94% pracowników uważa, że pracodawca powinien dbać o ich zdrowie! (Raport Personnel Service)

2022 w Twojej firmie: Akcje Zdrowia dla pracowników

Z uPacjenta zadbasz o kondycję i samopoczucie osób tworzących Twoją firmę! Zaplanujemy i zrealizujemy dla Ciebie kompleksowe Akcje Zdrowia oparte na 3 filarach profilaktyki: badaniach, konsultacjach ekspertów i edukacji prozdrowotnej.

Co Twoi pracownicy zyskają dzięki Akcjom Zdrowia?

Zaplanuj rok z uPacjenta!

Podczas Akcji Zdrowia pracownicy będą mogli wykonać specjalnie przygotowany zestaw badań ukierunkowany na konkretne problemy zdrowotne (m.in. pakiet stres, zmęczenie, wellbeing, odporność, sercowy, cukrzycowy, onkologiczny, alergiczny i wiele innych). Badania realizujemy z dojazdem do domu lub biura.

Wzbogać Akcję Zdrowia w firmie o dodatkowe moduły

Zgrany i zaangażowany zespół – i to przez cały rok? Tego celu nie da się osiągnąć bez troski o zdrowie pracowników.

Konsultacje wyników

Skonsultuj otrzymane wyniki ze specjalistami

👉 Po otrzymaniu wyników oferujemy specjalistyczne konsultacje z wykwalifikowanym diagnostą lub lekarzem– telefonicznie lub za pomocą platformy online. Na życzenie klienta istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji w siedzibie firmy.

Warsztaty i webinary

Poszerzaj wiedzę!

👉 Na życzenie klienta oferujemy możliwość przeprowadzenia warsztatów oraz webinarów eksperckich, które dodatkowo poszerzą wiedzę w danym zakresie. Akcje Zdrowia to znacznie więcej niż badania!

Video tutoriale i e-booki

Dowiedz się, jak utrzymywać wyniki badań w normie

👉 Wśród przygotowanych przez nas treści znajdują się specjalistyczne e-booki oraz krótkie video tutoriale, które w prosty sposób tłumaczą – jak przygotować się do badań? Jak utrzymywać wyniki w normie? Za co odpowiadają poszczególne parametry? Jak budować zdrowe nawyki?

Zasady profilaktyki zdrowotnej

Czytaj specjalistyczne treści od ręki

👉 Nasze publikacje i artykuły specjalistyczne o zasadach profilaktyki zdrowotnej dodatkowo uzupełnią wiedzę o wszystkie potrzebne informacje – zarówno z dziedziny samych badań, jak i lifestyle.

Planery, karty pracy i infografiki

Korzystaj z materiałów wspierających budowanie zdrowych nawyków

👉 Nic tak nie poprawia procesu zapamiętywania, jak ćwiczenia i aktywne uczestnictwo! Wraz z badaniami oferujemy zestaw specjalnie przygotowanych planerów, kart pracy oraz infografik, które pomogą budować zdrowe nawyki.

Quiz z przesłanych materiałów edukacyjnych

Sprawdź się!

👉 W ramach współpracy przygotujemy angażujący quiz, który dodatkowo pomoże utrwalić nabytą wiedzę i uchwycić ewentualne luki w pamięci.

Ankieta oraz raport

Korzystaj z benefitów dostosowanych do Twoich potrzeb

👉 Na początku współpracy chętnie zbadamy potrzeby pracowników w obszarze zdrowia i wellbeingu. Po zakończonej Akcji Zdrowia przeprowadzimy ankietę satysfakcji oraz dołączymy szczegółowy raport z efektów akcji.

Vouchery zniżkowe

Skorzystaj ze zniżki na usługi uPacjenta

👉 Po zakończeniu akcji wszyscy uczestnicy otrzymają vouchery zniżkowe dla pracowników oraz ich rodzin.

Atrakcje przygotowane wraz z naszymi Partnerami

Weź udział w niepowtarzalnym przedsięwzięciu!

👉 Każda przeprowadzana przez nas Akcja Zdrowia jest unikatowa i niepowtarzalna. Chętnie dostosujemy się do potrzeb firmy i weźmiemy pod uwagę wszystkie pomysły. Jesteśmy tu dla Was!

Zobacz, jak może wyglądać Akcja Zdrowia w Twojej firmie!

Obejrzyj video case study

O zdrowie pracowników zadbali z nami:

Współpraca z uPacjenta przebiegła wyjątkowo sprawnie. Na każdym etapie organizacji Akcji mogliśmy liczyć na wsparcie i zaangażowanie dedykowanego Opiekuna Klienta. Podkreślić należy zaangażowanie zespołu medycznego, który pobrał próbki do badań w sposób bezpieczny, ograniczający stres i niezaburzający codziennego funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa. Nasi pracownicy docenili, że mogą skorzystać z badań bez wychodzenia z biura, a zarówno wyniki, jak i konsultacje są dla nich dostępne online.
Magdalena Wyrzykowska-Glezner
Dyrektor Departamentu Zarządzania Kapitałem Ludzkim w PGE S.A.
Poza standardowymi benefitami, badania profilaktyczne powinny być przeprowadzane cyklicznie i od takich świadczeń powinien zaczynać każdy pracodawca myślący o swoich pracownikach. Akcja Zdrowia organizowana w Answear przez uPacjenta była wielkim sukcesem! Mnóstwo osób zgłosiło chęć udziału, a zespół specjalistów, który przyjechał na miejsce, był bardzo dobrze przygotowany i sprawnie przeprowadził badanie krwi całego zespołu. Taka współpraca to czysta przyjemność!
Krzysztof Bajołek
Founder & CEO w Answear
Profesjonalna obsługa od początku procesu aż po sam koniec – świetna komunikacja, szybkość działania i dopracowane rozwiązania logistyczne przy badaniu grupy 300 pracowników. Spersonalizowane pakiety badań spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem pracowników każdego szczebla. Strzał w dziesiątkę! Polecamy każdej firmie, która nadal się waha.


Aleksandra Mitura
Country HR Advisor w Cargotec Poland Sp. z o.o.
Dzięki współpracy z uPacjenta ugruntowaliśmy w pracownikach przekonanie, że troszczymy się o ich stan zdrowia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rzetelności, sprawności działania, uprzejmości, a także świetnej komunikacji. Od początku mieliśmy kontakt z dedykowanym opiekunem, dostaliśmy wytyczne jak przygotować pracowników do badań krwi oraz co zrobić, żeby zachować w firmie wysoki poziom bezpieczeństwa.


Aleksandra Jarecka-Piotrowska
Prokurent w Bridgestone Stargard Sp. z o.o.
Profilaktyczna akcja badania krwi w miejscu pracy to świetny sposób, aby zadbać wspólnie z pracownikami o ich zdrowie. Zainteresowanie było tak duże, że badania musieliśmy podzielić na dwa dni. Wygoda sprawiła, że z akcji skorzystały nawet osoby, które badania mają dostępne w abonamentach medycznych. Na pewno powtórzymy!
Karol Traczykowski
Head of New Ventures w Znany Lekarz
Kompleksowy zestaw badań, wygoda, oszczędność czasu oraz możliwość odebrania wyników online sprawiają, że pracownicy bardzo chętnie uczestniczą w akcji profilaktycznych badań w biurze. To zupełnie coś innego niż abonamentowa opieka medyczna. Wszystko bez skierowań, w biurze, tanio i przyjemnie.
Bartłomiej Zając
Manager ds. BHP i wizerunku marki w Stalco
Profilaktyczna akcja zdrowotna badania krwi naszych pracowników przeprowadzona ze specjalistami uPacjenta to kompleksowe wydarzenie. Świetnie sprofilowana oferta, obszerny zakres badań i duża wygoda dla pracowników mogących przyjść na badania do własnego biura, to zestaw, który gorąco polecam!
Agnieszka Fijałkowska
Specjalista ds. Zasobów Ludzkich w Allergan
Nie przypuszczałem, że badania mogą zostać zrealizowane również w siedzibie firmy. Muszę przyznać, że jest to niezwykle wygodne rozwiązanie. Realizacja odbyła się na najwyższym poziomie. Specjaliści uPacjenta stworzyli wszystkim bardzo komfortowe warunki, z każdym chwilę rozmawiali,a przy tym starannie i bardzo sprawnie wykonywali pobrania. Na pewno będziemy korzystać w przyszłości.


Gerhard Parzutka Lipiński
Prezes Zarządu w Nowa Scena Sp. z o.o.
Akcja profilaktyczna organizowana przez uPacjenta w naszym Teatrze była niezwykle kompleksowym przedsięwzięciem, na które czekało wielu pracowników. Ogromna praca, jaką wykonali specjaliści uPacjenta sprawiła, że pracownicy poczuli się komfortowo i bezpiecznie. Z całego serca polecam tę usługę i zachęcam innych pracodawców, by również zadbali o zdrowie swoich pracowników.Sylwia Szczypiorska
Kierownik Działu Administracyjno-Personalnego w Teatr Współczesny

Skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej

 Zainteresowała Cię organizacja Akcji Zdrowia w firmie? Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy dedykowaną ofertę.

 

Zadzwoń pod dedykowany nr telefonu: +48 22 292 47 49

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przyjęcia i obsługi zgłoszenia. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected].
Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newsletteru wysyłanego drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Twoje dane osobowe są zbierane w celu wysyłki informacji dotyczących akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia danych, a także prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych). Masz prawo do odwołania zgody w każdym czasie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania Twojej zgody. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, w którym są przetwarzane. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected].