – hormonów mających bezpośredni wpływ na płodność, erekcję, libido, utrzymanie prawidłowej masy ciała, rozrost tkanki mięśniowej i owłosienie.

 • LH

  Hormon luteinizujący wytwarzany przez przysadkę mózgową. Razem z FSH pobudza produkcję najważniejszych męskich hormonów – testosteronu i androstendionu.

 • Prolaktyna

  Wytwarzana przez przysadkę mózgową. Nieprawidłowy poziom prolaktyny u mężczyzn może być przyczyną niepłodności, ginekomastii, obniżonego libido oraz problemów z erekcją.

 • DHEA-SO4

  Powstaje w nadnerczach w wyniku metabolizmu cholesterolu. Hormon ten jest istotnym wskaźnikiem diagnostycznym w przypadku przerostu, guzów i nowotworów nadnerczy.

 • Testosteron

  Testosteron u mężczyzn produkowany jest przez jądra i korę nadnerczy. Nawet 30% mężczyzn po 40. r.ż. może mieć jego niedobór. Niski poziom testosteronu zwiększa ryzyko otyłości, cukrzycy i nadciśnienia. Niedobór hormonu odpowiada też za problemy z płodnością i przyczynia się do rozwoju depresji.

 • SHBG

  Białko wiążące hormony płciowe. Najczęściej towarzyszy wysokiemu stężeniu androgenów – hormonów, które u chłopców powodują przedwczesne dojrzewanie płciowe.

Diagnostyka

Badania wykonywane są przy współpracy z siecią laboratoriów Diagnostyka.

Interpretacja wyników

Zaburzenia w stężeniach męskich hormonów mogą odpowiadać za choroby tarczycy (niedoczynność, nadczynność, hashimoto), niepłodność, spadek libido, problemy z erekcją, trądzik, tycie i zmniejszenie masy mięśniowej. Na nieprawidłowe wyniki badań hormonalnych może mieć wpływ bardzo wiele czynników, dlatego zawsze należy je skonsultować z lekarzem.

Sentence-neutral card icon
Potrzebujesz pomocy w interpretacji wyników? Skonsultuj je z naszym Opiekunem Zdrowia, który odpowie na Twoje pytania i zaleci dalsze kroki.
konsultacja wyników online