i odbierz 15% rabatu na pierwszą wizytę

Potrzebujesz skontrolować zdrowie maluszka?

Zamów badanie KTG do swojego domu

Nowoczesne urządzenie Pregnabit pozwala monitorować akcję serca maluszka w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Zamawiając KTG do domu, możesz wypożyczyć aparat do samodzielnego użytku i wykonać badanie we własnym domu kiedy tylko masz na to czas.

Usługa niedostępna
01

Podaj adres dostawy urządzenia

Na początku podaj swoje dane potrzebne do zamówienia oraz adres, pod który mamy dostarczyć urządzenie do domowego KTG. Otrzymasz je jako bezpiecznie zapakowaną przesyłkę wraz z instrukcją poprawnego korzystania.

badania krwi 1
02

Wybierz termin

Wiemy, jak trudne jest utrzymanie zorganizowanego planu dnia, dlatego sama wybierasz dzień, w którym dostarczymy do Ciebie sprzęt KTG. Wystarczy, że wpiszesz preferowany termin w formularzu.

badania krwi 1
03

Określ jak długo chcesz używać domowego KTG

W zależności od Twoich potrzeb możesz wypożyczyć urządzenie na dwa tygodnie lub miesiąc. Wszystko po to, abyś mogła wykonywać badanie samodzielnie w domu.

badania krwi 1
04

Ciesz się domowym KTG

Po złożeniu zamówienia pozostaje Ci poczekać, aż kurier dostarczy je pod wskazany przez Ciebie adres. Kiedy już je otrzymasz, zapoznaj się z instrukcją i przeprowadź badanie w wygodnych warunkach domowych.

badania foto 1
Zobacz naszego bloga
Artykuły dotyczące ciąży