Powtarzające się dolegliwości? Przegląd zdrowia?
Powtarzające się dolegliwości? Przegląd zdrowia?

Zamów konsultację profilaktyczną!

Parametry, pakiety, markery – gubisz się w gąszczu opcji i medycznych terminów? Zamów konsultację przed wykonaniem badań! Nasi lekarze i diagności zaproponują zestaw badań dopasowany do Twojej indywidualnej sytuacji zdrowotnej.

Konsultacja profilaktyczna: jak to działa?

01

Wybierz konsultację profilaktyczną

Przejdź tutaj i zaloguj się lub zarejestruj w panelu Pacjenta. Następnie kliknij ,,Nowa konsultacja” i wybierz ,,Konsultacja profilaktyczna”. Przed rozpoczęciem konsultacji opłać zamówienie.
02

Skonsultuj się

W oknie czatu ze specjalistą opisz swoją sytuację. Podaj objawy, z którymi się zmagasz lub poproś o dobór badań profilaktycznych dopasowanych do Twojego wieku, płci, trybu życia.
03

Sprawdź odpowiedź

W ciągu 24 godzin specjalista zapozna się z Twoimi wiadomościami. W razie potrzeby poprosi o dodatkowe informacje i na podstawie Twoich wypowiedzi skompletuje zestaw badań. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości, możesz poprosić specjalistę o wyjaśnienia dotyczące zaproponowanych badań.

Otrzymaj profesjonalną poradę medyczną bez wychodzenia z domu

Zamów konsultację

Jakie badania wybrać?

Jakie profilaktyczne badania krwi wykonać?

Pamiętaj, że dobór badań powinien zostać oparty o historię chorób, aktualne dolegliwości oraz szczegółowy wywiad. W zależności od wieku, płci, poziomu aktywności fizycznej oraz innych czynników specjalista zaproponuje zestaw parametrów.

Jeśli jednak jesteś ciekawy, które z badań są absolutnym ,,must have”, zerknij na nasz artykuł!

Badania dla wegan i wegetarian

Jakie badania dla wegan i wegetarian?

Dieta bęzmięsna towarzyszy Ci na co dzień? A może jesteś fleksitarianinem i coraz częściej myślisz o tym, by całkowicie zrezygnować z mięsa?

Mimo stosowania jak najlepszych praktyk komponowania diety, możesz narazić się na niedobory istotnych składników odżywczych. W artykule sprawdzisz, o które składniki chodzi. Pamiętaj, że badania są drogą ku temu, by stosować dietę zgodną nie tylko ze swoimi przekonaniami, ale i potrzebami organizmu.

Pomysły na zdrowe prezenty dla Babci i Dziadkaty

Jakie badania krwi dla seniora?

Inne badania krwi będą zalecane 60-latkom, a inne – 80-latkom. W jednym z naszych artykułów możesz zapoznać się z przykładową listą badań dla seniora.

Miej jednak na uwadze, że wraz z wiekiem w organizmie zachodzą zmiany. Ujawniają się różnego rodzaju choroby i dolegliwości (nadciśnienie, osteoporoza), k których nawet nie myślałeś jeszcze dekadę temu. Dlatego, w trosce o zdrowie swoje lub bliskiego seniora, zakup badań należy poprzedzić konsultacją.

Jakie badania przed ciążą?

Ciąża to szczególny czas, do którego warto się przygotować w trosce o zdrowie swoje i maluszka. W naszym poradniku sprawdzisz, jak to zrobić.

Jednym z istotnych elementów przygotowania do ciąży są badania. Dzięki nim lekarz zidentyfikuje problemy ginekologiczne, które mogą wpływać na przebieg ciąży oraz dobierze suplementację i indywidualne zalecenia.

Jakie badania krwi na choroby skóry?

Nasz stan zdrowia można zobaczyć,… w lustrze. Istnieje związek między stanem naszym skóry i wynikami badań, o czym pisze nasza ekspertka kosmetologii – Agata Zajfer.

Jednak nie tylko zmiany skórne powinny niepokoić. Jeśli zastanawiasz się, jakie badania wybrać przy wypadających włosach lub opuchniętych kostkach – skonsultuj się z naszym specjalistą. Odpowiednie badania pomagają pozbyć się nie tylko defektów kosmetycznych, ale przede wszystkim – stojących za nimi problemów zdrowotnych.

Jakie badania krwi na złe krążenie?

Zdrowie serca i układu krwionośnego to jedna z dróg ku dłuższemu i szczęśliwemu życiu. Wszelkie zaburzenia w obrębie tego układu powinny być jak najszybciej zdiagnozowane i leczone, a jeszcze wcześniej – zbadane.

W trosce o zdrowie wprowadź do swojej codzienności proste nawyki, które poprawią Twoje samopoczucie i ogólną kondycję organizmu.

Jak leczyć powikłania po COVID-19

Jakie badania na wykrycie raka?

Regularnie wykonywane badania dają poczucie spokoju. Nawet, jeśli w naszym organizmie rozwinie się nowotwór, może on zostać wykryty na tyle wcześnie, aby jego leczenie zakończyło się 100% powodzeniem.

Jak jeszcze możesz zatroszczyć się o profilaktykę nowotworów? Sprawdź poniżej!

Sprawdź też inne rodzaje konsultacji!

Wybierz typ konsultacji

Konsultacja wyników

59 zł
Konsultacja wyników badań krwi. Specjalista zidentyfikuje i skomentuje odchylenia i w razie potrzeby zaleci kolejne badania lub wizytę u lekarza określonej specjalności.
 • Czat online lub rozmowa telefoniczna (15 minut)
 • Odpowiedź do 24h
 • Rozmowa z lekarzem lub diagnostą laboratoryjnym

Konsultacja profilaktyczna

39 zł
Obejmuje dobór odpowiednich badań na podstawie wywiadu i zgłaszanych symptomów. Jeśli coś budzi Twoje wątpliwości, w ramach konsultacji poprosisz o uzasadnienie rekomendowanych badań.
 • Czat online lub rozmowa telefoniczna (15 minut)
 • Odpowiedź do 24h
 • Rozmowa z lekarzem lub diagnostą laboratoryjnym
 • Możliwość natychmiastowego zakupu rekomendowanych badań

Konsultacja w pakiecie badań

0 zł
Wybierz tę opcję, jeśli kupiłeś pakiet badań z konsultacją w uPacjenta lub e-sklepie firmy Diagnostyka albo uczestniczyłeś w jednej z naszych akcji promocyjnych. Aby rozpocząć darmową konsultację, potrzebujesz kodu promocyjnego lub identyfikatora zamówienia.
 • Czat online lub rozmowa telefoniczna (15 minut)
 • Odpowiedź do 24h
 • Rozmowa z lekarzem lub diagnostą laboratoryjnym

Konsultacja wyników badań na COVID-19

59 zł
Opcja dedykowana osobom, które mają wątpliwości związane z wynikiem testu na COVID-19 (bez względu na metodę wykonania). Specjalista w ramach konsultacji interpretuje wynik, rozwiewa wątpliwości i rekomenduje dalsze kroki.
 • Czat online lub rozmowa telefoniczna (15 minut)
 • Odpowiedź do 24h
 • Rozmowa z lekarzem lub diagnostą laboratoryjnym