Potrzebujesz skontrolować zdrowie maluszka?

Wykonaj KTG bez wychodzenia z domu

Uniknij kolejek w poczekalniach i dojazdów. Zamów KTG do domu, a nasza położna przyjedzie pod wskazany adres i wytłumaczy Ci, jak samodzielnie korzystać z urządzenia.

Zamów domowe KTG
uPacjenta

ZOBACZ NA CZYM TO POLEGA

01

Podaj adres, pod który mamy dostarczyć aparat Pregnabit

Na początku podaj adres, pod który ma przyjechać położna wraz z aparatem Pregnabit. By korzystać z urządzenia, będziesz potrzebowała krótkiego szkolenia, dlatego wybierz miejsce, w którym czujesz się najbardziej komfortowo, i w którym położna będzie mogła pokazać ci jak obsługiwać aparat.
02

Określ jak długo chcesz używać domowego KTG

W zależności od Twoich potrzeb, możesz skorzystać z aparatu jednorazowo lub wypożyczyć go na tydzień, dwa tygodnie lub miesiąc.
CZYTAJ WIĘCEJ
03

Zarezerwuj idealny termin wizyty położnej

Wiemy, jak trudne jest utrzymanie zorganizowanego planu dnia, dlatego sama wybierz termin, który jest dla ciebie najlepszy. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na dojazd i stanie w korkach.
04

Wybierz specjalistę, który najbardziej Ci odpowiada

Z całej listy naszych specjalistów możesz wybrać tego, który najbardziej Ci odpowiada. Zdajemy sobie sprawę, że tak delikatna czynność, jaką jest domowe KTG, powinno być wykonywane przez osobę, której całkowicie ufamy. Właśnie dlatego umożliwiamy Ci wybór specjalisty, który spełni Twoje wymagania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Położna Sandra Banach
Ilość wizyt 1418 ilość wizyt
Ocena 4.97 ocena
Położna Daria Winiarska
Ilość wizyt 918 ilość wizyt
Ocena 4.96 ocena
Położna Maria Domańska
Ilość wizyt 612 ilość wizyt
Ocena 5 ocena
Położna Klaudia Jesinowicz
Ilość wizyt 776 ilość wizyt
Ocena 4.99 ocena
Położna Zuzanna Bankowiak
Ilość wizyt 431 ilość wizyt
Ocena 5 ocena
Położna Katarzyna Kurek
Ilość wizyt 442 ilość wizyt
Ocena 4.92 ocena
05

Opłatę za wizytę dokonujesz całkowicie bezgotówkowo. Wszystko odbywa się przy pomocy karty lub przelewu. Nasza strona posiada certyfikat SSL, co oznacza, że Twoje pieniądze dotrą do nas całkowicie bezpiecznie, a Ty nie będziesz musiał stresować się szukaniem drobnych. Jeśli jednak zechcesz dokupić dodatkowe badania, możesz zrobić to w trakcie wizyty i zapłacić u specjalisty, zarówno kartą, jak i gotówką.

07

Dowóz aparatu Pregnabit

Położna stawi się w wyznaczonym miejscu i czasie wyposażona w aparat do wykonywania domowego KTG. Przeprowadzi krótkie szkolenie z użytkowania sprzętu i odpowie na wszystkie pytania.
08

Medyczne centrum telemonitoringu

Wyniki są rejestrowane przez system Pregnabit i wysyłane do Medycznego Centrum Telemonitoringu (MCT), w którym wykwalifikowany personel medyczny na bieżąco analizuje napływające zapisy KTG.

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 15% zniżki na domowe KTG.

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 15% zniżki na domowe KTG.


Zamów aparat Pregnabit
prosto do Twojego domu!

Zamów aparat Pregnabit
prosto do Twojego domu!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie.