Wierzymy, że badania pomogą zredukować liczbę chorych

Team uPacjenta każdego dnia ułatwia Polakom dostęp do profilaktyki zdrowotnej oferując badania krwi i inne usługi medyczne. W szczególnym czasie pandemii koronawirusa zdecydował się również powołać osobny zespół do wykonywania badań na obecność COVID-19 w domach pacjentów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

uPacjenta w liczbach

200 000

200 000

unikalnych odwiedzin strony miesięcznie

14 460

14 460

przebadanych pacjentów

57

57

pracowników

20

20

miast, w których działamy

NASZA MISJA

Od samego początku naszym celem była popularyzacja profilaktycznych badań laboratoryjnych wśród Polek i Polaków.

Wiemy, jak wielka moc drzemie w profilaktyce i głęboko wierzymy w to, że znacznie lepiej jest zapobiegać chorobie, niż później ją leczyć. Dlatego na co dzień zajmujemy się realizacją domowych badań krwi.

W obecnym czasie pandemii naszą misją stało się jednak zwiększenie liczby wykonywanych testów na obecność koronawirusa w Polsce. Wierzymy, że dzięki temu uda się zredukować liczbę zachorowań, ponieważ nosiciele dzięki świadomości tego, że zarażają, zostaną w domach na kwarantannie.

Wartości uPacjenta

Dbamy o klienta i jakość usług

Dbamy o klienta i jakość usług

Stawiamy na jakość, a nie ilość. Świadczą o tym pozytywne opinie, które wciąż otrzymujemy od naszych pacjentów. W działaniach zawsze kierujemy się zasadą ‘User First’, dlatego wciąż rozwijamy naszą platformę dbając o User Experience i stale podwyższamy standardy świadczonych usług.

Sami jesteśmy przykładem

Sami jesteśmy przykładem

Reprezentujemy i utożsamiamy się osobiście z misją firmy. Dbamy o siebie - zdrowo się odżywiamy, jesteśmy aktywni fizycznie i przeprowadzamy regularne przeglądy naszego zdrowia.

Praca jest po to, żeby się nią cieszyć

Praca jest po to, żeby się nią cieszyć

W uPacjenta pielęgnujemy optymistyczne podejście do pracy, poczucie humoru i luz. Nie mamy dress codu, limitowanych przerw i sztywnych godzin pracy. Każdy jest tutaj z pasji i poczucia misji, nie dla samych korzyści finansowych.

Myślimy zespołowo

Myślimy zespołowo

Traktujemy uPacjenta jako dobry wspólne. Zależy nam, by w biurze panowała koleżeńska atmosfera, a każdy z naszych pracowników miał możliwość rozwinięcia swoich umiejętności. Podczas rekrutacji skupiamy się nie tylko na umiejętnościach i doświadczeniu, ale również na aspektach osobowościowych i komunikacyjnych kandydatów.

Uczymy się na błędach

Uczymy się na błędach

Nie boimy się popełniać błędów i wychodzimy z założenia, że są one rzeczą ludzką. Z punktu widzenia organizacji dużo bardziej cenimy osoby z inicjatywą, które czasami popełniają błędy, niż te, które trzymają się bezpiecznego schematu.

Otwartość umysłu

Otwartość umysłu

Cenimy kreatywność jednostki, dlatego stale testujemy różne rozwiązania. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wspólne kształtowanie produktu. “Thinking out of the box” jest u nas wyjątkowo mile widziane.

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania odnośnie badań, które posiadamy w ofercie? A może zaciekawiła Cię nasza historia i chciałbyś o niej napisać? Zapraszamy do kontaktu mailowego.

Weronika Ulińska-Krycia
PR & Media Specialist
Karolina Cofór
Specjalista ds. obsługi Pacjenta

Dołącz do naszego zespołu
i pomóż zwalczać COVID-19

Dołącz do naszego zespołu
i pomóż zwalczać COVID-19

Planujesz wyjazd? Potrzebujesz testu na COVID-19 z zaświadczeniem?