Nowy rok, zdrowy_a ja!
Zadbaj o siebie ze zniżką na badania krwi

Czy wśród Twoich noworocznych postanowień znajduje się troska o własne zdrowie?

 

Regularne wykonywanie badań profilaktycznych to zdrowe postanowienie, dzięki któremu możliwe jest wykrycie choroby we wczesnym stadium i zwiększenie szansy na jej całkowite wyleczenie. Zyskaj pewność, że jesteś w dobrej formie!

Wybierz zniżkę
25% zniżki

przy zamówieniu

min. 3 pakietów badań 

 

kod

POSTANOWIENIA-LP25
100 zł zniżki

przy min. 350 zł
kwocie zamówienia

 

kod

POSTANOWIENIA-LP100
Zobacz, jakie to proste!
Zamów online

Wybierz zniżkę i skompletuj badania lub pakiety o odpowiedniej wartości. Zniżka zostanie naliczona automatycznie.

Oczekuj wizyty

Po opłaceniu zamówienia pozostaje Ci oczekiwać na wizytę. Pamiętaj, że w panelu pacjenta możesz zmienić termin wizyty.

Wykonaj badanie

Rozsiądź się wygodnie w ulubionym fotelu i pozwól pobrać sobie krew. Zajmie to tylko chwilę! Jeśli masz jakieś pytania – zadaj je.

Odbierz wyniki

Wyniki badań sprawdzisz na: wyniki.diag.pl. Jeśli któryś z parametrów Cię niepokoi, skonsultuj wyniki ze specjalistą przez czat lub infolinię.

Popularne pakiety

Wybierz wariant zniżki, następnie przejdziesz do Katalogu Badań, aby skompletować zamówienie odpowiadające Twoim potrzebom.

PAKIET DLA KAŻDEGO (maksimum)

Pakiet dostarcza kompleksowych informacji na temat ogólnego stanu organizmu. Możesz zatem wykonać go profilaktycznie – nawet, jeśli nie obserwujesz u siebie żadnych niepokojących objawów. Badania zostały dobrane tak, by ich wyniki pozwalały zidentyfikować problem zdrowotny w obrębie konkretnego narządu lub układu.

PAKIET TARCZYCOWY (rozszerzony)

Badania zawarte w pakiecie pozwalają na diagnostykę czynności gruczołu tarczowego pod kątem jej ewentualnych zaburzeń. Pakiet pozwala na zróżnicowanie najczęstszych chorób tarczycy (nadczynności i niedoczynności tarczycy) oraz ich przyczyn. Badania te możesz śmiało wykonać w ramach corocznej profilaktyki.

PAKIET BADAŃ HORMONALNYCH DLA KOBIET

Pakiet pozwala przekrojowo ocenić status hormonalny kobiety. Badania umożliwiają rozpoznanie zaburzeń hormonalnych, odpowiedzialnych za m.in. problemy dermatologiczne, nadmierne owłosienie, wahania nastroju, spadek libido, zaburzenia miesiączkowania czy problemy z płodnością.

Dlaczego warto umówić się na domowe pobranie krwi?
Wygoda

To specjalista przyjeżdża do Ciebie. Omijają Cię korki, czekanie w kolejce, tłok w przychodni.

Elastyczny czas

Dopasujemy się do Twojego kalendarza. Przyjedziemy wtedy, kiedy Ci pasuje.

Obsługa online

Wizytę zarejestrujesz nawet w nocy przez nasz formularz online. Tak samo odbierzesz wyniki.

Konsultacja wyników

Jeśli któryś z parametrów Cię niepokoi, możesz skonsultować swoje wyniki ze specjalistą online.

Jedna wizyta, kilka badań

Przy jednej wizycie specjalista może przebadać max. 3 osoby. U dzieci krew może być pobrana z piętki, palca, a nawet z główki.

Poznaj opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona. Pani była punktualnie, a cała wizyta trwała ok. 15 minut. Pobieranie krwi – profesjonalne. Mogłam zapłacić kartą, co dla mnie nie jest bez znaczenia. Napewno jeszcze skorzystam z usługi i polecę innym

5/5
Elżbieta U.

Razem z mężem skorzystaliśmy z usługi pobrania krwi w domu. Profesjonalne podejście, szybko i sympatycznie, a przede wszystkim bardzo wygodnie 🙂

Polecam

 

5/5
Marta P.

Korzystam z usług od początku pandemii, a muszę robić badania regularnie. Panie pielęgniarki są bardzo profesjonalne, kulturalne i sympatyczne, a wizyty przebiegają wzorowo. Świetna sprawa!

 

5/5
Korneliusz K.
Powitaj zdrowo nowy rok

Postaw na zdrowe postanowienia!

Wyznaczaj realne cele, które pomogą Ci zadbać o siebie, pamiętaj o zasadzie małych kroczków, skup się na rzeczach najważniejszych.

 

Jedną z nich jest Twoje zdrowie! Zadbaj o nie już dziś. Wybierz odpowiadającą Ci zniżkę i skomponuj zamówienie tak jak chcesz!

Organizatorem promocji jest House-Med Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy ul. Płk. Ryszarda Kuklińskiego nr 17A. Regulamin Promocji Zdrowe Postanowienia