nasi specjaliściJesteśmy ekspertami
w dziedzinie analizy
i diagnostyki laboratoryjnej

siła profesjonalnej poradyZaufaj ocenie profesjonalistów zamiast tonąć w gąszczu opisów cudzych przypadków

Autodiagnozy stawiane na podstawie treści znalezionych w Internecie, to prawie zawsze działanie na „chybił-trafił”. Na wyniki badań ma wpływ bardzo wiele elementów, większość z nich to czynniki typowe tylko dla Ciebie. Ważna jest Twoja płeć, przyjmowane leki, wiek, waga i historia chorób.

wykwalifikowane konsylium lekarsko-diagnostyczneuPacjenta to grupa kompetentnych specjalistów

Nasz zespół budujemy z profesjonalnej kadry medycznej, zarówno lekarzy jak i diagnostów laboratoryjnych. Współpraca między nimi pomaga w doborze odpowiednich badań laboratoryjnych oraz znacząco wpływa na biegłość analizy wyników badań.

dr hab. Jakub Swadźba

Lekarz ze specjalizacją z zakresu chorób wewnętrznych oraz diagnosta laboratoryjny, zajmujący się od prawie 30 lat pacjentami z chorobami autoimmunologicznymi oraz cierpiącymi na nadkrzepliwość krwi.

dr hab.

jakub swadźba

mgr Anna Piotrowska-Mietelska

Diagnosta laboratoryjny z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w laboratoryjnej genetyce medycznej. Kierownik Pracowni Biologii Molekularnej Laboratorium Medycznego Diagnostyka.

mgr

anna piotrowska-mietelska

dr n. med. Leszek Bergier

Lekarz ze specjalizacją z zakresu chorób wewnętrznych oraz diagnostyki laboratoryjnej, który od ponad 30 lat zajmuje się andrologią - diagnozowaniem i leczeniem męskiego układu płciowego oraz niepłodności.

dr n. med.

leszek bergier

01
Doświadczenie
mgr Katarzyna Stec-Grosman

Diagnosta laboratoryjny w trakcie specjalizacji z medycznej diagnostyki laboratoryjnej z ponad 10 letnim doświadczeniem w placówkach o różnym profilu wykonywanych badań.

mgr

katarzyna stec-grosman

mgr Andrzej Panek

Diagnosta laboratoryjny z blisko 10 letnią praktyką zawodową. Absolwent CMUJ w Krakowie. Obecnie w trakcie specjalizacji z Laboratoryjnej Diagnostyki Medycznej.

mgr

andrzej panek

02
Kwalifikacje
mgr Marcin Ptasinski

Diagnosta laboratoryjny z wieloletnią praktyką. Doświadczenie zawodowe zdobywał w pracowniach analityki ogólnej, hematologii a także immunochemii i biochemii na stanowisku kierowniczym.

mgr

marcin ptasiński

mgr Damian Godzina

Diagnosta laboratoryjny o holistycznym spojrzeniu na problem pacjenta. Entuzjasta zdrowego żywienia oraz aktywności fizycznej. Kierownik punktu przyjęcia materiału w medycznym laboratorium Diagnostyka.

mgr

damian godzina

03
Chęć rozwoju
mgr Danuta Kozlowska

Specjalista analityki klinicznej z wieloletnim doświadczeniem w branży laboratoryjnej. Członkini Prezydium Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych oraz dyrektor do spraw medycznych firmy Diagnostyka.

mgr

danuta kozłowska

mgr Renata Grzelik

Diagnosta laboratoryjny z wieloletnim doświadczeniem, specjalista z laboratoryjnej diagnostyki medycznej. Kierownik Pracowni Hematologii i Koagulologii w Diagnostyce.

mgr

renata grzelik

04
Dobre opinie pacjentów

stawiamy na współpracęCzłonkowie naszego konsylium komunikują się ze sobą, w celu wypracowania wspólnego stanowiska

Traktujemy Twoje pytanie kompleksowo, a odpowiedź na nie udzielana jest po uprzedniej konsultacji pomiędzy lekarzami i diagnostami laboratoryjnymi. Konsultacje wewnętrzne przyczyniają się do pełnej analizy Twojego stanu zdrowia oraz pomagają w skutecznym doborze badań laboratoryjnych.

zaufaj namOd profesjonalnej porady dzieli Cię jedno kliknięcie

Rozpocznij konsultację
partner-arrow

Oficjalny partner: