i odbierz 15% rabatu na pierwszą wizytę

Potrzebujesz skontrolować zdrowie maluszka?

Zamów badanie KTG do swojego domu

Nowoczesne urządzenie Pregnabit pozwala monitorować akcję serca maluszka w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Zamawiając KTG do domu, możesz wypożyczyć aparat do samodzielnego użytku lub skorzystać ze wsparcia naszych położnych, które pokażą Ci jak je obsługiwać.

Zamów domowe KTG
01

Podaj adres dostawy urządzenia

Na początku podaj adres, pod który mamy dostarczyć urządzenie do domowego KTG. Jeśli mieszkasz w mieście, w którym świadczymy nasze usługi, możesz skorzystać również ze wsparcia położnej, która przyjdzie do Ciebie wraz z urządzeniem Pregnabit i wyjaśni, jak z niego korzystać.

badania krwi 1
02

Określ jak długo chcesz używać domowego KTG

W zależności od Twoich potrzeb możesz wypożyczyć urządzenie na dwa tygodnie lub miesiąc. Wszystko po to, abyś mogła wykonywać badanie samodzielnie w domu.

badania krwi 1
03

Zarezerwuj termin i wybierz położną

Wiemy, jak trudne jest utrzymanie zorganizowanego planu dnia, dlatego sama wybierasz termin, w którym przyjedzie do Ciebie położna ze sprzętem KTG. W naszym zespole wykwalifikowane położne, które z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją wątpliwości. Masz również możliwość zamówienia samego sprzętu, który wyślemy do Ciebie kurierem. W celu zamówienia KTG skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 22 120 18 80 lub mailowo na adres pomoc@upacjenta.pl na 48 godzin przed planowaną realizacją badania.

Sandra
Ilość wizyt 1418
Ocena 4.97
Daria
Ilość wizyt 918
Ocena 4.96
Klaudia
Ilość wizyt 776
Ocena 4.99
04

Opłać zamówienie i przygotuj się na wizytę

Opłaty za wizytę dokonujesz całkowicie bezgotówkowo. Wszystko odbywa się przy pomocy karty lub przelewu. Nasza strona posiada certyfikat SSL, co oznacza, że Twoje pieniądze dotrą do nas całkowicie bezpiecznie. Przed wizytą przewietrz mieszkanie i upewnij się, że masz komfortowe warunki do przeprowadzenia badania.

badania krwi 1
05

Położna wykona KTG w komfortowych warunkach

W dniu wizyty położna zjawi się pod wskazanym adresem z urządzeniem Pregnabit i pokaże Ci, jak z jego pomocą poprawnie wykonywać badanie, które potrwa jedynie 30 minut. Wszystko w wygodnych warunkach domowych, dzięki czemu mogą uczestniczyć w badaniu również bliskie osoby.

badania foto 1

Chcesz skontrolować bicie serca swojego maluszka? Zamów KTG do swojego domu

Zamów domowe KTG
Zobacz naszego bloga
blog
Domowe KTG – mobilna opieka prenatalna

Kardiotokografia jest jednym z najważniejszych badań w opiece prenatalnej. Do tej pory wykonywane było wyłącznie w gabinetach lekarskich, jednak nowoczesna technologia umożliwia korzystanie z mobilnego KTG. Dzięki niemu przyszłe mamy mogą zbadać się bezpiecznie we własnym domu.

Artykuły dotyczące ciąży