Zostań częścią zespołu bohaterów, którzy walczą z COVID-19

Poszukujemy ratowników medycznych do wykonywania badań w kierunku COVID-19 w domach pacjentów. Wszystkich specjalistów wyposażamy w odzież ochronną, dlatego pobrania są bezpieczne. Sprawdź nasze aktywne oferty.
ZOBACZ OFERTY

Dlaczego uPacjenta?

Naszą misją jest zwiększenie liczby wykonywanych testów na obecność koronawirusa w Polsce. Będąc częścią zespołu uPacjenta, możesz pomagać nam w realizowaniu tego zadania każdego dnia.
Atrakcyjne wynagrodzenie

Atrakcyjne wynagrodzenie

Ty sam decydujesz, na jakich zasadach pracujesz. Może być to wynagrodzenie per wizyta lub etat, wszystko na przejrzystych warunkach.

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

To kiedy i w jakich godzinach pracujesz zależy tylko od Ciebie.

Zniżki na badania

Zniżki na badania

Nasi pracownicy otrzymują pakiet zniżek na badania diagnostyczne dla całej rodziny.

Nowoczesna aplikacja

Nowoczesna aplikacja

Dzięki intuicyjnej aplikacji masz kontrolę nad swoim grafikiem i nowymi zleceniami.

Map Background

Oferty pracy

Nasza misja

uPacjenta zostało założone w 2017 roku w Krakowie. W krótkim czasie udało nam się wkroczyć z ofertą domowych badań krwi do 20 największych polskich miast, a do listy wciąż dołączają kolejne. Mamy na koncie kilka tysięcy udanych badań krwi, wiele akcji specjalnych w biurach i spore grono zadowolonych pracowników.

W obecnym czasie pandemii naszą misją stało się zwiększenie liczby wykonywanych testów na obecność koronawirusa w Polsce, co pomoże zmniejszyć liczbę zachorowań. Dołączając do naszego zespołu, nie tylko zyskujesz pewne i stabilne zatrudnienie, ale i możliwość realizowania naszej wyjątkowej misji. Dołącz do nas
Nasza misja

Proces rekrutacyjny

1

Wyślij CV

Wyślij nam swoje CV na adres praca@upacjenta.pl lub przez formularz kontaktowy w ogłoszeniu.

2

Rozmowa telefoniczna

Po weryfikacji CV, zadzwonimy do Ciebie, by przeprowadzić krótką rozmowę. Omówimy wtedy najważniejsze kwestie dotyczące współpracy.

3

Rozmowa rekrutacyjna

Jeśli obie strony są zadowolone z warunków, umawiamy się na rozmowę rekrutacyjną. Spotykamy się na rozmowie rekrutacyjnej na Skype.

4

Odpowiedź

Otrzymujesz od nas decyzję o wyniku rekrutacji. Jeśli rekrutacja zakończyła się pozytywnie, umawiamy się na podpisanie umowy, onboarding i wstępne szkolenie.

Już teraz aplikuj
i pomóż nam zwalczać COVID-19!

Już teraz aplikuj
i pomóż nam zwalczać COVID-19!

Planujesz wyjazd? Potrzebujesz testu na COVID-19 z zaświadczeniem?