nasi specjaliściJesteśmy ekspertami
w dziedzinie analizy
i diagnostyki laboratoryjnej

siła profesjonalnej poradyZaufaj ocenie profesjonalistów zamiast tonąć w gąszczu opisów cudzych przypadków

Autodiagnozy stawiane na podstawie treści znalezionych w Internecie, to prawie zawsze działanie na „chybił-trafił”. Na wyniki badań ma wpływ bardzo wiele elementów, większość z nich to czynniki typowe tylko dla Ciebie. Ważna jest Twoja płeć, przyjmowane leki, wiek, waga i historia chorób.

wykwalifikowane konsylium lekarsko-diagnostyczneuPacjenta to grupa kompetentnych specjalistów

Nasz zespół budujemy z profesjonalnej kadry medycznej, zarówno lekarzy jak i diagnostów laboratoryjnych. Współpraca między nimi pomaga w doborze odpowiednich badań laboratoryjnych oraz znacząco wpływa na biegłość analizy wyników badań.

dr hab. Jakub Swadźba

Lekarz ze specjalizacją z zakresu chorób wewnętrznych oraz diagnosta laboratoryjny, zajmujący się od prawie 30 lat pacjentami z chorobami autoimmunologicznymi oraz cierpiącymi na nadkrzepliwość krwi.

dr hab.

jakub swadźba

mgr Anna Strychalska

Diagnosta laboratoryjny z kilkuletnią praktyką w dziedzinie biologii molekularnej. Absolwentka CMUJ w Krakowie. Specjalizuje się w analizie wyników badań diagnostyki nietolerancji pokarmowych. Miłośniczka diety wegetariańskiej i aktywnego trybu życia.

mgr

anna strychalska

mgr Łukasz Soja

Diagnosta laboratoryjny z kilkuletnim stażem w laboratorium ogólnoprofilowym. Audytor systemu zarządzania jakością w laboratoriach Diagnostyki..

mgr

łukasz soja

01
Doświadczenie
dr n. med. Tomasz Pizoń

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych, hipertensjologii oraz kardiologii. Na co dzień pracuję w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

dr n. med.

tomasz pizoń

mgr Andrzej Panek

Diagnosta laboratoryjny z blisko 10 letnią praktyką zawodową. Absolwent CMUJ w Krakowie. Obecnie w trakcie specjalizacji z Laboratoryjnej Diagnostyki Medycznej.

mgr

andrzej panek

02
Kwalifikacje
mgr Marcin Ptasinski

Diagnosta laboratoryjny z wieloletnią praktyką. Doświadczenie zawodowe zdobywał w pracowniach analityki ogólnej, hematologii a także immunochemii i biochemii na stanowisku kierowniczym.

mgr

marcin ptasiński

lek. med. Małgorzata Wach-Pizoń

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych oraz alergologii. Na co dzień pracuję w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie

lek. med.

małgorzata wach-pizoń

03
Chęć rozwoju
mgr Danuta Kozlowska

Specjalista analityki klinicznej z wieloletnim doświadczeniem w branży laboratoryjnej. Członkini Prezydium Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych oraz dyrektor do spraw medycznych firmy Diagnostyka.

mgr

danuta kozłowska

04
Dobre opinie pacjentów

stawiamy na współpracęCzłonkowie naszego konsylium komunikują się ze sobą, w celu wypracowania wspólnego stanowiska

Traktujemy Twoje pytanie kompleksowo, a odpowiedź na nie udzielana jest po uprzedniej konsultacji pomiędzy lekarzami i diagnostami laboratoryjnymi. Konsultacje wewnętrzne przyczyniają się do pełnej analizy Twojego stanu zdrowia oraz pomagają w skutecznym doborze badań laboratoryjnych.

zaufaj namOd profesjonalnej porady dzieli Cię jedno kliknięcie

Rozpocznij konsultację
partner-arrow

Oficjalny partner: