1 Wpisz pełny adres Podaj adres osoby, dla której chcesz zamówić wizytę położnej wraz z badaniem KTG
2 Wybierz usługę i termin Wybierz usługę jednorazowego badania KTG lub wypożyczenia urządzenia na 7 lub 30 dni. Następnie wskaż odpowiadający Ci termin wizyty.
3 Wybierz specjalistę Wybierz spośród położnych lub innych specjalistów medycznych dostępnych na platformie.
4 Opłać zamówienie Zarejestruj się, opłać zamówienie… i już. Położna zjawi się w wyznaczonym miejscu i czasie.
Jak to działa

Poznaj naszą ofertę

Jesteś przyszłą mamą między 32, a 42 tygodniem ciąży i zależy Ci, aby mieć stałą kontrolę nad rozwojem swojego malucha? Zadbaj o bezpieczeństwo ciąży w okresach między wizytami u lekarza z platformą uPACJENTA. Zamów badanie KTG prosto do Twojego domu, a nasza położna zjawi się w wyznaczonym miejscu i czasie, aby przeprowadzić badanie z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia pomiarowego Pregnabit.
System Pregnabit wykorzystywany przez nasze położne podczas wizyt domowych to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na bezpieczne i wiarygodne badanie akcji serca płodu, tętna mamy oraz zapis czynności skurczowej mięśnia macicy. Umożliwia rejestrowanie zapisów KTG w dowolnym miejscu oraz o dowolnym czasie, zwłaszcza w warunkach domowych.
Na system Pregnabit składa się mobilne urządzenie KTG oraz usługa Medycznego Centrum Telemonitoringu (MCT) czynnego 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, w którym wykwalifikowany personel medyczny na bieżąco analizuje napływające zapisy KTG. informację zwrotną na temat wyników przeprowadzonego badania otrzymasz za pośrednictwem SMS.
Jesteś w trzecim trymestrze ciąży? Zamów domowe badanie KTG!